Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jestem jeszcze na chwile... widzę że tu ciężkie tematy 😞
jeżeli chodzi o pieniądze to mój ojciec ma ponad 3tys emerytury tylko dla siebie ale oczywiście woli utrzymywać mojego straszego (pracującego) brata i jego (pracującą) dziewczynę którzy mieszkają w naszym mieszkaniu z którego mój ojciec moją mamę wyrzucił więc i ja się wyprowadziłam z nią do jej mamy i oni się nie muszę do niczego dokładać więc około 4 tys mają dla siebie bo on im robi obiady i opłaty robi sam i w ogóle... a mi daje 600zł alimentów i myśli że to tyle jego ojcostwa... a ja potrzebuję jego obecności... ale to jego wybór. dyby nie to że musi mi dawać te alimenty to nic by mi nie dał, skręca go że mam dziecko (z Adamem na dodatek) a że musi jeszcze mi alimenty płacić... ehh no ale niektórzy tacy są bo moja mama to całkiem inny charakter 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kolo177 napisał(a):
jestem jeszcze na chwile... widzę że tu ciężkie tematy 😞
jeżeli chodzi o pieniądze to mój ojciec ma ponad 3tys emerytury tylko dla siebie ale oczywiście woli utrzymywać mojego straszego (pracującego) brata i jego (pracującą) dziewczynę którzy mieszkają w naszym mieszkaniu z którego mój ojciec moją mamę wyrzucił więc i ja się wyprowadziłam z nią do jej mamy i oni się nie muszę do niczego dokładać więc około 4 tys mają dla siebie bo on im robi obiady i opłaty robi sam i w ogóle... a mi daje 600zł alimentów i myśli że to tyle jego ojcostwa... a ja potrzebuję jego obecności... ale to jego wybór. dyby nie to że musi mi dawać te alimenty to nic by mi nie dał, skręca go że mam dziecko (z Adamem na dodatek) a że musi jeszcze mi alimenty płacić... ehh no ale niektórzy tacy są bo moja mama to całkiem inny charakter 😉


Kolo jaki ten świat jest pokręcony.. A mój ojciec też nic lepszy 🤪 małej na oczy nie widział 😜 bo ja przecież mieszkam na odludziu i to tak strasznie daleko podjechać samochodem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Poza tym on też mi wariuje, że nie może utrzymać rodziny na normalnym poziomie to wtedy chodzi z deprechą to ja go muszę przez 2 dni pocieszać 😁 wiecie co ostatnimi czasy ciągle nie mamy kasy, ale się w ogóle o to nie kłócimy 🙂 mam nadzieję, że tak będzie zawsze, bo dla mnie najważniejsza jest mała, ona musi mieć wszystko, a my jakoś przeżyjemy o chlebie i wodzie haha! 🙂 A dzisiaj to znowu on mnie pocieszał przez matkę i szkołę. Dobrze mieć oparcie tym bardziej w mężu.

my też mamy ciężko z kasą ale się nigdy nie kłóciliśmy o pieniądze 😉 i też się bardzo tym cieszę 😉 bo to najgłupsze kłótnie jakie mogą być 😉 jak byłam w ciąży to tylko ja robiłam zakupy i opłaty i wszystko więc "rządziłam" Adama pieniędzmi i kiedyś się Go nawet spytałam czy nie przeszkadza Mu że tyle wydaję i w ogóle to powiedział że nie bo wie ile życie kosztuje i chce żebym miała w czym chodzić i że kobieta potrzebuje więcej niż facet 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
jestem jeszcze na chwile... widzę że tu ciężkie tematy 😞
jeżeli chodzi o pieniądze to mój ojciec ma ponad 3tys emerytury tylko dla siebie ale oczywiście woli utrzymywać mojego straszego (pracującego) brata i jego (pracującą) dziewczynę którzy mieszkają w naszym mieszkaniu z którego mój ojciec moją mamę wyrzucił więc i ja się wyprowadziłam z nią do jej mamy i oni się nie muszę do niczego dokładać więc około 4 tys mają dla siebie bo on im robi obiady i opłaty robi sam i w ogóle... a mi daje 600zł alimentów i myśli że to tyle jego ojcostwa... a ja potrzebuję jego obecności... ale to jego wybór. dyby nie to że musi mi dawać te alimenty to nic by mi nie dał, skręca go że mam dziecko (z Adamem na dodatek) a że musi jeszcze mi alimenty płacić... ehh no ale niektórzy tacy są bo moja mama to całkiem inny charakter 😉


