Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja pierwszy raz jak Maje zostawiłam , tez nie mogłam tego przezyc, pierwszy raz najgorszy, ale pozniej już lepiej sie to znosi. Moja majcia ma z kim zostawać, ma dziadków bez których zyc nie moze, tak ich uwielbia, także nie martwie sie o nią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja kiedys po za ciepłej kapieli plamień dostałam i wyladowałam w szpitalu, także starałam sie w chłodniejszej wodzie. Ale uwielbiam gorące wręcz kąpiele 🙂 Zawsze lałam sobie prawie gorącą wodę, jak nawlewam sobie do takiej, olejków balsamów itd to to tak ładnie sie ulatnia w powietrze i pachnie 🙂 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny czy wasze torby ktore naszykowalyscie do szpitala są bardzo duze? bo jak swoją spakowałam to wygląda jakbym na 2-tygodniowy urlop wyjezdzala, spakowana po sam szczyt 🙂 nie wiem czy nas wpuszczą do szpitala z taką wielgachną walizą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde chyba muszę ją podzielic na 2, w pierwszej wezme najpotrzebniejsze rzeczy do porodu i do ubrania dla malej, a reszte spakuje w drugą torbe i najwyzej mi mąż ją dowiezie. Slyszalam ze w niektorych szpitalach zabierają torby do depozytu - jesli jest duza - i kaza zabrac z niej tylko najpotrzebniejsze rzeczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w Nowym Roku 🙂 I z mojego nowego miejsca na ziemi 🙂 Strasznie zmęczona bo Majusia ma dzień i noc łaskawą dla mamy i kolejny dzień i noc kiedy to sobie odbija poprzedni. Nastepnie znów odsypia i... Jestem po takiej sobie nocy i niezbyt fajnym dniu a w dodatku w każdą wolną chwilę udoskonalam nasze nowe gniazdko więc padam. No ale nie zamieniłabym tego z niczym innym na świecie 😉

Buziaki dla Was :* A szczególnie dla "nowych mamusiek" i kolejnych styczniowych bobasków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla Asi że w końcu ma synka przy sobie 🙂
Lagoona fajna tabelka, dobry pomysł, jest niezłe porównanie 🙂
ja torbę mam taką średnią i do tego wszelkie kosmetyki spakują w oddzielną taką od wózka 😮
wiecie mi tez nie pozwalają wychodzić, ale ja nie umiem tak w domu siedzieć, muszę truchcikiem chociażby, ale gdzieś wyjść 😜
ja też już nie mogę doczekać się mojej córeczki, ale teoretycznie jeszcze 3 tygodnie...
aaa dziecko decyduje o przyjściu na świat kiedy jego mózg zacznie wytwarzać oksytocynę pobudzającą macicę do skurczy 🙃, więc nie ma co patrzeć na terminy z usg bo to tylko wyliczenie maszyny wg wagi. Ważniejsze są terminy z @.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...