Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

MadziaW napisał(a):
Z mojej podlogi po odmuchaniu, to normalka (a ile razy zje z podlogi jak mu spadnie a ja o tym nie wiem). Na dworze w miescie to bym mu jednak z podogi nie pozwolila zjesc (jakbym widziala, ze probuje 🙂 ), bo teraz takie ewenementy sie szlajaja, ze nigdy nie wiadomo, ble 🤢
A ostatnio jak siedzielismy w ogrodku to piasek zaczal mi wpierniczac. Wczoraj sie dorwal do mojej torebki i wygrzebal gume do zucia (swieza oczywiscie haha). Moja wina i nauczka na przyszlosc, zeby go sam na sam nie zostawiac z moimi rzeczami 😉 Mylam naczynia i cos cicho w pokoju bylo. Poszlam sprawdzic a on sobie zuje.... 🙂


Dobrze, że nie połknął 🙃 bo kto wie jak to by się skończyło. Czasami trochę czystości warto utrzymywać bynajmniej do pewnego wieku 🙂 tak do pół roku to chyba najgorszy okres dla dziecka jeśli chodzi o te przeziębienia itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MadziaW napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Madzia ile my już stron zapisałyśmy same no powariowałyśmy 😁 co masz dziś na obiad? ja kurczaka odmrażam.


No jak maly sie obudzi i ze mnie zejdzie (jeszcze sie nie zsikal tak przy okazji) to ugotujemy zupke jarzynowa na teraz, a pozniej chyba pizze sobie zjemy. Mezus pojechal na lodke i pod namiot na 2 dni, wraca jutro rano jakos, wiec nie chce mi sie jakos specjalnie dla samej gotowac. Myslalam o kurczaku, ale zapomnialam wyjac z zamrazalnika 😜, wiec jakas pizze zjemy. Moglam kupic ta z lososiem ,dupa ze mnie 😜 Jutro moze kurcza po tajlandzu zrobie to i mezus zje 🙂
A Ty co z kurczaczkiem robisz? Piersi same czy caly ptok? 🙂


Same piersi, ale tylko się wrzuci na patelnię z przyprawami i tyle. 😉 takie kotlety bez panierki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Blue, tak czytam co piszesz: '(...) kupę robiła od urodzenia ze mną 😁 ' i se mysle....Kupe z nia robila? Robia kupe razem na zawolanie? Zsynchronizowane? Pozniej doczytalam hahahha o matko 😁


HHAHAHAHAHAHAH !! A nawet nie pomyślałam 😁 Oj tam cicho ☺️


Taaa teraz cicho 🙂 No coz ja moge za to, ze sie wydalo hahaha 😁 Blue, mozesz i mojego babla tak wytrenowac? 🙂 A ja tak gadam a sama sadzam malego na kiblu jak siebie 'zalawie' 😜 zeby zajarzyl o co biega 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MadziaW napisał(a):

Blue, tak czytam co piszesz: '(...) kupę robiła od urodzenia ze mną 😁 ' i se mysle....Kupe z nia robila? Robia kupe razem na zawolanie? Zsynchronizowane? Pozniej doczytalam hahahha o matko 😁


HHAHAHAHAHAHAH !! A nawet nie pomyślałam 😁 Oj tam cicho ☺️


Taaa teraz cicho 🙂 No coz ja moge za to, ze sie wydalo hahaha 😁 Blue, mozesz i mojego babla tak wytrenowac? 🙂 A ja tak gadam a sama sadzam malego na kiblu jak siebie 'zalawie' 😜 zeby zajarzyl o co biega 🙂


Nic lepsza nie jesteś 😁 To trzeba było na ten pomysł wpaść 2l temu hahahah a nie teraz mi tu płakać 😁 ja taka mądra jestem zobaczymy co będzie za kilka mieś. jak co do czego przyjdzie.. mam nadzieję, że szybko skuma, bo co to dla niej za różnica czy do odkrytego pampersa czy nocnika 😁 aha Madzia a ten nocnik jest ciepły? bo dzieci nie lubią zimna, więc może mieć awersje do tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MadziaW napisał(a):
wez sobie kiedys sos sweet chili, ponacinaj piersiatka i niech sie w tym troche pomocza i na patelnie - mniam!! 🙂
a warzywka jakie?


