Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

hej laski
a ja dzis szalalam na zakupach, myslalam ze nogi pogubie, chodzilam chyba ze 4 godz,. Kupilam Gabryni sukienusie do chrztu, buciki, rajstopki, kilka bodzikow, takie fajne cieniutkie skarpetki, czapeczke no i sobie kiecke, bluzke i zakiet 🤪 kupilam kiecke choc nie chodze w spudnicach - chyba zwariowalam

Moja niunia tez pcha raczki, czasami nawet cale piąstki i ostatnio bardzo glosno piszczy 😆 czasami to az uszu bolą. Ja tez mam dentinox do dziąselek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wiecie co mojej malej splaszczyla sie z tylu głowka a nie bardzo chce i lubi lezec na brzuszku, jak ja poloze to siluje sie i mocno zadziera glowke do gory ale tak zeby sobie polezec albo pospac na brzuszku to chyba nie potrafi. Wasze maluchy tez maja plaskie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dona napisał(a):
wiecie co mojej malej splaszczyla sie z tylu głowka a nie bardzo chce i lubi lezec na brzuszku, jak ja poloze to siluje sie i mocno zadziera glowke do gory ale tak zeby sobie polezec albo pospac na brzuszku to chyba nie potrafi. Wasze maluchy tez maja plaskie?

moj zazwyczaj spal na pleckach, ale glowke miewal raczej na boczku. Teraz sypia na boku, ale to juz jest starszy, a glowki nie mial plaskiej, teraz tez nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Aha i za dnia kiepsko śpi, pośpi chwilę i budzi się z płaczem, w nocy śpi normalnie. Dzisiaj też kupiłam ptasie mleczko Wedla z promocji za 6,99 bo termin ważności za kilkanaście dni się skończy 😜 obeżrę się!! 😁 a teraz idę zrobić kawusię 🤪


Hej Babeczki 🙂

Moja Tośka ma tak samo. Dziś już jakby troszkę lepiej(udało Jej się zdrzemnąć coś koło godzinki), za to wczoraj to istna masakra była 😠 Całe szczęście noce wróciły do normy i teraz przesypiamy ciągiem jakieś 8 godzin 🙂
Ptasie mleczko...mmmmmm... ale się rozmarzyłam... 😁 Jak już skończę karmić piersią to zjem na raz jakiś kilogram czekolady(w tym na 1000% znajdzie się ptasie mleczko hehehe)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Kolo gdzie się szlajasz?? 😉 moja dzisiaj ma bardzo dobry humor mimo tego nie jedzenia i się ciągle śmieje, rano się śmiała, potem do mojego i niedawno jak chciałam ją zmierzyć to się zaczęła tak śmiać, że aż czkawki dostała 🤪 zauważyłam, że nie potrzeba jej w ogóle rozśmieszać sama się rechocze tylko co było zabawnego w mierzeniu klatki hmm? 🙃 ona ma niezłe jazdy... ale i tak KOCHAM jej śmiech i ogólnie ją całą 🙂 🙂 ok. ja lecę do wyrka i na allegro wypatrzyłam fajny komplecik chyba go kupię.


Nasza zawsze obdarza perlistym śmiechem braciszka. I tu faktycznie nie trzeba żadnego wyraźnego bodźca 🙂 Za to ja i Kuba musimy się ostro 'napocić' żeby królewnę rozbawić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
joannawisn napisał(a):
wesa napisał(a):
Dentinox jest super. a Mój bartosz tak samo pcha łapki jak Twoja majeczka na zdjęciach, ale u niego napewno nie ząbki.
wszyscy mówią ze dentinox jest fajny a u nas nie działa 😞Wesa a jak nie ząbki to czemu tak łapki pchają do buzi?moja to na maxa pcha i popłakuje przy tym 😞
no mój nie płacze, Maja też tak pchała i sie śliniła bardzo a ząbki wyszły dopiero w 10 miesiącu. mysle ze teraz jest podobnie. jemu sie to podoba robi to dla zabawy chyba nie wiem 🙂


