Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
u mnie też brzuszka nie widać aż tak bardzo narazie,na dole troche się zaokrąglił tylko,ale mam straszny apetyt!!!zawsze pochłaniałam słodycze,a teraz nie moge na nie patrzec i gustuje raczej w kiszonych ogórkach i sledzikach;p jak byłam u gina tydzien temu to sie okazało ze schudłam 2jg ale to podobno normalne w początkach ciąży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jamelia bez obaw jeszcze nam brzuszki wyskocza bo moj tez ledwo wystaje,beda rosly a nie bedzie jak nad tym zapanowac.ladna bluzeczka apropos 🙂 dziewczyny a jak z waszymi piersiami? bo moje podskoczyly w rozmiarze ze nareszcie w ich karierze nie sa podpychane push upem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolina ja mam dokładnie tak samo, przed ciążą byłam na głodzie słodkościowym a teraz wolę bardziej konkretne rzeczy.
jamelia ja też mam podobny...może ciut większy, a jak sie najem i założę obcisłą sukienkę to wyglądam jakbym sobie oponkę wyhodowała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To chyba tylko u mnie taki dosyć pokażny brzuch, juz mnie głaskaja po przuszku wszyscy..hihi 🙂 Rano jak wstałam, leżałan na prawym boku, a pózniej położyłam sie na wznak i wciagnęłam brzuch to taka kulka wielkości pomarańczy po prawej stronie była. Słodkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wszystkie styczniuweczki 2011
jestem w 13 tygodniu, brzusio zaczyna już odstawać, w poniedziałek byłam na usg aż się biedna popłakałam jak zobaczyłam moje maleństwo

chciałam zapytać jak tam wasze objawy ciążowe bo ja ich prawie nie mam, nie mam mdłości nudności, jeść specjalnie mi się nie chce ale to może przez te temperatury, zachcianek też nie dostrzegam, jedyną oznaką jest częstsze odwiedzanie wc 🙂

w mojej rodzinie kobiety bardzo ciężko przechodziły początki ciąży
czy możliwe że mnie już to minęło
czy mogę jeszcze poczuć co to poranne mdłości - nie żebym się domagała, ale przynajmniej odetchnę z ulgą że mnie to ominęło

pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA Ty sie ciesz ze nie masz zadnych dolegliwosci bo u mnie od czwartego tygodnia było strasznie,spałam,wymiotowałam i tak na zmiane...cos okropnego i całe szczescie,ze już mineło 🙂u mnie brzuszka narazie wogóle nie widac mimo ,ze we wtorek juz 14 tydzien bedzie,ale kazda kobieta inaczej to wszystko przchodzi...wazne zeby nasze bobaski rosły i zdrowe były 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cieszę się cieszę
że nie odczuwam aż tak dolegliwości związanych z ciążą ale wiecie jak to jest ciężko nam dogodzić jak się ma nudności to się narzeka a jak się nic nie ma to się kobieta martwi czemu nie ma 🙂

a co do depilacji to też się nad tym ostatnio zastanawiałam
czy pomału nie wtajemniczać męża dopóki mogę
ale chyba raczej postaram się być samodzielna
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja używałam depilatora albo chodziłam na depilacje do kosmetyczki. Jednak teraz byłam zmuszona przerzucić się na maszynkę męża 😉 BÓL JEST PRZEOKROPNY! Jestem twarda i nie miałam z tym problemu, ale teraz brrrrrrr 🙂 Co do wizyt u gina pod koniec ciąży z hmmm.... buszem to on naoglądał się już w życiu taaakich rzeczy że troche włosków jakoś przeżyje 😜
Sama kiedyś dostałam przy badaniu OKRES! Myślałam że spale się ze wstydu jak mi powiedział "o chyba dostaliśmy okres" a potem jeszcze pokapałam mu podłoge 🥴
Gin był przygotowany i poczęstował mnie tamponami (jakby częstował mnie paczką fajek) 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc ja w tej ciazy chudne malo jem jak narazie raczej nie moge patrzec na jedzenie co do golenia w pierwszej ciazy golił mnie mąż 😁 a co do brzucha zaraz wam wstawie jaki ja mam juz bebech ludzie ustepuja mi miejsca tylko prosze nie patrzec na rozstepy bo to po pierwsej ciazy i ładnie to nie wyglada brzuchacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patka fajny masz juz brzusio 🙂 Jasne ja np teraz byłam w szpitalu i wyladowałam tam niespodziewanie, nie byłam do konca przygotowana( wydepilowana), był kilku dniowy buszszek hihi. Ale w tym momencie człowiek niczym sie nie przejmuje, to nie randka z ukochanym, oni nie takie Pipki się naogladali 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie!
ja na chwilę przywitać się i uciekam!
witam nową styczniówkę 🙂
fajnie że jest nas coraz więcej 🙂
co do brzucha to ja mam pokaźny 🙂 ale mówią że w drugiej ciąży szybciej rośnie a jeżeli chodzi o depilację to przy pierwszej ciąży sobie długo radziłam sama potem pomagał mi mąż a mój dżin mówi żeby się nie golić bo wtedy więcej infekcji można załapać ale ja nie lubię jak mam labusz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Patka już konkretny brzusio, gratuluję 🙂 Ja wiem że gin to już nie jednego się na oglądał i pare kłaczków nie zrobi mu różnicy, zresztą te starsze Panie wątpię żeby się depilowały w okolicach bikini (czy gdziekolwiek indziej), mi bardziej chodzi o komfort psychiczny przy wizycie u lekarza. Raczej czułabym się skrępowana wiedząc że mam tam busz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...