Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja będę trenować ją jak zacznie sama siadać a nie wiem kiedy dzieci same siadają yhmm 7mieś.? 8 ?? nie mam pojęcia 🙂

Mi ponoć podgrzewali nocnik haha ale nie wiem jak.. kurcze może gorącą wodą oblać? albo koło pieca/kaloryfera postawić?? hmmm.. nie wiem czy istnieją podgrzewane nocniki. To na pewno wzbudza niechęć dziecka ten chłód.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Nusiak cholero jedna kiedy Ty w końcu zapomnisz o tym zdjęciu 🙃


never!!! zeby cie w pelni pokochac potrzebuje twojego zdjecia! ja jestem strasznie plytka i powierzchowna i interesuje mnie tylko wyglad zewnetrzny 😜


Kutwa zauważyłam 😁 jesteś bezduszna, nie liczy się dla Ciebie moje wnętrze jak możesz 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama_justyna napisał(a):
Hejka. Poprawka z wczoraj. Nie mam ząbka tylko dwa ząbki. Jedne na górze a drugi na dole (oba z prawego boku)


O matko 🤨 to ją wywaliło nieźle... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
blue wstaw jeszcze raz wilczka bo chce mezowi pokazac


Ja to mogę non stop nagrywać bo ona mi ciągle wyje dzisiaj jaki koncert dawała z smoczkiem od mleka w gębie. Ciekawe kiedy skończy to swoje wycie. http://img251.imageshack.us/i/yma.mp4/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Chyba na coś takiego się zdecyduję 😁 http://allegro.pl/babylux-oslonka-daszek-do-wozka-filtr-uv-i1584539296.html


fajne 🙂


Niby fajne, ale widzę raczej na ulicy ludzi z parasolkami albo z niczym niz takim materiałem hehe 🙂 no, ale chyba to jest lepsze niż "brzydka" parasolka 😉 zastanawiam się tylko czy jak ona będzie już w spacerówce to nie będzie histeryzować, że nic nie może widzieć.. ale w sumie można pół boku odsłonić niby..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie nie, miałam torbę, siatkę do wózka, moskitierę, folię przeciwdeszczową, wypełnienie do wózka(kolorową gąbkę) do spacerówki i więcej nie pamiętam, te główne rzeczy mam. Tylko parasolki brak 🤨 Jeden sprzedawca na allegro sprzedał już ponad 160 parasolek na 1 aukcji 😁 i nadal ludzie kupują..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...