U nas było tak samo. Karol ślinił się już od 3 miesiąca. Rączki, palce i co tam jeszcze było możliwe lądowały w ustach, ale pierwszy ząbek wyszedł dopiero jak skończył 8 miesięcy.
Tosia teraz ma podobnie tylko, że ja myślę, że to zwyczajnie taki etap w życiu naszych bączków. Zmysły zaczynają działać pełną parą a na dzień dzisiejszy palce czy rączki są najłatwiejszym łupem 🙂 Tosia pcha sobie palce tak zawzięcie, że często ma odruch wymiotny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dona napisał(a):
wiecie co mojej malej splaszczyla sie z tylu głowka a nie bardzo chce i lubi lezec na brzuszku, jak ja poloze to siluje sie i mocno zadziera glowke do gory ale tak zeby sobie polezec albo pospac na brzuszku to chyba nie potrafi. Wasze maluchy tez maja plaskie?
moja też ma płaską 🙂poleży chwile ale spać czy dłużej to za chiny ludowe nie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
promyczek1981 napisał(a):
wesa napisał(a):
joannawisn napisał(a):
wesa napisał(a):
Dentinox jest super. a Mój bartosz tak samo pcha łapki jak Twoja majeczka na zdjęciach, ale u niego napewno nie ząbki.
wszyscy mówią ze dentinox jest fajny a u nas nie działa 😞Wesa a jak nie ząbki to czemu tak łapki pchają do buzi?moja to na maxa pcha i popłakuje przy tym 😞
no mój nie płacze, Maja też tak pchała i sie śliniła bardzo a ząbki wyszły dopiero w 10 miesiącu. mysle ze teraz jest podobnie. jemu sie to podoba robi to dla zabawy chyba nie wiem 🙂


U nas było tak samo. Karol ślinił się już od 3 miesiąca. Rączki, palce i co tam jeszcze było możliwe lądowały w ustach, ale pierwszy ząbek wyszedł dopiero jak skończył 8 miesięcy.
Tosia teraz ma podobnie tylko, że ja myślę, że to zwyczajnie taki etap w życiu naszych bączków. Zmysły zaczynają działać pełną parą a na dzień dzisiejszy palce czy rączki są najłatwiejszym łupem 🙂 Tosia pcha sobie palce tak zawzięcie, że często ma odruch wymiotny 🙂
no to ja was zaskocze 🙂mamy pierwsze ząbki u dzieciaków styczniowych 🙂(moja Sonia ma jednego na wierzchu i drugi lada moment już go super widać 🙂w szoku jestem 🙂moja zębulka 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dona napisał(a):
wiecie co mojej malej splaszczyla sie z tylu głowka a nie bardzo chce i lubi lezec na brzuszku, jak ja poloze to siluje sie i mocno zadziera glowke do gory ale tak zeby sobie polezec albo pospac na brzuszku to chyba nie potrafi. Wasze maluchy tez maja plaskie?


Ja też ma ten problem. Tzn. Tosia ma lekko spłaszczoną główkę z jednej strony 😞 Urodziła się z asymetrią. Zgłaszałam tu komu wlezie, że się tym martwię(od urodzenia choćbym nie wiem jak się starała mała zawsze kładła głowę w lewą stronę). Nikt tu jednak nie widział w tym problemu. Kazali mi ją tylko obserwować i jeśli po 3 miesiącu nic się nie zmieni to wtedy wyślą na rehabilitację... Po 2 miesiącach mała wreszcie przeprosiła się z prawą stroną(co ja się z tym namęczyłam), ale główka zdążyła się zniekształcić 😞 😞 😞 Teraz cały czas leży na brzuszku, jest na rękach, kładę Ją na prawej stronie, ale to zniekształcenie nie chce się 'naprawić'. Mam na tym punkcie niezłą schizę 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
wesa napisał(a):
joannawisn napisał(a):
wesa napisał(a):
Dentinox jest super. a Mój bartosz tak samo pcha łapki jak Twoja majeczka na zdjęciach, ale u niego napewno nie ząbki.
wszyscy mówią ze dentinox jest fajny a u nas nie działa 😞Wesa a jak nie ząbki to czemu tak łapki pchają do buzi?moja to na maxa pcha i popłakuje przy tym 😞
no mój nie płacze, Maja też tak pchała i sie śliniła bardzo a ząbki wyszły dopiero w 10 miesiącu. mysle ze teraz jest podobnie. jemu sie to podoba robi to dla zabawy chyba nie wiem 🙂


U nas było tak samo. Karol ślinił się już od 3 miesiąca. Rączki, palce i co tam jeszcze było możliwe lądowały w ustach, ale pierwszy ząbek wyszedł dopiero jak skończył 8 miesięcy.
Tosia teraz ma podobnie tylko, że ja myślę, że to zwyczajnie taki etap w życiu naszych bączków. Zmysły zaczynają działać pełną parą a na dzień dzisiejszy palce czy rączki są najłatwiejszym łupem 🙂 Tosia pcha sobie palce tak zawzięcie, że często ma odruch wymiotny 🙂
no to ja was zaskocze 🙂mamy pierwsze ząbki u dzieciaków styczniowych 🙂(moja Sonia ma jednego na wierzchu i drugi lada moment już go super widać 🙂w szoku jestem 🙂moja zębulka 🙂 🙂 🙂