Mizeria chyba 🙂 pomidory i ogórek, muszę zobaczyć co tam mam w lodówce, dzisiaj na zakupy muszę iść. mmm nie rób mi smaka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Z mojej podlogi po odmuchaniu, to normalka (a ile razy zje z podlogi jak mu spadnie a ja o tym nie wiem). Na dworze w miescie to bym mu jednak z podogi nie pozwolila zjesc (jakbym widziala, ze probuje 🙂 ), bo teraz takie ewenementy sie szlajaja, ze nigdy nie wiadomo, ble 🤢
A ostatnio jak siedzielismy w ogrodku to piasek zaczal mi wpierniczac. Wczoraj sie dorwal do mojej torebki i wygrzebal gume do zucia (swieza oczywiscie haha). Moja wina i nauczka na przyszlosc, zeby go sam na sam nie zostawiac z moimi rzeczami 😉 Mylam naczynia i cos cicho w pokoju bylo. Poszlam sprawdzic a on sobie zuje.... 🙂


Dobrze, że nie połknął 🙃 bo kto wie jak to by się skończyło. Czasami trochę czystości warto utrzymywać bynajmniej do pewnego wieku 🙂 tak do pół roku to chyba najgorszy okres dla dziecka jeśli chodzi o te przeziębienia itd.


Czy cos sugerujesz Blue? hahahahah. Ja sie staram ze sprzataniem jak tylko moge i czasami troche czystosci utrzymuje hahahha 😉 Nie no powaga teraz, przy malych dzieciach to bardzo trzeba uwazac glownie na male rzeczy, ktorymi sie mogloby zakrztusic a wystarczy doslownie chwilunia :/ Oskar pierwsze przeziebienie zlapal jak polecielismy do dziadkow do Polski, to mial wtedy 10 miesiecy no i w ogole wirusowa pora, bo to pazdziernik byl. Pozniej mial trzydniowke w pozniej poszedl do opiekunki i tam katarki sie zaczely. Na poczatku sie przejmowalam, wiadomo. Ale o takiej porze roku miedzy pazdziernikiem a marcem, to dzieciaki choruja bardzo czesto i to normalne. Ja od niego lapalam doslownie wszytsko, ale pozniej jak tylko nie mial temperatury, nie przestawal jesc i pic, to sie juz tak nie stresowalam. Ale bakteryjne infekcje juz mial i antybiotyki tez juz byly, stety-niestety. W szkole bedzie jeszcze gorzej, wiec sie oswajam. Opiekunka mi powiedziala, ze w porownaniu z innymi dziecmi, to my mamy duzo szczescia, bo Oskar naprawde malo choruje. Oby..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Tak apropo nocników na allegro mają takie zapachowe, grające (pozytywka) i różne inne.. czego to ludzie nie wymyślą 😮


Zapachowy to moze wcale nie taki glupi pomysl, zwlaszcza jak trzeba go pozniej wyczyscic 😜 hahahah. Ja kupuje woreczki zapachowe na pieluchy,. Jak walnie kupe , to choc az TAK nie czuc 😉 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Tak apropo nocników na allegro mają takie zapachowe, grające (pozytywka) i różne inne.. czego to ludzie nie wymyślą 😮


A z pozytywka to juz sobie wyobrazam jaka 'muzyczke' musi wygrywac hahahahhaha. Nie no, skonczmy z tym toaletowym humorem haha. Tzn sorki, ja skoncze 😜 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
MadziaW napisał(a):
wez sobie kiedys sos sweet chili, ponacinaj piersiatka i niech sie w tym troche pomocza i na patelnie - mniam!! 🙂
a warzywka jakie?


Mizeria chyba 🙂 pomidory i ogórek, muszę zobaczyć co tam mam w lodówce, dzisiaj na zakupy muszę iść. mmm nie rób mi smaka 🤪


Jezu mizeria!!! W ogole o mizerii zapomnialam!!! 😲 Ojj...to juz wiem co nastepnym razem musze kupic 🙂 dzieki Blue! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
MadziaW napisał(a):

Blue, tak czytam co piszesz: '(...) kupę robiła od urodzenia ze mną 😁 ' i se mysle....Kupe z nia robila? Robia kupe razem na zawolanie? Zsynchronizowane? Pozniej doczytalam hahahha o matko 😁


HHAHAHAHAHAHAH !! A nawet nie pomyślałam 😁 Oj tam cicho ☺️


Taaa teraz cicho 🙂 No coz ja moge za to, ze sie wydalo hahaha 😁 Blue, mozesz i mojego babla tak wytrenowac? 🙂 A ja tak gadam a sama sadzam malego na kiblu jak siebie 'zalawie' 😜 zeby zajarzyl o co biega 🙂


