Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
ja moja dzisiaj cichutko na przebieraku przewijam zeby moj mogl sobie pospac a ta mi z nienacka wystrzelila kupa na szlafrok i na siebie i jeszcze sikac zaczelo i to wszytsko tak plywalo, ze musialam go obudzic by mi pomogl 🤪

heh dzieci co dzień mają dla nas nowe niespodzianki
moja jeszcze takiej mi nie zrobiła raz tylko zsiusiała się jak ja z wanienki wyciągałam po kąpaniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

HONORATKA napisał(a):
nusia27 napisał(a):
ja moja dzisiaj cichutko na przebieraku przewijam zeby moj mogl sobie pospac a ta mi z nienacka wystrzelila kupa na szlafrok i na siebie i jeszcze sikac zaczelo i to wszytsko tak plywalo, ze musialam go obudzic by mi pomogl 🤪

heh dzieci co dzień mają dla nas nowe niespodzianki
moja jeszcze takiej mi nie zrobiła raz tylko zsiusiała się jak ja z wanienki wyciągałam po kąpaniu


Moja sika do wody jak ją kąpię 🙂 i potem jeszcze jak ją położę na ręcznik i potem jak zdejmę z recznika, ona nie ma pęcherza - ona ma wiadro 🙂 leje seriami i to nie takimi malutkimi, ona nigdy do końca się nie wyszcza albo nerki te siki tak szybko filtrują, tyle, że naprawdę bardzo dużo sika. Z nocy pampers to waży kg.

Moja jak była malutka tak mi kiedyś zrobiła, bo chciałam pampersa wziąć i podniosłam jej tyłek to wystrzeliła na wprost brudząc mi całą rękę, kolano-spodnie i pościel 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
mnie też głowa boli że hej i kawa nie pomogła 😞


Normalnie nie wiem co ze sobą zrobić. To może czas na drugą kawę? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
10.03- 5750
21.04- 6800
9.05- 6940


Właśnie spojrzałam na to zdjęcie co chciałam 🙂 on tam wygląda na 7,5kg a mógł mieć maks 6900 😁 a moja wygląda mimo tego jak połówka jego 😁 kurcze kawał chłopa Ci rośnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
10.03- 5750
21.04- 6800
9.05- 6940


Właśnie spojrzałam na to zdjęcie co chciałam 🙂 on tam wygląda na 7,5kg a mógł mieć maks 6900 😁 a moja wygląda mimo tego jak połówka jego 😁 kurcze kawał chłopa Ci rośnie 🤪

a które to zdjęcie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
10.03- 5750
21.04- 6800
9.05- 6940


Właśnie spojrzałam na to zdjęcie co chciałam 🙂 on tam wygląda na 7,5kg a mógł mieć maks 6900 😁 a moja wygląda mimo tego jak połówka jego 😁 kurcze kawał chłopa Ci rośnie 🤪

a które to zdjęcie?


Jak leży na plecach z kwietnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
ja też zamiast sprzątać bo dzieci śpią to siedzę na kompie i nic nie robię: 🙂


Ja zmyłam podłogę 😁 i wietrzę pokój, a mała śpi w wózku (weranduję ją przy otwartym oknie) bo mi spać nie chciała a to zawsze działa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tu czytam te wasze 30 str od wczoraj, patrze a moja Majucha zamiast na macie już poza nią wywędrowała 🤪 dziś jak byliśmy na spacerze to posmarowałam ją 50 i zakryłam flanelą bo nawet nie mam parasola...muszę coś kupić do osłony.
Blue Twoja kiedyś wyła jak wilk a moja teraz nauczyła się biadolić i co leży to patrzy na miśki i "ajajajajajajajaj"...normalnie jakby ktoś z boku popatrzył to jak sierota jakaś, której nikt nie kocha 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Honorata super ta Twoja ma włosy!! mojej też już pomału rosną na długość...
Nusia ale sobie mała śpiewa hehe, moja też jak leży to czasem takim wysokim tonem zaśpiewa haha
Justyna ta syrka w paszczy i FUCK nieziemskie 🤪
Normalnie z tych dzieci to sama pociecha 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...