Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

Kolo a Twoja próbuje coś do siadu?? Moja nic a nic.. tylko, że chyba czas z tym mają co? Ją bardziej interesuje przekładanie się na bok i chciałaby na brzuch, ale nie daje rady. Do tego namiętnie od jakiegoś czas ciągle drapie ochraniacz. Jakiejś schizy dostała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kolo no niestety jak chce się dziecko w miarę trzymać przy wadze to trzeba budzić do jedzenia i zmuszać. Taki nasz los 😜

hehe no 😉tak tu juz jest 😜


Ja i tak z Twojej nie mogę jak wpiernicza to jabłko hahahaahhaha! Normalnie nobla powinna dostać 🙂 Moja to aż ręce składa żeby tylko nie jeść i jak sięgam po łyżeczkę to ona wpycha paluchy do buzi od razu żeby tylko nie dostać 😉 chociaż z jabłkiem jeszcze nie próbowałam.

Dyśka jakby dostała cały słoiczek to tez by zjadła 😜


Nie wątpię 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Kolo a Twoja próbuje coś do siadu?? Moja nic a nic.. tylko, że chyba czas z tym mają co? Ją bardziej interesuje przekładanie się na bok i chciałaby na brzuch, ale nie daje rady. Do tego namiętnie od jakiegoś czas ciągle drapie ochraniacz. Jakiejś schizy dostała.

czasem ma akcje że jak złapie szczebelek od kołyski to głowe dźwiga i chciałaby sie podniesc ale nic z tego 😜 i zrobiłam jej ochraniacz z maty edukacyjnej bo miałam taką podłużną a Ona i tak nie chce lezec 😜 i ciągnie go do buzi oczywiście 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moja wtedy też łapała szczeble 1 raz w życiu je widziała na oczy haha! I tak szybko ich nie ujrzy 😜 Jenyy jak ja bym chciała żeby ona chociaż raczkować zaczęła albo samodzielnie siedzieć buu a to tyle czasu jeszcze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
kolo177 napisał(a):
wesa napisał(a):
Post został usunięty ze względu na naruszenie zasad Regulaminu Forum ( pkt 10m )
zdążyłam 😜


czemu usuneli????


Bo teraz każdy spam jest usuwany 🙂 i dobrze, bo jak te dziewczyny wszędzie rozsyłały te linki z głosowaniem to mnie szlag trafiał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
wesa napisał(a):
kolo177 napisał(a):
wesa napisał(a):
Post został usunięty ze względu na naruszenie zasad Regulaminu Forum ( pkt 10m )
zdążyłam 😜


czemu usuneli????


Bo teraz każdy spam jest usuwany 🙂 i dobrze, bo jak te dziewczyny wszędzie rozsyłały te linki z głosowaniem to mnie szlag trafiał.


im niech usuwaja ale nie mi hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
Najlepszego dla Patryczka 😘 😘 😘Kasiulek pamiętam jak dziś ten dzień jak Patryczek sie urodził 🙂pisałyśmy sms-y że jeszcze nic i w nocy sie urodził a ja dalej czekałam na Sonie....


Też się pod tym podpisuję. Ja też mam sentyment do porodu, ale do tego co się działo "przed" i "po" jakoś już nie bardzo 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
wesa napisał(a):
kolo177 napisał(a):
wesa napisał(a):
Post został usunięty ze względu na naruszenie zasad Regulaminu Forum ( pkt 10m )
zdążyłam 😜


czemu usuneli????


Bo teraz każdy spam jest usuwany 🙂 i dobrze, bo jak te dziewczyny wszędzie rozsyłały te linki z głosowaniem to mnie szlag trafiał.


im niech usuwaja ale nie mi hehe


Wariatka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
No moja wtedy też łapała szczeble 1 raz w życiu je widziała na oczy haha! I tak szybko ich nie ujrzy 😜 Jenyy jak ja bym chciała żeby ona chociaż raczkować zaczęła albo samodzielnie siedzieć buu a to tyle czasu jeszcze 😞

ja tez juz sie doczekac nie moge 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
joannawisn napisał(a):
Dziewczyny a jak moja zjadła o 5-tej rano 130ml modyf i dałam jej przed 9tą i zjadła tylko 50 to po jakim czasie moge dać butle? 🤨bo cycka wgóle nie chce od wczoraj 🤨 😞
prosze o odp 😜


Jak zauważysz, że chce jeść albo po 2godz. bo jak dziecko je 50/60ml to daje się wtedy co 2godz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszytskiego najlepszego na te trzy miesiace dla patryczka ja z samego rana bylam u ammy w pracy zawiez zwolnienie to dali ciasta na swieta a zarz szykuje malego na wyjscie bo jedziemy na rehabilitacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja piszę z eksem.. chyba zgłupiałam i o dziwo!! Pamięta kiedy mam urodziny!! Nie mieliśmy ze sobą kontaktu od 5lat a ten mi życzył wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, to była moja 1 taka prawdziwa miłość 😮 synka ma 3letniego.. ale o tym już wiedziałam jak tylko go miał mieć. I napisał, że żałuje, że nie mieszkam w swojej rodzinnej miejscowości i o spotkaniu itd. haha! Dobrze, że mój o tym nie wie bo by się wściekł.. hihi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
dziewczyny jaki jest dobry preparat do nawilzania noska?oprocz soli fizjol. napiszcie mi, bo zaraz wychodzimy na spacer i zajde do apteki

Wiecie co, strasznie wypadaja mi wlosy, normalnie masakra, kupilam nawet witaminy dla kobiet karmiacych bo myslalam, ze to z ich braku, ale poki co nic nie dają. Wkurza mnie to bo wszedzie ich pelno, nawet w raczkach malutkiej.

Wiecie ten wirus ktory mnie wczoraj dopadł trwał tylko do południa, k,urde jakies to wszystko dziwne, ale malutkiej nie dopadl i mam nadzieje ze nie dopadnie, ale tak mnie sponiewieral, ze nie mialam na nic sily, nawet malej nosic, musiala caly dzien lezec

BUZIACZKI DLA PARTYCZKA 😘

dziewczyny jutro wyjezdzamy na 2 tyg do rodzicow wiec ZYCZE WAM WSZYSTKIM ZDROWYCH, SPOKOJNYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...