Nic lepsza nie jesteś 😁 To trzeba było na ten pomysł wpaść 2l temu hahahah a nie teraz mi tu płakać 😁 ja taka mądra jestem zobaczymy co będzie za kilka mieś. jak co do czego przyjdzie.. mam nadzieję, że szybko skuma, bo co to dla niej za różnica czy do odkrytego pampersa czy nocnika 😁 aha Madzia a ten nocnik jest ciepły? bo dzieci nie lubią zimna, więc może mieć awersje do tego.


Jezu, 2 lata temu to ja bym z kibla musiala nie wychodzic, zlwaszcza jak zabkowal - nie z mojego powodu, rzecz jasna 🙂 A nocnik nie - nie jest podgrzewany, ma taka temperature chyba jak deska sedesowa 😁 😁 Na plastykowej rano i w zimie to ja tez zawsze mialam awersje hahah 🙂 No a tak serio, to jak mu go....ocieplic? 🙂 W ogole sie zastanawiam, czy ten nocnik co mamy nie jest za maly, bo jak na nim siedzi, to musze pilnowac, zeby sisiak w dol nocnika 'patrzyl' 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Okej rozbudzil sie, wiec ide ta zupe robic 🙂 A i jeszcze jestem sucha - wow! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a w ogole blue dalej nie dala zdjecia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
a w ogole blue dalej nie dala zdjecia 😜

dała ale takie gdzie ją słabo widać 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Tak apropo nocników na allegro mają takie zapachowe, grające (pozytywka) i różne inne.. czego to ludzie nie wymyślą 😮

mój Marcel nie chce sikać do nocnika, kupiłam mu ten grający ale to lipa, pare razy się zamoczył to potem calą noc grał, kupiłam też mu deskę na sedes i też nie chce, teraz jest na etapie zaglądania co tato robi jak idzie do łazienki 🙂 patrzy jak on sika 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
nusia27 napisał(a):
a w ogole blue dalej nie dala zdjecia 😜

dała ale takie gdzie ją słabo widać 😠


nie liczy sie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Tak apropo nocników na allegro mają takie zapachowe, grające (pozytywka) i różne inne.. czego to ludzie nie wymyślą 😮

mój Marcel nie chce sikać do nocnika, kupiłam mu ten grający ale to lipa, pare razy się zamoczył to potem calą noc grał, kupiłam też mu deskę na sedes i też nie chce, teraz jest na etapie zaglądania co tato robi jak idzie do łazienki 🙂 patrzy jak on sika 🤪


Kasiulek, widze ze Twoj Marcel w podobnym wieku jak Oskar. Tez mamy to na deske, siedziec siadzie, ale nic nie zrobi. Mezus tez mu zaczal pokazywac, ale nie wiem czy cos zakumal. Na dzien dzisiejszy to mi jak Syzyfowa praca wyglada 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Tak apropo nocników na allegro mają takie zapachowe, grające (pozytywka) i różne inne.. czego to ludzie nie wymyślą 😮

mój Marcel nie chce sikać do nocnika, kupiłam mu ten grający ale to lipa, pare razy się zamoczył to potem calą noc grał, kupiłam też mu deskę na sedes i też nie chce, teraz jest na etapie zaglądania co tato robi jak idzie do łazienki 🙂 patrzy jak on sika 🤪


Kasiulek, widze ze Twoj Marcel w podobnym wieku jak Oskar. Tez mamy to na deske, siedziec siadzie, ale nic nie zrobi. Mezus tez mu zaczal pokazywac, ale nie wiem czy cos zakumal. Na dzien dzisiejszy to mi jak Syzyfowa praca wyglada 😞

ja poczekam jeszcze trochę i będę go puszczała na podwórek bez pampersa i niech się dzieje wola nieba 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie dziewczyny, tak dzisiaj trochę was podczytuje i się zastanawiam czy dobrze was zrozumiałam wy wasze dziei już nocnika chcecie uczyć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dg3003 napisał(a):
witajcie dziewczyny, tak dzisiaj trochę was podczytuje i się zastanawiam czy dobrze was zrozumiałam wy wasze dziei już nocnika chcecie uczyć?

pisałyśmy o naszych dwulatkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij to


×
×
  • Dodaj nową pozycję...