Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mój też zaraz przyjedzie
aż się boję tej rozmowy
choć rozmowa będzie pewnie jutro bo dziś jestem już gotowa do wyjścia mała śpi mleko ściągnięte
jak tylko przyjedzie powiem mu cześć i że wychodzę na chwilę
a później co będzie to będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mama_justyna napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Ale pójdzie się pobawić z dziećmi.. albo usiądzie przed tv i problem z głowy.. jeść też będzie potrafiło da się obiad pod nos i je.. 🙃 lekcje to chwila moment przecież 🙂 pamiętam co miał zadane ten 7letni chłopiec łatwizna 🤪 zdecydowanie mniej uwagi 😉 a nie co 2/3h daj jeść, przebierz, zorganizuj czas bo się nudzi i śpi jak się podoba..
No właśnie, żeby nie przesiadało się sprzed tv do kompa to trzeba zorganizować czas. I to nie byle grzechotką czy ponoszeniem na rękach tylko czymś co zaciekawi na dłużej niż na kwadrans. I najlepiej jak robi się to razem! Lekcji dużo może nie ma (przynajmniej w 1 klasie) ale jak je z dzieciakim po łebkach odwalisz a nie zrozumie czegoś to szybko widac zległości. Pisanie literek i czytanie trzeba na początku ćwiczyć sumiennie. Obiadu pod nos nie stawiam. Adama nie ma zawsze bo pracuje ale z Natalą jemy zawsze razem przy stole a nie przed tv. Poza tym uwielbia ze mną rozmawiać, opowiadać, układać puzzle czy w coś grać, rysować, malować czy czytać. Widzę jaką jej to radość sprawia. Nie to co robimy jak to, że robimy to razem. I widzę, że czuje we mnie swoją "przyjaciółkę". O wszystkim mi powie i mam nadzieję, że tak zostanie na długo ale wiem, że duzo pracy w to wkładam by nie była "puszczona" sama sobie. Choć nie jest łatwo przy Majce co to do niedawna tylko spała i jadła a teraz nawet z maty na podłodze sobie na gołą podłogę sama hyca 😉

Swietnie Justyna, fajne z Was przyjaciolki i masz racje - oby tak zostalo na zawsze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wpadam tu na chwilę 🤪 Nusiak to jadła czy rzygała 🙃 ?? moja dzisiaj z rana dostała butlę i robiła sceny i wypiła ledwo 60ml 😉 lecę się uczyć.. haha! 🤔 Asiu to dobrze, że małego już brzuszek nie boli. Oby tak dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I moja zaczęła się popisywać jaka to "duża" już jest i jak jej odbija to się opiera na wyprostowanych łokciach i próbuje jeszcze wyżej podnosić i tak głowę zadziera 😁 jaka to ona wielka i co już nie potrafi 😜 do mojego tak wczoraj robiła jak wrócił wieczorem z pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój piter zarabia ok 2500zł ja miałam rente 1000 zł ale własnie ki sie skonczyła i z pracy dostaje narazie macieżynskie które tez zaraz sie skonczy ok 800zł. czyli bedziemy tylko na piotrka utrzymaniu, chciałabym wrócic do pracy nie cierpie nie miec swoich pieniedzy. zobaczymy jak to bedzie az sie boje. na pomoc rodziców mozemy liczyc ale nie finansową. Moja mama mówi zebym narazie nie wracała do pracy ze Bartoszek za Mały jeszcze, nie wiem co robic. najgorsze to ze trzeba dzieci babcią podrzucić jak pójde do pracy a z dwójką nie tak łatwo i one tez chyba po cichu licza ze nie wróce do pracy.ale za cos trzeba zyc:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 😉
Adam w pracy a ja się lenię zamiast sprzątać 😁 chyba niedługo pójdę na spacer i na targ 😉 i może wstąpię do lumpka popatrzeć czy nie ma nic ciekawego 😜 wczoraj kupiłam Dyśce krótkie spodenki, leginsy, buciki i bluzę 😉 a sobie oczywiście nic 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
ja wczoraj tez szalałam po lumpkach, teraz mam ten podwójny wózek to sobie moge do miasta jeżdzić z nimi.

