Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
joannawisn napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Joasiu co znaczy łzawi?? Łzy jej lecą czy łza stoi w oku? bo to może oznaczać zatkany kanalik.. a jak ma ropę to tylko antybiotyk pomoże.
Łzy leca i po nocy ma zaklejone troszke ropą 😞mam w środe szczepienie to zapytam lekarki ale czy czekać do środy? 🤨


Od razu nic się nie stanie, a boli ją to oczko? jest zapuchnięte czy coś? bo jeśli tak to idź do lekarza w pon. bo dzisiaj i tak już nic nie zdziałasz. A jeśli nie ma jakichś szczególnie mocnych objawów to możesz poczekać do środy i próbować to zwalczyć solą fizj. chociaż ja próbowałam solą, mlekiem swoim, chyba nawet czarną herbatą i nic nie pomogło, rumianku nie stosuj, bo ponoć bardzo wysusza.
Dzięki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

joannawisn napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Joasia ile Twoja mała teraz zjada? I ile waży? Aha i ile ma cm?
Sonia je 120-czasami 100 co 3h ale np.dzisiaj rano (po nocy)zjadła 150 😜 waży 5650 🙂a ile cm hmmm nie wiem 😉


No to podobnie jak moja je 🙂 kurcze podobnie nawet ważą 🙂 bo moja też coś tyle ważyła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
joannawisn napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Joasiu co znaczy łzawi?? Łzy jej lecą czy łza stoi w oku? bo to może oznaczać zatkany kanalik.. a jak ma ropę to tylko antybiotyk pomoże.
Łzy leca i po nocy ma zaklejone troszke ropą 😞mam w środe szczepienie to zapytam lekarki ale czy czekać do środy? 🤨


Od razu nic się nie stanie, a boli ją to oczko? jest zapuchnięte czy coś? bo jeśli tak to idź do lekarza w pon. bo dzisiaj i tak już nic nie zdziałasz. A jeśli nie ma jakichś szczególnie mocnych objawów to możesz poczekać do środy i próbować to zwalczyć solą fizj. chociaż ja próbowałam solą, mlekiem swoim, chyba nawet czarną herbatą i nic nie pomogło, rumianku nie stosuj, bo ponoć bardzo wysusza.
Dzięki 🙂


Zatkany kanalik albo zapalenie spojowki. Jesli by to bylo wirusowe zapalenie spojowki, to nie uzywaj dla siebie tego samego reczknika tak na wszelki wypadek. A jak przecierac bedziesz malej oczka to nie od srodka na zewnatrz, tylko od zewnatrz do srodka. Tym sposobem ropka i bakterie/zarazki nie beda rozniesione na reszte oczka. Oskarek mial zapalenie spojowki, to nawet nie moglam go zostawic u opiekunki, przez to ze mogl zarazic inne dzieci i kropelki specjalne od lekarza tez wtedy dostal. Tzn lekarz powiedzial mi, ze to nie jest AZ tak zarazliwe jak ludzie uwarzaja (robili jakies niedawne badana na ten temat), ale opiekunki, przedszkola i szkoly maja taka zasade, wiec nie mogl isc. Mam nadzieje, ze minie jej szybciutko, bidulka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Znowu waszym małym się wdało zakażenie bakteryjne 😞 moja miała to po kilku dniach od wyjścia ze szpitala trwało z 2tyg. i w końcu jak poszłam do lekarza to przepisała mi krople na receptę i pomogło. Zużyłam wszystkie ampułki do końca.

jak nie urok to sraczka- za przeproszeniem


No właśnie.. wiecie co to może być od pocierania brudnymi rękami, moja często sobie trze oczy rękami. Zawsze wtedy jej ręce zabieram, no i staram się je czyścić chociaż 1-2 razy dziennie, albo źle im oczka czyściłyście bo się to robi od zew. kącika oka do wewnętrznego nigdy na odwrót. I powinno się do każdego oka używać osobnego wacika.


Ha, wlasnie przeczytalam tego Twojego posta Blue 🙂 Jej, jakie my madre 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MadziaW napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Znowu waszym małym się wdało zakażenie bakteryjne 😞 moja miała to po kilku dniach od wyjścia ze szpitala trwało z 2tyg. i w końcu jak poszłam do lekarza to przepisała mi krople na receptę i pomogło. Zużyłam wszystkie ampułki do końca.

jak nie urok to sraczka- za przeproszeniem


No właśnie.. wiecie co to może być od pocierania brudnymi rękami, moja często sobie trze oczy rękami. Zawsze wtedy jej ręce zabieram, no i staram się je czyścić chociaż 1-2 razy dziennie, albo źle im oczka czyściłyście bo się to robi od zew. kącika oka do wewnętrznego nigdy na odwrót. I powinno się do każdego oka używać osobnego wacika.


