Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kolo ja też mam takie butle, a czemu jej nie lubi?

wkurza się jak ma z niej pić... i strasznie wolno pije, już jej dziurkę w tym smoczku powiększałam ale też nie chce...


To chyba smoczek jej nie pasi 😁 moja się pogodziła z losem nowego smoczka, ale musiałam go lekko powiększyć 😉 to pije.. a tak to ani rusz wpadała w histerię, a teraz ładnie pije i nie rozlewa.. do czasu aż on sam się rozwali, bo ona ciągnie bardzo mocno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny wam też coś od czasu do czasu tak dziwnie chodzi w brzuchu? ja czasami się łapię na tym jakbym była w ciąży i czuła ruchy.. 😁 mam takie schizy jeszcze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kolo ja też mam takie butle, a czemu jej nie lubi?

wkurza się jak ma z niej pić... i strasznie wolno pije, już jej dziurkę w tym smoczku powiększałam ale też nie chce...


To chyba smoczek jej nie pasi 😁 moja się pogodziła z losem nowego smoczka, ale musiałam go lekko powiększyć 😉 to pije.. a tak to ani rusz wpadała w histerię, a teraz ładnie pije i nie rozlewa.. do czasu aż on sam się rozwali, bo ona ciągnie bardzo mocno.

juz 3 smoczki do tej buteki sprawdzałam i żaden jej nie pasi 😉 ona lubi ten smoczek lovi i ładnie przez Niego ciągnie a ma ten do 3 miesięcy 😜 bo nie chce żeby jej za szybko leciało bo mi później cycka nie chce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Dziewczyny wam też coś od czasu do czasu tak dziwnie chodzi w brzuchu? ja czasami się łapię na tym jakbym była w ciąży i czuła ruchy.. 😁 mam takie schizy jeszcze..

haha ej ja też to mam, kiedyś to nawet pomyślałam że może czegoś do końca mi nie wyjęli 😜 ale faktycznie aż czuć jak się dotknę 😮 nie wiem co to może być, czy aż tak macica jeszcze "faluje"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Dziewczyny wam też coś od czasu do czasu tak dziwnie chodzi w brzuchu? ja czasami się łapię na tym jakbym była w ciąży i czuła ruchy.. 😁 mam takie schizy jeszcze..

hahaha 😜 może to z głodu? 🤪 🤪 🤪 ja tak nie mam ale tęsknię za brzuszkiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Dziewczyny wam też coś od czasu do czasu tak dziwnie chodzi w brzuchu? ja czasami się łapię na tym jakbym była w ciąży i czuła ruchy.. 😁 mam takie schizy jeszcze..

hahaha 😜 może to z głodu? 🤪 🤪 🤪 ja tak nie mam ale tęsknię za brzuszkiem 😉

to nie możliwe...nie mam kiedy czuć głodu, bo stale jem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Dziewczyny wam też coś od czasu do czasu tak dziwnie chodzi w brzuchu? ja czasami się łapię na tym jakbym była w ciąży i czuła ruchy.. 😁 mam takie schizy jeszcze..

haha ej ja też to mam, kiedyś to nawet pomyślałam że może czegoś do końca mi nie wyjęli 😜 ale faktycznie aż czuć jak się dotknę 😮 nie wiem co to może być, czy aż tak macica jeszcze "faluje"


Też o tym myślałam.. mam nadzieję, że to kiedyś przejdzie, bo niedługo będę latać po testy ciążowe mimo okresu hahah! 🙂 i też dotykam brzuch jak to czuję. Dziwne naprawdę dziwne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Dziewczyny wam też coś od czasu do czasu tak dziwnie chodzi w brzuchu? ja czasami się łapię na tym jakbym była w ciąży i czuła ruchy.. 😁 mam takie schizy jeszcze..

hahaha 😜 może to z głodu? 🤪 🤪 🤪 ja tak nie mam ale tęsknię za brzuszkiem 😉

to nie możliwe...nie mam kiedy czuć głodu, bo stale jem 😜

to tak jak ja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Dziewczyny wam też coś od czasu do czasu tak dziwnie chodzi w brzuchu? ja czasami się łapię na tym jakbym była w ciąży i czuła ruchy.. 😁 mam takie schizy jeszcze..

hahaha 😜 może to z głodu? 🤪 🤪 🤪 ja tak nie mam ale tęsknię za brzuszkiem 😉

to nie możliwe...nie mam kiedy czuć głodu, bo stale jem 😜


Ja to czuję jak jestem najedzona i to nie są jelita, tego jestem pewna. Może to mózg płata figla?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
kurde znów piątek i znów muszę iść sprzątać...łazienka najgorsza buuu 🤨


