Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
youmit napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
Ta w groszki mnie powaliła. Jak modelka w niej wygląda. Ślicznie. Strój do chrztu słodziutki też 🙂

Mnie też, ta w groszki jest boska 🙂
Ta w groszki jest taka ciemno brązowa w różowe grochy na zdjęciu tak nie widać ale jest nieziemska 🙂jak ją zobaczyłam to wiedzialam że Sonia musi ją mieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama_justyna napisał(a):
W tych różnych fajnych sukienuniach jedyne czego brakuje naszym dziewczynom to porządnego , sztywnego już siedzenia. Mam porównanie z chrzcin Natalii i Majuni. Słodkie sukieneczki ale 10 miesięczna Natala bardziej swoją eksponowała siedząc. Wiecie o co mi chodzi 🙃
no tak 🙂 dlatego ja kupilam taki komplecik szydelkowy taki mięciutki żeby było Jej wygodnie po pewnie da czadu w Kościele 😜Cyrian mial pól roczku siedział całą Msze i było inaczej... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
W tych różnych fajnych sukienuniach jedyne czego brakuje naszym dziewczynom to porządnego , sztywnego już siedzenia. Mam porównanie z chrzcin Natalii i Majuni. Słodkie sukieneczki ale 10 miesięczna Natala bardziej swoją eksponowała siedząc. Wiecie o co mi chodzi 🙃
no tak 🙂 dlatego ja kupilam taki komplecik szydelkowy taki mięciutki żeby było Jej wygodnie po pewnie da czadu w Kościele 😜Cyrian mial pól roczku siedział całą Msze i było inaczej... 🙂
Spokojnie! Ja się nastawiłam na najgorsze bo Maja ostatnio różne szopki potrafi odstawić po włożeniu do wózka. Do kościoła jechała grzecznie. Obudziła się jak zaczęła się msza. Rozglądała się z zainteresowaniem. Nie płakała. Po jakimś kwadransie zasnęła i .. obudziła się dopiero w domu. Nic jej nie przeszkadzało: ani polewanie głowy ani śpiewanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak słyszę manipulantka to od razu widzę moją Majkę jak się zaksztusi czy z innego powodu zakaszle to ja od razu mówię "ojej co się stało", "ojej"... Ona najpierw się śmiała a teraz nawet jak już przestaje kaszleć to jeszcze coś kombinuje, wydawać jakieś dźwięki bym dalej użalała się nad nią. Natala kiedyś robiła dokładnie tak samo. Ściemniary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna moja kaszle od dobrych 3 tygodni i w dodatku zawsze po jedzeniu nigdy inaczej. Nie wiem czy to ściema czy się jej żarcie cofa do przełyku. Dzisiaj ok. 23 urządziła po jedzeniu wyjącą szopkę miała dobry humor i sobie śpiewała. Coraz częściej mówi "mam, mamama," i "ble" hahah takie jakieś przedziwne kombinacje. Bardzo dziwnie się czuje jak mówi "mamama" 😉 tak aż na sercu jest miło, ale i tak wiadomo, że to mówi bezwiednie.

Joasia jak się boisz to poczekaj jeszcze z 2tyg. i potem możesz naprawdę spokojnie dawać 🙂 zacznij od 1 łyżeczki kleiku dziennie i po niej zobaczysz reakcję małej czy ją boli brzuszek czy może ma zatwardzenie, bo jeśli to drugie wystąpi to zmienisz wtedy na kleik kukurydziany.

Apropo cen to jakaś wariacja! Kleik ryżowy w sklepie Społem kosztuje ok. 4,75 a w Tesco 3,15 😮 przebitka cenowa niesamowita.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już przeczytałam wzdłuż i wszerz wszystkie fora i artykuły to właśnie niektórzy pediatrzy polecali kleik do mleka jeśli dziecko się nie najadało, druga sprawa kleik ponoć mocno tuczy, ale nie wiem ile w tym jest prawdy 🙂 Dzisiaj na głodniaka muszę moją kluchę zważyć. Bo minie dokładnie mieś. od wizyty na szczepieniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze strony Gerbera 🙂
Co zrobić, gdy maluch wypluwa nowe produkty, a szczególnie warzywa?

Jeśli dziecko wypluwa nowe produkty, to być może jest jeszcze zbyt wcześnie na wprowadzanie posiłków uzupełniających i dań jarzynowych. Rozszerzanie diety dziecka należy zacząć od niewielkich ilości soku z marchewki i jednoskładnikowych przecierów z warzyw, wtedy dziecko łatwiej akceptuje papki i zupki jarzynowe. Jeśli niemowlę nie akceptuje nowych smaków, trzeba mu je podawać z produktami już znanymi i lubianymi. Do przecierów owocowych lub warzywnych można dodać odrobinę mleka lub ściągniętego pokarmu oraz złagodzić smak przez dodatek kleiku ryżowego. Do każdego nowego smaku dziecko musi się przyzwyczaić, nawet jeśli na początku niezbyt mu smakuje. Dopiero po kilku lub kilkunastu próbach podania nowego składnika diety może się okazać, że został zaakceptowany.

Jeny co tu taka cisza nudzi mi się 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduję się 😉 nadrobiłam zaległości i mam chwilkę zanim Gwiazda się obudzi 😜
próbowałam rano tak koło 5 złapać Jej siuśki prosto do pojemniczka ale mi się nie udało bo bardzo mało zrobiła... teraz nie bedę ryzykować bo został mi tylko jeden pojemnik i złapię do woreczka najpierw tak jak mi lekarka kazała tylko że wtedy wynik nie wyjdzie taki dokładny bo będą bakterie z woreczka 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...