Łooo Matkooo!!!! Ale szybciutko!!!! No to superowo 🙂 Gratuluję pierwszych ząbków! 🙂
Ty Asiu nadal karmisz piersią, prawda?? Napisz jak to wygląda teraz. Czy malunia nie kąsa? hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ufff 🙂 To dobrze, że Sonia delikatnie się z mamą obchodzi 🙂
Cyprian też miał tak wcześnie?
Ciekawe jak to będzie u nas... Chociaż jakoś tak mi się wcale nie spieszy. Boję się, że mój bobas nie będzie dla mnie taki łaskawy i jak już będzie zębata to przeorze moje piersi 😮 Nigdy nie zapomnę tego bólu z początków naszych karmień... Nie chciałabym przechodzić tego jeszcze raz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej lachony 😁 Asiu gratulacje 🤪 Dona moja nie ma płaskiej główki, bo starałam się jak była mała kłaść karuzelę z różnych stron (tam gdzie była karuzela to tak spała!!) jak miałam ją na lewo to ona codziennie spała na lewo jak na prawo to na prawo.. no i za każdym razem dopóki nie umiała się sama przewrócić kładłam ją po każdym karmieniu na inny bok. Teraz sama śpi jak chce chociaż bardziej woli stronę prawą (a kiedyś była zakochana w lewej). A marudna jest jak cholera nie idzie z nią wytrzymać wczoraj zjadła ogólnie 500ml i poszła spać o 19 i spała do 5:30 😉 a teraz znowu marudzi i krzyczy..

Jednak kupiłam ten komplet później pokażę jaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
Mały wczoraj szybko poszedł spac, ale dzis juz o 6 na nogach ehhh.....moze pózniej sie połoze a Piotr sie nimi zajmie.


To tak jak moja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusiak apropo rzygania to moja już tylko rzyga najczęściej podczas odbijania a później już nie ulewa jak śpi czy leży czyli dużo się zmienia 🙂 chociaż nie chcę przechwalać. Czasami ma takie dni, że nic nie ulewa nawet mleka bez kleiku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na imprezce było fajnie odstresowałam się z przyjaciółmi w ten tylko siedział w domu pewnie wściekły i pisał smsy żebym już nie była taka złośliwa
a co to kurde jemu wolno imprezować a mi nie?
jak wrócił rozebrał się powiedział ze bardzo ładnie wyglądam a ja mu na to ze mała nakarmiona śpi a ja wychodzę
no aż nie mógł uwierzyć i bardzo dobrze
wróciłam ok 3 jak mi napisał że mała właśnie zjadła mleko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wczoraj nakarmiłam Anastazję przed 10 miała jedno mleko w lodówce i powiedziałam ze idę na zakupy
kupiłam sobie super kurteczkę w Reserved obniżoną ze 199 na 99zł
fajną sukienkę, buciki i bieliznę taką ładniejszą nie do karmienia
a co niech co skręca jak będzie na mnie patrzał
ale najlepsze jest to że spokojnie zmieściłam się w rozmiar M 🤪 🤪 🤪
ja juz od jakiegoś czasu nie kupowałam nic w Reserved bo po prostu było większość na mnie za małe a teraz od razu M super się czułam humor poprawiłam na maxa

no i najważniejsze powiedziałam mężowi że idę na zakupy a poszłam na rozmowę kwalifikacyjną do biura projektowego i co
DOSTAŁAM PRACĘ PROJEKTANTA 😆
zaczynam od sierpnia na 3 miesiące okresu próbnego ale zaproponowałam sama z siebie że mogę w tym czasie pracować na czarno i będąc na wychowawczym w obecnej pracy
a jak stwierdzi po tych 3 miesiącach lub szybciej że chce mi już dać umowę to złożę wypowiedzenie i on mnie zatrudni
bo nie chcę żeby mi po 3 miesiącach powiedział że się nie nadaję i bede szukać pracy bo to bedzie jesień i wtedy ciężko z pracą w budownictwie
choć w tym tygodniu miałam już 3 propozycje pracy wiec jestem nastawiona bardzo bardzo pozytywnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...