Kolo jaki ten świat jest pokręcony.. A mój ojciec też nic lepszy 🤪 małej na oczy nie widział 😜 bo ja przecież mieszkam na odludziu i to tak strasznie daleko podjechać samochodem 😉

hahaha 😉 no widzisz tacy są ludzie 😉 dobra ja już mykam 😉 nie smutaj 😘 😘 😘 paaaa 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Asiu, ale u was to jeszcze na 4 się dzieli, więc tym bardziej masakra. U mnie też wychodzi coś w okolicach 1tyś. albo mniej. Ostatnio to mieliśmy masakrę. Jak miał dostać dużą wypłatę powyżej 3tyś. to oczywiście przyszedł rachunek za prąd 1500 😉 jak mieliśmy się już odbić finansowo to pralka się zepsuła i kolejne ponad 1200zł do spłaty 😞 i tak ciągle coś, jak ma dostać dużą wypłatę to od razu znajduje się jakaś rzecz do zapłaty.

Daria - ja sie juz do tego przyzwyczailam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MadziaW napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Asiu, ale u was to jeszcze na 4 się dzieli, więc tym bardziej masakra. U mnie też wychodzi coś w okolicach 1tyś. albo mniej. Ostatnio to mieliśmy masakrę. Jak miał dostać dużą wypłatę powyżej 3tyś. to oczywiście przyszedł rachunek za prąd 1500 😉 jak mieliśmy się już odbić finansowo to pralka się zepsuła i kolejne ponad 1200zł do spłaty 😞 i tak ciągle coś, jak ma dostać dużą wypłatę to od razu znajduje się jakaś rzecz do zapłaty.

Daria - ja sie juz do tego przyzwyczailam.


No ja jeszcze nie, ale chyba czas zacząć 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
zrobiłam zdjęcie z nosidełkiem
tylko nie patrzcie na mnie bo taka nieuczesana i nie ubrana
no i podziwiajcie moje meble 😁 😁 😁
http://imageshack.us/photo/my-images/821/zdjcie0347v.jpg/


Ej meble 1 klasa 😁 gdzie kupiłaś?? poleć sklep 🤪

Ładny kolor tego nosidełka, a mała lubi w nim siedzieć? bo wygląda to trochę sztywno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
nusia27 napisał(a):
moja sie jeszcze ani razu nie przewrocila 🙂

a kto chce kupic dziecko???? 😜 no taka maruda dzisiaj ze szok 🤪


Ja ci mogę oddać swoją 🤪 z dopłatą 🤪


dawaj moze razem sie dogadaja i jakos lzej bedzie 🙂
moja dzisiaj przeszla sama siebie jeszcze nigdy tyle nie plakal i taka smutna nie byla. ani razu sie nie usmiechnela, moze to zeby 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
zrobiłam zdjęcie z nosidełkiem
tylko nie patrzcie na mnie bo taka nieuczesana i nie ubrana
no i podziwiajcie moje meble 😁 😁 😁
http://imageshack.us/photo/my-images/821/zdjcie0347v.jpg/


Ej meble 1 klasa 😁 gdzie kupiłaś?? poleć sklep 🤪

Ładny kolor tego nosidełka, a mała lubi w nim siedzieć? bo wygląda to trochę sztywno.

właśnie bardzo jej się podoba a najlepsze że dopóki nie zaśnie to jest taka wyprostowana że nie opiera placków tylko sama sie trzyma i między pleckami a oparciem jest luz
troszkę jeszcze jest za niska bo akurat głowę ma na tym ochraniaczu i za wiele nie widzi ale jakoś sobie radzi rozgląda się na boki
kolor chciałam taki uniwersalny żeby ewentualnie mąż się nie wstydził
a co do mebli to są to specjalne robione indywidualnie na zamówienie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
nusia27 napisał(a):
moja sie jeszcze ani razu nie przewrocila 🙂

a kto chce kupic dziecko???? 😜 no taka maruda dzisiaj ze szok 🤪


Ja ci mogę oddać swoją 🤪 z dopłatą 🤪


dawaj moze razem sie dogadaja i jakos lzej bedzie 🙂
moja dzisiaj przeszla sama siebie jeszcze nigdy tyle nie plakal i taka smutna nie byla. ani razu sie nie usmiechnela, moze to zeby 😞


