Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Kolo no to widzisz tyje 🙂 nie ma co się więc martwić!! 🙂 ja obstawiam, że za tydzień moja będzie mieć wreszcie 6kg 🙂 Wesa na chwilę to można czapkę zdjąć, ale tak jak wy macie maluchy po kilka godzin na dworze to lepiej nie. Moja zawsze jest maks 1godz. bo potem zaczyna wpadać w histerię.

Mój dzisiaj miał cieniutka czapeczkę a główka i tak spocona 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

youmit napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kolo no to widzisz tyje 🙂 nie ma co się więc martwić!! 🙂 ja obstawiam, że za tydzień moja będzie mieć wreszcie 6kg 🙂 Wesa na chwilę to można czapkę zdjąć, ale tak jak wy macie maluchy po kilka godzin na dworze to lepiej nie. Moja zawsze jest maks 1godz. bo potem zaczyna wpadać w histerię.

Mój dzisiaj miał cieniutka czapeczkę a główka i tak spocona 😞


Moja miała zimową 🤪 i nie miała spoconej, ale się bałam, że się przegrzeje a to 5 razy gorsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
youmit napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kolo no to widzisz tyje 🙂 nie ma co się więc martwić!! 🙂 ja obstawiam, że za tydzień moja będzie mieć wreszcie 6kg 🙂 Wesa na chwilę to można czapkę zdjąć, ale tak jak wy macie maluchy po kilka godzin na dworze to lepiej nie. Moja zawsze jest maks 1godz. bo potem zaczyna wpadać w histerię.

Mój dzisiaj miał cieniutka czapeczkę a główka i tak spocona 😞


Moja miała zimową 🤪 i nie miała spoconej, ale się bałam, że się przegrzeje a to 5 razy gorsze.
Zimową?? 🤪oszalalaś??/ 🤪 😜 😉moja dzisiaj body na krótki rękawek na to bluzeczka sukienka rajtuzki i butki i KONIEC 😉No ale Wroclaw i okolicy najcieplejsze zawsze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
Ja przed chwila wróćilam z zakupów.Tyle kasy wydalam ze szok.Moglam juz naprawde zrobic chrzciny gdzies w lokalu bo nie dosc ze sporo kasy wydalam to i musze pichcic jeszcze 😞 Dobra koniec wyżalania musze sie wziac w garsc


no mnie chrzciny w lokalu wyniosą ok 2000 zł na 21 osób. ale spokojnie niczym sie nie martwie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
youmit napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kolo no to widzisz tyje 🙂 nie ma co się więc martwić!! 🙂 ja obstawiam, że za tydzień moja będzie mieć wreszcie 6kg 🙂 Wesa na chwilę to można czapkę zdjąć, ale tak jak wy macie maluchy po kilka godzin na dworze to lepiej nie. Moja zawsze jest maks 1godz. bo potem zaczyna wpadać w histerię.

Mój dzisiaj miał cieniutka czapeczkę a główka i tak spocona 😞


Moja miała zimową 🤪 i nie miała spoconej, ale się bałam, że się przegrzeje a to 5 razy gorsze.
Zimową?? 🤪oszalalaś??/ 🤪 😜 😉moja dzisiaj body na krótki rękawek na to bluzeczka sukienka rajtuzki i butki i KONIEC 😉No ale Wroclaw i okolicy najcieplejsze zawsze 😜
tak u nas cieplutko, a nad morzem to pizga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
Ja przed chwila wróćilam z zakupów.Tyle kasy wydalam ze szok.Moglam juz naprawde zrobic chrzciny gdzies w lokalu bo nie dosc ze sporo kasy wydalam to i musze pichcic jeszcze 😞 Dobra koniec wyżalania musze sie wziac w garsc


no mnie chrzciny w lokalu wyniosą ok 2000 zł na 21 osób. ale spokojnie niczym sie nie martwie
to nie jest dużo nie warto sie męczyć i w domu robić 🙂a tak w lokalu to super zamykasz za sobą dzrzwi i spokojnie do domku wracasz 🙂a jakby tak wszystko policzyć to w domu robiąc pewnie więcej wyjdzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dziecko zaczyna się upodabniać do tatuśka swojego 😁 No nie mogę z nich..

