Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dona napisał(a):
hej
dziewczyny jaki jest dobry preparat do nawilzania noska?oprocz soli fizjol. napiszcie mi, bo zaraz wychodzimy na spacer i zajde do apteki

Wiecie co, strasznie wypadaja mi wlosy, normalnie masakra, kupilam nawet witaminy dla kobiet karmiacych bo myslalam, ze to z ich braku, ale poki co nic nie dają. Wkurza mnie to bo wszedzie ich pelno, nawet w raczkach malutkiej.

Wiecie ten wirus ktory mnie wczoraj dopadł trwał tylko do południa, k,urde jakies to wszystko dziwne, ale malutkiej nie dopadl i mam nadzieje ze nie dopadnie, ale tak mnie sponiewieral, ze nie mialam na nic sily, nawet malej nosic, musiala caly dzien lezec

BUZIACZKI DLA PARTYCZKA 😘

dziewczyny jutro wyjezdzamy na 2 tyg do rodzicow wiec ZYCZE WAM WSZYSTKIM ZDROWYCH, SPOKOJNYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT

dziękujemy i Wam też życzymy Wesołych i mokrych świąt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się ten smoczek wieloprzepływowy rozwalił znaczy zrobiła się już za duża dziura w tym krzyżyku i teraz mała się nim dławi dosłownie, a jak dałam jej stary smoczek z dziurką trochę większą dorobiłam to wcale nie chce pić 😞 bo ten smoczek jest mniejszy niż ten wieloprzepływowy. Małpa jedna teraz muszę na allegro zamówić. A wiecie może gdzie mają smoczki TT w sklepach jakichś??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
A mi się ten smoczek wieloprzepływowy rozwalił znaczy zrobiła się już za duża dziura w tym krzyżyku i teraz mała się nim dławi dosłownie, a jak dałam jej stary smoczek z dziurką trochę większą dorobiłam to wcale nie chce pić 😞 bo ten smoczek jest mniejszy niż ten wieloprzepływowy. Małpa jedna teraz muszę na allegro zamówić. A wiecie może gdzie mają smoczki TT w sklepach jakichś??

u nas w sklepie akim z rzeczami dla dzieci są z TT smoczki i butelki 😉 więc może zamiast zamawiać przez neta to przejdź się po sklepach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
Ja dzisiaj upiklam juz 5 placków(sernik makowiec krówke Cappuccino rafaello) a jutro zrobie kotletów i 3 salatki krabowa smieciowa o kebabowa i dodatki jeszcze i sprzatanie mi zostanie tylko 🙂

prosze przepis na kebabową 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
Ja dzisiaj upiklam juz 5 placków(sernik makowiec krówke Cappuccino rafaello) a jutro zrobie kotletów i 3 salatki krabowa smieciowa o kebabowa i dodatki jeszcze i sprzatanie mi zostanie tylko 🙂

prosze przepis na kebabową 🙂

ja też chcę 🙂
Wesa a jak ty malujesz jajka? bo ja woskiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
wesa napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
Ja dzisiaj upiklam juz 5 placków(sernik makowiec krówke Cappuccino rafaello) a jutro zrobie kotletów i 3 salatki krabowa smieciowa o kebabowa i dodatki jeszcze i sprzatanie mi zostanie tylko 🙂

prosze przepis na kebabową 🙂

ja też chcę 🙂
Wesa a jak ty malujesz jajka? bo ja woskiem
ja maluje czarnym tuszem kreślarskim 🙂Asia no ale z ciebie pracowita kobitka 🙂ja to nawet jajka maluje z Sonią na kolanach 🤪nic nie moge zrobić bo albo śpi na dworze to robota w domu stoi albo marudzi w domu 😠teraz usypie to pranie rozwiesze bo w nocy ciepło to już rano będzie schło 🙂i ogarne kuchnie i padne 😎aha a dzisiaj jak Sonia spala na dworze to huśtałam wózek nogą i usnęłam na huśtawce 🤪 🤪 🤪 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
wesa napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
Ja dzisiaj upiklam juz 5 placków(sernik makowiec krówke Cappuccino rafaello) a jutro zrobie kotletów i 3 salatki krabowa smieciowa o kebabowa i dodatki jeszcze i sprzatanie mi zostanie tylko 🙂

prosze przepis na kebabową 🙂

ja też chcę 🙂
Wesa a jak ty malujesz jajka? bo ja woskiem
ja maluje czarnym tuszem kreślarskim 🙂Asia no ale z ciebie pracowita kobitka 🙂ja to nawet jajka maluje z Sonią na kolanach 🤪nic nie moge zrobić bo albo śpi na dworze to robota w domu stoi albo marudzi w domu 😠teraz usypie to pranie rozwiesze bo w nocy ciepło to już rano będzie schło 🙂i ogarne kuchnie i padne 😎aha a dzisiaj jak Sonia spala na dworze to huśtałam wózek nogą i usnęłam na huśtawce 🤪 🤪 🤪 ☺️

