Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej mamusie!!!1
Powiedzcie mi kochane czy wy tez miewacie jeszcze te skurcze nóg????
mnie co noc napada taki ból ze wykrzywia mi nogi, kilka razy w nocy to sie zdarza. musze kurka kupić ten magnez czy coś tam na te skurcze bo nie idzie juz wytrzymac:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi Dziewczyny 🙂

nie uwierzycie, bo samo w to nie wierze,ale w koncu POPRASOWALAM 😜

moja od 3 dni rusza sie jak szalona ...gdyby byla chlopcem ,to bym juz wiedziala , ze bedzie pilkarzem i bedzie gole glowka strzeleac 🙂

dzisiaj ide robic paznokcie, jutro kosmetyczka -depilacjai pediciur ,a w poniedzialek fryzjer- w koncu do porodu tez trzeba wygladac jak czlowiek,,,,w koncu to takie wydarzenie ! .......a Boss w tym czasie do szmaty i chaty glanzowania hehehhee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamuski 🙂

Nie mialam wogole czasu by do was zajrzec w srode, w pracy dosc sie dzieje wiec dlatego dopiero dzis 🙂 A jeszcze musze was nadrobic 🙂
Jak sie czujecie? Mam nadzieje ze wszystko ok i zadna sie jeszcze nie wykruszyla, nic nie slyszalam to nie sadze 😉

No ja tez mam juz 14 na plusie, maly podobno wazy 3 kg, z macanek poloznej wczoraj 😁 We wtorek ide jeszcze raz na usg, bo ona nie byla do konca pewna ze maly lezy glowka w dol, wiec chca to sprawdzic. Ja sie ciesze, bo go znow zobacze 🙂
Ogolnie to sie czuje super, ale kurcze juz od tygodnia dzien w dzien punkt 02:00 sie budze i nie moge spac do 6 rano... Wiec to mnie troche irytuje... Ale oprocz tego to wszystko si 😉 Maly sie wierci, ma niesamowita energie 🙂 Jemu chyba tam miejsca nie brakuje, tego po nim nie widac 😁

Jestescie juz gotowe na ten wielki dzien? 🙂 Ja juz sie nie moge doczekac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój mąż dziś jak wstawał do pracy przytulił nas i powiedział do brzucha:
wychodź już księżniczko bo nie mogę się ciebie doczekać i co noc mi się śnisz hihiih
faktycznie jak przebudziłam się w nocy to mąż spał i słodko się uśmiechał
a to córcia mu się śniła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
ja niedawno wstalam, zjadlam sniadanie i od razu do was 🙂
Wiecie co ,ja odwrotnie do was chcialam troszke przytyc 🤪 nie jestem jakis tam szkieletor ale mysle ze pare malych kg nie zaszkodziloby mi 🙂 chcialam zeby mi troszke poszło w nogi bo mam chudziutkie, ale przez tą cholerną dietę nie moge, zero cukrów pod kazdą postacią 😞 tłustych rzeczy itp, jak narazie przytylam 7 kg, z czego mala ma juz pewnie 3kg. Takze nie bede miala problemów z zrzuceniem kg po ciąży, boje sie tylko wyglądu brzucha, czy cos po nim zostanie i ewentualnie ile
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera ;/ tydzień temu badałam sobie sama szyjkę i było niby ok. zamknięta, a teraz już jej nie ma w tym miejscu co była, w ogóle palcem nie jestem już jej w stanie wyczuć, więc się porządnie skróciła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mam taki pas, mam nadzieję że to coś da. Ja na piersiach miałam kilka rozstępów choć też prawie nie urosły, ale znikły po tym moim nowym kremie. Za to moj brzuch wyglada jak zebra, az rany mi sie porobily, ale mam nadzieje ze zejda, te najswiezsze sie cofnely.
Blue siegłaś sobie do szyjki? chyba tez sproboje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...