Ha, wlasnie przeczytalam tego Twojego posta Blue 🙂 Jej, jakie my madre 😁 🙂


No kurde 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MadziaW napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kocham majówki 😞 niedługo kończą się aukcje z ciuszkami, które bym chciała kupić a nikt mi nie odpisuje buuu! Po co ludzie wystawiają aukcje z ubrankami i nie mają wymiarów napisanych, odkryłam fakt, że większość body jakie kupię to mają roz. 80-86 😮 które ona aktualnie nosi!! No to niezłe te rozmiarówki są.. 😉 to jak będzie mieć kiedyś 70cm to kupię dla niej coś z roz. 100? 😁


Blue - ja mojego niedawno mierzylam i wyszlo mi 89cm, co mnie zdziwilo , bo na oko wyglada znacznie wiecej niz to a ubranka na 98/102 nosi. Domyslam sie, ze musi miec nieco luzu 😜 Jak tam Laura dzis? Wyje dalej? 🙂


Ona cały czas wyje chciałaś powiedzieć 😁 😁 😁 kiedy jej to przejdzie matko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
joannawisn napisał(a):
MadziaW napisał(a):
joannawisn napisał(a):
Madzia a ty masz konto na nk?


Asiu - a mam 🙂 Daj no na siebie dane to sie tam do Ciebie odezwie zaraz 😉
Sorki usnęłam wczoraj 😉konto na nk Joanna Wiśniewska Chocianów 🙂


To juz Cie szukam 🙂


Nie umiem Cie znalezc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
joannawisn napisał(a):
MadziaW napisał(a):
joannawisn napisał(a):
Madzia a ty masz konto na nk?


Asiu - a mam 🙂 Daj no na siebie dane to sie tam do Ciebie odezwie zaraz 😉
Sorki usnęłam wczoraj 😉konto na nk Joanna Wiśniewska Chocianów 🙂


To juz Cie szukam 🙂
daj swoje dane 🙂znajde Cie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mmmartulka84 napisał(a):
życie na wyspach to nie zabawa mieszkaliśmy tam chwilkę ale nic szczególnego brak znajomych i rodziny ,tęsknota za tym co nasze pokierowała naszym powrotem


mi tez brakuje rodziny i starych, dobrych przyjaciol, ale nie mam za bardzo opcji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
MadziaW napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kocham majówki 😞 niedługo kończą się aukcje z ciuszkami, które bym chciała kupić a nikt mi nie odpisuje buuu! Po co ludzie wystawiają aukcje z ubrankami i nie mają wymiarów napisanych, odkryłam fakt, że większość body jakie kupię to mają roz. 80-86 😮 które ona aktualnie nosi!! No to niezłe te rozmiarówki są.. 😉 to jak będzie mieć kiedyś 70cm to kupię dla niej coś z roz. 100? 😁


Blue - ja mojego niedawno mierzylam i wyszlo mi 89cm, co mnie zdziwilo , bo na oko wyglada znacznie wiecej niz to a ubranka na 98/102 nosi. Domyslam sie, ze musi miec nieco luzu 😜 Jak tam Laura dzis? Wyje dalej? 🙂


Ona cały czas wyje chciałaś powiedzieć 😁 😁 😁 kiedy jej to przejdzie matko...


Jestes pewna, ze nie ma pelni??? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
Hej Dziewczynki 🙂
u mnie leje 😞brzydko brzydko
Mały śpi przy cycku 🙂

moja też dziś po karmieniu o 8 rano zasnęła przy cycku tak się fajnie przytuliła i złapała go łapkami że nie miałam sumienia odłożyć jej do łóżeczka 🙂
aż mąż się z nas śmiał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
youmit napisał(a):
Hej Dziewczynki 🙂
u mnie leje 😞brzydko brzydko
Mały śpi przy cycku 🙂

moja też dziś po karmieniu o 8 rano zasnęła przy cycku tak się fajnie przytuliła i złapała go łapkami że nie miałam sumienia odłożyć jej do łóżeczka 🙂
aż mąż się z nas śmiał

Ja go czasami odkładam, a czasami sobie tak leży 🙂u mamy najlepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
Honoratka a Ty karmisz malutką o określonych porach, czy dalej na życzenie?
ja się staram o określonych, ale nie zawsze to wychodzi 😉

karmię na życzenie ale to wychodzi średnio co 3 godziny
około 6,9,12,15,18,20,3...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MadziaW napisał(a):
Honoratka - jaka ta Twoja malutka jest boska! I te wloski! Pieknosci 🙂

Dokładnie! 🤪 moja ma całą główkę we włosach, ale nie tyle co ma Anastazja hihi! I włosy na dupie i uszach ma nadal, w razie czego usuniemy je małej laserowo. Kilkaset zł i nie ma będzie mieć dziewczyna kompleksów 😞 tylko nie wiem kiedy można jak będzie mieć 5-10lat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...