Taa u mnie najgorsza, bo jeden osobnik zawsze ją zapieprzy.. nawet wiem kto 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda to tak.. lustro ochlapane i powtarzam po 100razy przestań je brudzić.. 😉 zlew brudny od golenia, wc to nie powiem co.. niekiedy nie trafia do celu 😮 no i apogeum - prysznic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
a u nas łazienkę myje Adam 🤪


Ja nie pamiętam kiedy mój łazienkę ostatni raz mył, on się zajmuje kuchnią, ja jej w ogóle nie ruszam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
a u nas łazienkę myje Adam 🤪


Ja nie pamiętam kiedy mój łazienkę ostatni raz mył, on się zajmuje kuchnią, ja jej w ogóle nie ruszam 🙂

a u nas nie ma kuchni hahaha taki aneks kuchenny mamy 😜 że mieści się gazówka i niecała szafka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ! pomyślałam sobie że skoro uwielbiam lody waniliowe polane sokiem malinowym to dlaczego miałabym nie lubić mleka z takim sokiem hahaha i sobie dodałam soku do mleka tylko zapomniałam że nienawidzę słodkiego mleka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a nie mam wody w domu a nie chce mi się herbaty robić i mam tylko zimne mleko do pica 😉 a właściwie to już nie mam bo miałam tylko szklankę mleka a dodałam do niego soku hahaha 😜 i nie smakuje mi ale piję bo nie mam nic innego 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
hej 🙂dziewczyny o co chodzi z tym smoczkiem trójprzepływowym ☺️kupiłam z aventa i nie wiem jak to i co do czego ☺️ 😞


Chodzi o to, że jak dziecko jest już większe to samo sobie reguluje przepływ mleka i to cała filozofia 😁 możesz też używać go do kleiku, ale to zależy jaka dziura w nim jest. On ma krzyżyk czy dziurkę?? bo te z TT mają krzyżyk. Najlepiej to chyba kupić smoczek do kaszki jak chce się dawać dziecku kaszkę czy mniej rozwodniony kleik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja matka teraz do mnie jakieś żałosne sms wypisuje od wczoraj zapewne z tym samym tekstem jak zwykle, że nie chce mnie znać 🤪 😉 i że jestem taka sama jak syn jej koleżanki, bo też się odciął od rodziny 😁 i się do nich nie odzywa, ale ona ma 3 dzieci a moja matka ma tylko mnie.. nawet tego nie czytam tylko usuwam. E-maila na szczęście jej zablokowałam to może sobie pisać ile chce 🙂 jak chciała takiego życia to niech ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
U mnie wygląda to tak.. lustro ochlapane i powtarzam po 100razy przestań je brudzić.. 😉 zlew brudny od golenia, wc to nie powiem co.. niekiedy nie trafia do celu 😮 no i apogeum - prysznic 😉

to u mnie też, zlew brudny od pasty bo trzepie szczotką na prawo i lewo 😉, jemu zostawiam podłogę i kibel...kto najwięcej sra ten ma 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
U mnie wygląda to tak.. lustro ochlapane i powtarzam po 100razy przestań je brudzić.. 😉 zlew brudny od golenia, wc to nie powiem co.. niekiedy nie trafia do celu 😮 no i apogeum - prysznic 😉

to u mnie też, zlew brudny od pasty bo trzepie szczotką na prawo i lewo 😉, jemu zostawiam podłogę i kibel...kto najwięcej sra ten ma 😜


Buahahahah! 🤪 a ten właśnie zawsze ochlapie lustro jak myje zęby 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
joannawisn napisał(a):
hej 🙂dziewczyny o co chodzi z tym smoczkiem trójprzepływowym ☺️kupiłam z aventa i nie wiem jak to i co do czego ☺️ 😞


Chodzi o to, że jak dziecko jest już większe to samo sobie reguluje przepływ mleka i to cała filozofia 😁 możesz też używać go do kleiku, ale to zależy jaka dziura w nim jest. On ma krzyżyk czy dziurkę?? bo te z TT mają krzyżyk. Najlepiej to chyba kupić smoczek do kaszki jak chce się dawać dziecku kaszkę czy mniej rozwodniony kleik.
on ma kreseczke i z boku dziurke 🤨i jakies kreseczki po bokach 1 2... 3.... 🤨 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Moja matka teraz do mnie jakieś żałosne sms wypisuje od wczoraj zapewne z tym samym tekstem jak zwykle, że nie chce mnie znać 🤪 😉 i że jestem taka sama jak syn jej koleżanki, bo też się odciął od rodziny 😁 i się do nich nie odzywa, ale ona ma 3 dzieci a moja matka ma tylko mnie.. nawet tego nie czytam tylko usuwam. E-maila na szczęście jej zablokowałam to może sobie pisać ile chce 🙂 jak chciała takiego życia to niech ma.

Współczuję Ci z tą mamą...ja sobie nie wyobrażam życia bez mojej, to najlepsza kumpela, zawsze wszędzie razem. Dziwię się Twojej że tak do wszystkiego podchodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...