pewnie 😉 to całkiem inaczej 😉 a Majce się podoba? i dobrze się prowadzi?
jak będziesz szła na spacer to zrób zdjęcie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no umnie podobnie jak u Wesy 🙂kasy nie jest mało ale ciągle coś i ciągle brakuje 😞a ja nie cierpie oszczedzać na jedzeniu i jak jad na zakupy to kupuje to na co mam ochote 🙂a jak mam sie ograniczać to wole wcale nie jechać 😜dziewczyny ile wydajecie miesięcznie na jedzenie? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
no umnie podobnie jak u Wesy 🙂kasy nie jest mało ale ciągle coś i ciągle brakuje 😞a ja nie cierpie oszczedzać na jedzeniu i jak jad na zakupy to kupuje to na co mam ochote 🙂a jak mam sie ograniczać to wole wcale nie jechać 😜dziewczyny ile wydajecie miesięcznie na jedzenie? 🤨

ja wydaję w cholerę na jedzenie... idę do sklepu, nic nie kupię a tu 50zł tu 100zł 😠 a w reklamówce pustki 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
no umnie podobnie jak u Wesy 🙂kasy nie jest mało ale ciągle coś i ciągle brakuje 😞a ja nie cierpie oszczedzać na jedzeniu i jak jad na zakupy to kupuje to na co mam ochote 🙂a jak mam sie ograniczać to wole wcale nie jechać 😜dziewczyny ile wydajecie miesięcznie na jedzenie? 🤨
jade raz w miesiąću na takie porządne zakupy i wydaje 500 zł....ale zawsze w miedzy czasie cos jeszcze dochodzi, no i oczywiśćie mieso tego nie wliczam a na nie miesięcznie ok 100 zł mi idzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
joannawisn napisał(a):
no umnie podobnie jak u Wesy 🙂kasy nie jest mało ale ciągle coś i ciągle brakuje 😞a ja nie cierpie oszczedzać na jedzeniu i jak jad na zakupy to kupuje to na co mam ochote 🙂a jak mam sie ograniczać to wole wcale nie jechać 😜dziewczyny ile wydajecie miesięcznie na jedzenie? 🤨
jade raz w miesiąću na takie porządne zakupy i wydaje 500 zł....ale zawsze w miedzy czasie cos jeszcze dochodzi, no i oczywiśćie mieso tego nie wliczam a na nie miesięcznie ok 100 zł mi idzie.

ja na mięso wydaję kupę kasy bo u nas prawie codziennie jest mięso albo ryba na obiad 🤢 i niestety nie możemy jechać na takie większe zakupy bo nie mamy ani prawka ani auta 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
Kuźwa właśnie suszyłam włosy i normalnie garściami mogę sobie wyciągać 😞 masakra jakaś 😞 niedługo będę łysa 😞

spokojnie ja mam to samo
całą garść objętości ok 10 cm wyciągam przy myciu u drugie tyle przy czesaniu a trzecie wypadnie przy suszeniu dlatego staram się nie suszyć teraz tylko myje pod wieczór żeby same wyschły przed spaniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Kuźwa właśnie suszyłam włosy i normalnie garściami mogę sobie wyciągać 😞 masakra jakaś 😞 niedługo będę łysa 😞

spokojnie ja mam to samo
całą garść objętości ok 10 cm wyciągam przy myciu u drugie tyle przy czesaniu a trzecie wypadnie przy suszeniu dlatego staram się nie suszyć teraz tylko myje pod wieczór żeby same wyschły przed spaniem

ja jak wieczorem umyję to rano muszę prostować a to jeszcze gorsze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...