Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
youmit napisał(a):
joannawisn napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
dzisiaj Miłoszek kończy 3 miesiące 🙂 Najlepszego Miłoszku 🙂 buzi od cioci Kasi 🙂 😘 😘
Najlepszego dla Miloszka 😘 😘 😘

Dziękujemy 🙂 😘
ale te 3 miesiące śmignęły 🙂
To prawda 🙂szybko zleciały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej u nas tez goraco.Maly spi na dworze od rana a ja wyskoczylam na zakupy dzisiaj kupilam sobie sukienke na chszciny pare bluzek i torebke 🙂 Bo u mnie zakupy bez kupna torebki to nie zakupy 😜
Wczoraj bylam u spowiedzi na chszciny a pózniej na zakupach juz spożywczych.Jutro bede pichcic juz bo w sobote nie zdaze wszystkiego.Przede mna 5 placków do pieczenia i duzy obiad i dodatki jakies tam na ok 25 osób 😜.
A z malym po kontroli ok 🙂 Ładnie sie pepek juz wchlonal 🙂 Znów zakleila na 3 tygodnie pepek niesety ale powiedziala ze moze to ostatni raz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
hej u nas tez goraco.Maly spi na dworze od rana a ja wyskoczylam na zakupy dzisiaj kupilam sobie sukienke na chszciny pare bluzek i torebke 🙂 Bo u mnie zakupy bez kupna torebki to nie zakupy 😜
Wczoraj bylam u spowiedzi na chszciny a pózniej na zakupach juz spożywczych.Jutro bede pichcic juz bo w sobote nie zdaze wszystkiego.Przede mna 5 placków do pieczenia i duzy obiad i dodatki jakies tam na ok 25 osób 😜.
A z malym po kontroli ok 🙂 Ładnie sie pepek juz wchlonal 🙂 Znów zakleila na 3 tygodnie pepek niesety ale powiedziala ze moze to ostatni raz 🙂

no to super że jest już taki efekt 🙂 i życzę wytrwałości w pichceniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też codziennie piorę. Non stop muszę przebierać. Dzisiaj ładnie jadła łyżeczką 🙂 i łapała co chwilę łyżkę tylko znając życie to by sobie ją do gardła wepchała, bo jak tylko wyjmowałam łyżkę z buzi to ona od razu łapy wkładała, mam taką silikonową miękką to może ją gryźć do woli 🙂 tylko uchwyt jest z plastiku. Korci mnie dać jabłko albo marchewkę, ale nie chciałabym dawać ze słoiczka a kupne to nie wiem czy jest pryskane ehh!

Laski wasze dzieci też mają obsesję na pkt. łapania wszystkiego? No ja już nie mogę z nią. Łapie mi włosy i wyrywa, ciągnie sweter, wystarczy, że się pochylę to już mi ciągnie rękaw, chcę ją wziąć na ręce to misiek idzie z nią albo tetra. Łapie wszystko w zasięgu ręki. JAk leżała kosmetyczka kiedyś obok niej to nie mogła się powstrzymać i ją dotykała. Już nawet nie mówię o głośnym trelocie co mam co jakiś czas, drze się niesłychanie, ale z zadowolenia. Dosłownie jakby mówiła tak wyje po swojemu.

Dzisiaj byłam z nią na spacerze to 1 raz w życiu NIE SPAŁA!! Tylko się patrzyła przez całą drogę prosto w oczy. O dziwo jak ją kładłam do wózka to też była cicho nie urządziła histerii.
Ona lubi być w wózku tylko do momentu "jazdy" jak się zatrzymam lub chce z nią posiedzieć przed domem to już się jej nie podoba i się rzuca.

U mnie też jest ciepło i nie wiedziałam jak ją ubrać to na początku ubrałam body z długim rękawkiem, bluza z kapturem ciepła, czapka, spodenki bawełniane i takie skarpetki na to kocyk polarowy no i po czasie stw, że to za ciepło to wyjęłam kocyk, zdjęłam czapkę i tak sobie leżała 🙂 kompletnie nie mam pojęcia jak ją ubierać, bo nie chce jej przegrzać, ale jednocześnie nie chce by się przeziębiła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciliśmy ze szczepienia, mały nawet nie zapłakał i się uśmiechał 🙂
waży 6800 od ostatniego szczepienia przytył 1050, mierzy 64,5, obwód głowy 42,5.
i chyba rośnie mi mały alergik 😞 i dostałam skierowanie do poradni wczesnego usprawniania i rehabilitacji bo mały jak jest podnoszony za ręce to głowa mu zostaje(ucieka do tyłu 😞 ) a tyłek podnosi i robi mostek 😞 jak nie urok to sraczka 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My po szczepieniu też 😉 Judytka dzielna 😉 tylko później na pielęgniarkę co jej szczepionki dawała to się patrzeć nie chciała i nie interesowały Ją zabawki które Ksymenka Jej pokazywała 😜 hehe obraza majestatu 😉 mierzy 67cm i waży 5420g 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolo no to widzisz tyje 🙂 nie ma co się więc martwić!! 🙂 ja obstawiam, że za tydzień moja będzie mieć wreszcie 6kg 🙂 Wesa na chwilę to można czapkę zdjąć, ale tak jak wy macie maluchy po kilka godzin na dworze to lepiej nie. Moja zawsze jest maks 1godz. bo potem zaczyna wpadać w histerię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czapkę włóż!

Okrycie główki maluszka jest konieczne, gdy:

* temperatura spadnie poniżej 15°C (szczególnie jeśli już wozisz swojego niemowlaczka w spacerówce),
* na zewnątrz wieje silny wiatr – malec łatwo może wtedy złapać niebezpieczne dla niego zapalnie ucha,
* noworodek jest po kąpieli (zakładamy wtedy cieniutką, bawełnianą czapeczkę).

Czapki z głów!

Z czapki śmiało możemy zrezygnować w przypadku, gdy:

* smyk przebywa w domu – wtedy nakrycie głowy nie jest konieczne, a nawet niewskazane – malec może się po prostu przegrzać,
* temperatura sięga około 12–15°C, a maluszek jeździ w głębokim wózku (i ma np. założony kaptur na główce),
* po kąpieli – gdy szkrab skończy 3 miesiące, wtedy wystarczy po prostu osuszyć główkę ręcznikiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...