To witaj w klubie, bo ja też mam takiego małego potwora, tak sobie gryzie palce, że potem ryczy. Smoczek gryzie, butelkę od smoczka gryzie, swoje ręce gryzie, moje próbuje gryźć i jest rozdrażniona na początku mlekiem. To chyba na pewno będą zęby. Tylko kiedyyyyyyyy! Jak to tyle czasu może się przebijać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spać mi się chce, muli mnie trochę. Jeszcze głodna się zrobiłam. Wiecie co dzisiaj była burza a ja miałam pranie na dworze i wszystko mi zmokło.. teraz od nowa mam mokre rzeczy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
MadziaW napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Asiu, ale u was to jeszcze na 4 się dzieli, więc tym bardziej masakra. U mnie też wychodzi coś w okolicach 1tyś. albo mniej. Ostatnio to mieliśmy masakrę. Jak miał dostać dużą wypłatę powyżej 3tyś. to oczywiście przyszedł rachunek za prąd 1500 😉 jak mieliśmy się już odbić finansowo to pralka się zepsuła i kolejne ponad 1200zł do spłaty 😞 i tak ciągle coś, jak ma dostać dużą wypłatę to od razu znajduje się jakaś rzecz do zapłaty.

Daria - ja sie juz do tego przyzwyczailam.


No ja jeszcze nie, ale chyba czas zacząć 🤪

no 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

youmit napisał(a):
Nam też się nie przelewa, może będzie trzeba coś zmienić 🤨
Ja mojemu hot-dogi zrobiłam, odciągam mleko i mykam spać


Chyba pod latarnię iść hahahahaha! 😁 😁 😁 😁 😁 ja to mam pomysły 😉 no cóż w naszym kochanym kraju jest super nie ma co, chcą dzieci a nie potrafią pomóc rodzinie, jest jakiś dodatek bodajże rodzinne to się nazywa?! to dają 68zł ?? nie wiem ile teraz aktualnie ale kiedyś tak chyba było to przepraszam co za to kupić dziecku na cały mieś? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
youmit napisał(a):
Nam też się nie przelewa, może będzie trzeba coś zmienić 🤨
Ja mojemu hot-dogi zrobiłam, odciągam mleko i mykam spać


Chyba pod latarnię iść hahahahaha! 😁 😁 😁 😁 😁 ja to mam pomysły 😉 no cóż w naszym kochanym kraju jest super nie ma co, chcą dzieci a nie potrafią pomóc rodzinie, jest jakiś dodatek bodajże rodzinne to się nazywa?! to dają 68zł ?? nie wiem ile teraz aktualnie ale kiedyś tak chyba było to przepraszam co za to kupić dziecku na cały mieś? 🤪

hahaha 🙂
Teraz też jest coś kolo tej kwoty. Nawet chciałam złożyć do urzędu, ale tam taka babka obliczyłam mi i wyszło, że przekraczam dochód o 5 zł od kwoty minimalnej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dona napisał(a):
ja mierzylam elektronicznym termometrem i nie odejmowalam kresek, czytalam, ze dziecku nie powinno sie podawac zadnym lekow gdy tem. jest mniejsza niz 38 st., dopiero powyzej mozna cos zastosowac.

Zastanawiam sie nad kupnem termometru , ktorym sie mierzy temp. w uchu albo na czółku, kosztuje ok 100 pln ale chyba warto

Aldona nie kupuj tego termometru bo jest beznadziejny, przynajmniej ten co ja mam...po każdym mierzeniu pokazuje inną temp., zgłupieć można. I tak wyrzuciliśmy 100, a w rezultacie i tak kupiliśmy rtęciowy, bo jest najdokładniejszy. Te niektóre zwykłe elektroniczne też są ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
Dona napisał(a):
ja mierzylam elektronicznym termometrem i nie odejmowalam kresek, czytalam, ze dziecku nie powinno sie podawac zadnym lekow gdy tem. jest mniejsza niz 38 st., dopiero powyzej mozna cos zastosowac.

Zastanawiam sie nad kupnem termometru , ktorym sie mierzy temp. w uchu albo na czółku, kosztuje ok 100 pln ale chyba warto

Aldona nie kupuj tego termometru bo jest beznadziejny, przynajmniej ten co ja mam...po każdym mierzeniu pokazuje inną temp., zgłupieć można. I tak wyrzuciliśmy 100, a w rezultacie i tak kupiliśmy rtęciowy, bo jest najdokładniejszy. Te niektóre zwykłe elektroniczne też są ok.

My kupiliśmy zwykły elektroniczny z brauna i jest bardzo dobry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...