hahaha to nieźle 😜 ja dzisiaj padam na pysk 😜
A Adaś chciał mi zrobićniespodziankę i wrócić przede mną do domu żeby przygotować kolację bo w poniedziałek mam urodziny więc on mi chciał dzisiaj zrobić żeby w święta nie a ja do niego zadzwoniłam czy może dzisiaj wyjść szybciej z pracy bo chciałabym z nim na zakupy iść 😜 i niespodziankę zepsułam 😜 hahaha a się wypytywał czy jestem w domu i czy będę jeszcze długo chodzić bo chciał szybko do domu przylecieć póki mnie nie było a ja tak to pięknie rozegrałam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daria, mnie już chyba nie będzie przez święta na necie więc nie odwiedzę brzuszka a chciałm Ci złożyć życzenia więc będziesz musiała poczekać i po urodzinach Ci złożę bo u mnie w domu od zawsze jest taka jakaś dziwna akcja że się życzeń nikomu wcześniej nie składa na urodziny 😜 i ja się tego od zawsze trzymam 😜 jakieś zabobony 😜 😉 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu wszystkiego dobrego dla Patrynia!
ja padam na twarz...hehe jakie te święta męczące 😜 jeszcze jutro tylko ciasta upiekę, a ja też robię sałatkę kebab-gyros pychotka 😎
hehe Lagoona nie wiem jak twoja, ale moja skończyła dziś 15 tyg. a jutro zaczyna 16 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
Kasiu wszystkiego dobrego dla Patrynia!
ja padam na twarz...hehe jakie te święta męczące 😜 jeszcze jutro tylko ciasta upiekę, a ja też robię sałatkę kebab-gyros pychotka 😎
hehe Lagoona nie wiem jak twoja, ale moja skończyła dziś 15 tyg. a jutro zaczyna 16 😜
to jest ta sama co Asia pisała?(sałatka)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
to jest tzw warstwowa na sam spod piers z kurczaka usmażona z currie i przyprawa do gyrosa pozniej ketchup majonez ogórek kiszony znów ketchup i majonez pozniej puszka kukurydzy majonez kapusta pekinska i na to do dekoracji ppryka pokrojona w kosteczke pycha jest 🙂
Asia a naczym to układasz normalnie np.w misce? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila nawet na necie (siatki centylowe) łącznie z moją przychodnią tak wyliczają jak ja mówię, a Ty się upierasz przy swoim 😁 za wszelką cenę chcesz mieć starsze dziecko czy jak 🙃 😁 i nawet wg suwaczka ciążowego licząc od 7 stycznia jest 15 tydzień i 1 dzień 🤪 😁 no, ale ok. każdy liczy tygodnie po swojemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
to jest tzw warstwowa na sam spod piers z kurczaka usmażona z currie i przyprawa do gyrosa pozniej ketchup majonez ogórek kiszony znów ketchup i majonez pozniej puszka kukurydzy majonez kapusta pekinska i na to do dekoracji ppryka pokrojona w kosteczke pycha jest 🙂
Asia a naczym to układasz normalnie np.w misce? 🤨


to u nas sie nazywa sałatka gyros a nie kebabowa. ok znam ją 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
a u nas dzis pierwszy raz w zyciu przespana cała noc bez jedzenia. o 19 zjadł i spał do 6 rano ale i tak nic nie zjadł pewnie zje koło 8-9 dopiero.


To prawie tak jak moja z jedzeniem ok. 21 zasnęłam a ona już dawno spała i potem ok. 23 zaczęła ryczeć z głodu 😁 obudziła nas zjadła 60ml i spała do 4. A i wtedy zjadła tylko 70ml no i teraz wmusiłam w nią 120ml ale 30 wyrzygała haha 🙂 jak ona mi działa na nerwy z tym jedzeniem, jednego dnia żre dosłownie, a drugiego odchudza się 😁 😁

Ja dzisiaj pisanki maluję (szybka jestem co!!) 😁 w ogóle dzisiaj wszystko robię 🤪 także zaharuję się 🤪 poza tym i tak sami spędzamy święta, więc wiele do roboty nie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez w takiej przezroczystej misce robie.

A mój pendrak dalej nie chce jesc juz 14 godzin od ostatniego posiłku, chyba ma ten skok rozwojowy, w ciągu dnia tez mało je, a zawsze rano jak sie budzi nigdy nie zje odrazu tylko po ok 2 godzinach. teraz odkad wstał mineło ponad 3 godziny on dalej jesc nie chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...