No to tak.. obudziłam ją ok. 22 na ostatnie jedzenie dzięki czemu wypiła łącznie 750ml no i jak się najadła to pierwszy raz coś takiego pięknego zrobiła.. poczekała do momentu przebrania i jak tylko nałożyłam śpiochy to ona już wiedziała, że to KONIEC i wiecie co zrobiła?? 🙃 🙃 🙃 🙃 zaczęła się odwracać do mnie dupą !! Pomogłam jej się obrócić 100% do ściany bokiem i tyle ją widziałam 🙃 poszła od razu spać, a jak poszłam do łóżka zlana przez nią to patrzę a mój oczywiście też odwrócony plecami i śpi. Także 0 szacunku w tym domu 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już od rana piorę z nudów i szukam czegoś na allegro czy mogę kupić taką czapkę na wiosnę teraz?? czy lepsza opaska będzie? http://allegro.pl/yorker-czapki-czapka-azurowa-zuzia-mala-40-42-44-i1560400436.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila dzisiaj nasze maluchy zaczynają 15tydzień no i patrz co o tym piszą:

Między piętnastym a siedemnastym tygodniem życia u malucha pojawiają się dwie nowe umiejętności. Przede wszystkim dziecko potrafi chwycić w dłoń dotykany przez siebie wcześniej przedmiot. Po uchwyceniu go maluszek potrafi utrzymać go w ręku przez kilka lub kilkanaście sekund, nawet gdy osoba podająca wypuści przedmiot z dłoni.
Pierwsze chwyty dziecka są jeszcze bardzo nieudolne. Maluch rozkłada szeroko palce i trzyma zabawkę niezdarnie. Nie przeszkadza mu nawet podwinięty mały palec lub kciuk wsadzony w otwór razem z palcem wskazującym. Dziecko chwyta przedmioty tak zwanym chwytem małpim, który charakteryzuje się przypadkowym ułożeniem dłoni na przedmiocie, bez przeciwstawiania wielkiego palca pozostałym.
Jak możesz zaobserwować, ruchy rączek malucha, choć jeszcze mało precyzyjne, są coraz bardziej celowe. Pod koniec czwartego miesiąca Twój maluch będzie potrafił już sam się podrapać, gdy zaswędzi go nosek lub czoło.
Niektóre maluchy w tym wieku, gdy są w dobrym nastroju, wykonują niezwykłe ćwiczenia, zwane mostkiem. Dziecko położone na plecach wygina kręgosłup do góry, opierając się z jednej strony na pośladkach lub na stopach a z drugiej na łopatkach lub na głowie. Unosi przy tym wysoko biodra, i obserwuje świat za sobą.
Rady dla rodziców:
Postaraj się wkładać maluszkowi do rączki przedmioty, które łatwo mu będzie uchwycić. Spróbuj coś pokazać nad jego głową, stojąc za nim z tyłu. Zobaczysz, jak błyskawicznie wygnie ciało w łuk i będzie spoglądać na Ciebie radośnie „do góry nogami”.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A właśnie, zapomniałam Wam napisac ze lekarka czegoś si doszukała w wynikach moczu Judyty i kazała jeszcze posiew zrobic... ehh nie wiem dlaczego 😞
Daria, Judyta ładnie przybrała przez ten tydzien bo częściej niz kiedys dawałam Jej butlę i widze ze dalej tak będę robić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kolo no niestety jak chce się dziecko w miarę trzymać przy wadze to trzeba budzić do jedzenia i zmuszać. Taki nasz los 😜

hehe no 😉tak tu juz jest 😜


Ja i tak z Twojej nie mogę jak wpiernicza to jabłko hahahaahhaha! Normalnie nobla powinna dostać 🙂 Moja to aż ręce składa żeby tylko nie jeść i jak sięgam po łyżeczkę to ona wpycha paluchy do buzi od razu żeby tylko nie dostać 😉 chociaż z jabłkiem jeszcze nie próbowałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kolo no niestety jak chce się dziecko w miarę trzymać przy wadze to trzeba budzić do jedzenia i zmuszać. Taki nasz los 😜

hehe no 😉tak tu juz jest 😜


Ja i tak z Twojej nie mogę jak wpiernicza to jabłko hahahaahhaha! Normalnie nobla powinna dostać 🙂 Moja to aż ręce składa żeby tylko nie jeść i jak sięgam po łyżeczkę to ona wpycha paluchy do buzi od razu żeby tylko nie dostać 😉 chociaż z jabłkiem jeszcze nie próbowałam.

Dyśka jakby dostała cały słoiczek to tez by zjadła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...