Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czy wasi mezowie tez was rozsmieszaja? Ja wczoraj nie mogla zasnac i stwierdzilam, ze moze to dzidzius tam sie tlucze w srodku na co moj maz zaczal mowic przez pepek do malenstwa, ze juz jest pozno i nie pora na fikolki, ze trzeba isc spac 🙂 Musze kiedys nagrac te jego rozmowy z brzuszkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój małż też rozmawia z dzidziusiem szczególnie wieczorami, opowiada mu o sobie i o mnie - oczywiście w tych najśmieszniejszych "superlatywach" 🙂 ale to jest miłe, że w jakiś sposób nasi mężczyźni też chcą troszkę "poczuć" maluszka, bo cała najlepsza część przypadła nam kobitkom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co tam porabiaja mamusie?
Ja własnie pojadłam chlebek ze smalcem i ogóreczek małosolny, niby nic a tak cieszy:P hihi Uwielbiam 🙂
A teraz siedzimy na ogrodzie , fajnie chłodno...
Jutro po wizycie i ginka ide do fryzjera troche sie odmienić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane!! wypowiedzialam sie juz na jakims watku ze stycznia a tam cichooo a tu tyle przyszlych mam nie wiem jak to przeoczylam.jestem nowa na tym forum ale tak samo przeszczesliwa jak wy przyszle stycznioweczki!!!pozdrowionka dla wszystkich mla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie ze mozliwe, sa dziewczyny które w 15 ,16 tyg juz czuja, najczęściej te które są drobne i u których maluszek wyjątkowo szybko rośnie 🙂
Właśnie wróciłam z wizytki, wszystko jest z dzidzią dobrze, robiła mi badania i wszystko jest zdrowe i na miejscu. Musze tylko uwazać, oszczędzać sie dalej, i nie współżyć, co zmartwiło mojego męża hihi:P( Był ze mną na wizycie 🙂
Na usg ja widziałam juz siusiaka, ona mówi ze to wczesnie jeszcze ale mozliwe bo coś tam juz wystaje, nawet mi zdjecie zrobiła tego "chyba siusiaka" hihi 🙂 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa wiesz chaba cos w tym jest tydzien temu bylam u mojego ginka i mowi do mnie ooooo tu chyba juz cos wisi ale nie bedziemy zapeszac.dzis ide na popolodniowa wizyte na mierzenie karku dziecka wiec sie dokladniej przyjze zabieram pierwszy raz malzonka(a niech se popatrzy juz od rana klaska w rece jak dziecko) hihihi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
już wam mówię o mojej wczorajszej wizycie:
a więc mówię mu czy już można poznać płeć dziecka?
on na to: z tego co tu widzę będzie chłopak (i pokazał mi coś przypominającego siusiaka)
powiedział też że równie dobrze może być to łechtaczka i można teraz tylko zgadywać ale z tego co on widzi to będzie chłopak 🙂 a tak poza tym to mały nie za bardzo chciał mu się pokazać i musiał mi majtać brzuchem żeby go dobrze zobaczyć heheh ( a więc wróżba się sprawdziła a chiński kalendarz nie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie dziewczynki jak byłam w szpitalu to liczyli mi jakoś ze jestem tydzień do przodu niz ja sobie licze. I dziś na ug też mi tak wyszło, ze niby 13 tydzień i 3 dni. Lekarka mi napisała ze jestem 14 tydzień. Juz sama sie gubie ale trzymam sie swoich obliczen.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj mi tez chce się stale jeść, dziś w nocy się obudziłam a tam w brzuszku burczyyy - ale fakt nie zjadłam kolacji. Fajnie macie już wizyty za sobą, mi został jeszcze tydzień - wizyta w naszą 1 rocznicę ślubu 🙂 już nie mogę się doczekać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mam apetyt. W pierwszej ciazy tak nie miałam , bo mnie odzrzuciło od jedziena, miałam mdłości. A teraz jem jem jem 🙂 Ale wiem jak w połogu to szybko leci, także sie nie przejmuje. Wiem też , ze w połogu nie wszystko mozna jesc, same lekko strawne potrawy, i juz przy tym sie duzo chudnie. Dlatego teraz nie żałuje i jem ile wlezie wszystko 🙂 Jeszcze przed porodem w wigilie sie naopycham, a pózniej bede głodowac hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam przyszłe mamusie 🙂widze,ze tu same styczniówki...Ja też mam planowany poród na 7 styczeń 🙂we wtorek będzie 14 tydzien i mam nadzieje,ze nie długo dowiem sie jaka będzie płeć...ogólnie dużo jem i ciagle głodna jestem!a jak wasze samopoczucie drogie mamusie?to wasza pierwsza ciąża?Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...