Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wiadomość od Oli:
Zasylam fotki mojego aniolka 🙂 moj komp dalej nie dziala, korzystam teraz z meza. Jak znajde czas to do was zajrze, bo mysle o was caly czas, ale nie latwo mi sie ze wszystkim ogarnac jeszcze 🙂
maly budzi sie co 3 godziny by jesc 🙂 czas mi doslownie ucieka przez palce 🙂

pozdrow dziewczyny ode mnie i wstaw fotki mojego slicznego synusia 🙂

[URL=http://img688.imageshack.us/i/lukas.png/][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/2430/lukas.png[/IMG][/URL]
[URL=http://img593.imageshack.us/i/lukas2.png/][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/6296/lukas2.png[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no my wynajmujemy mieszkanie w którym już jest kablówka ale nie wliczona w czynsz i płacimy za nią dodatkowo ale pewnie jest na jakiejś starej promocji bo strasznie drogo i tez się denerwujemy że nie oglądamy jej prawie wcale a co miesiąc kasę płacić trzeba
w poprzednim mieszkaniu nawet nie mieliśmy tv bo tak rzadko z niego korzystamy ze się po prostu nie opłacało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc ja tez obecna 🙂rano bylismy z mezem w kosciele, potem sniadanko i czas na "brzuszek" 🙂
ja narazie jeszcze daje rade z goleniem, przy lusterku i nie zajmjuje mi to nawet duzo czasu 🙂 z 10 minut i po wszystkim.
Ostatnio chyba tez sie troszke czepiam męża o pierdoły ale on mnie chyba rozumie i nie gniewa sie a jak widzi ze mam naprawde zły nastrój to mówi " o ho widze ze zona nie w humorze to sie nie odzywam bo jeszcze mi sie oberwie, jak ci przejdzie to powiedz....." 🤪 zazwyczaj szybko mi przechodzi, ogólnie jeszcze daje rade, troche ciezko chodzi ale mysle ze juz niedlugo 🙂

Dziewczynki śliczne dzidziusie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze wszystkie dziś z mężami siedzicie a ja od kilku godzin mam skurcze teraz tak co 20 min
czuje jak mi się cały brzuch zaczyna napinać trzyma tak ok 5 minut i odpuszcza ale nie boli trochę tylko mam wrażenie że w krzyżu zaczyna kłuć
myślicie że coś się zaczyna czy to tylko przygotowania ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja dzis bylam na ktg i badaniu ginejkologicznym w szpitalu i lekarz mowi ze zamknieta jestem wiec prezentu braciszkowi na 19 nie zrobie
cala noc nie spalam mialam odruchy wymiotne ji synek wysoko goraczkuje nie moglam mu zbic goraczki teraz tez chlory wiec narazie nie moge rodzic bo jak bym sie zamartwiala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale jak dojdą tak do 10 minut to chyba się wybiorę do szpitala bo mam dość daleko i żeby później nie było za późno przecież niedobrze dla maluszka jak mamy skurcze bo może się nie dotleniać z tego co wiem
a jak dzwoniłam przed chwilą do mamy to mi powiedziała że ją zaczęły bolec skurcze te dopiero co 3-5 minut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam przyszłe mamusie 🙂
Jeszcze miesiąc temu ja miałam takie obawy jak Wy , a teraz tulę moją małą córeczkę hihihi. Jak to szybko zleciało 😆
Nie martwcie się na zapas , mój pierwszy poród był mordęgą , natomiast drugi to lajcik 🤪. Ja miałam skurcze co 3 minuty w domu i delikatnie mnie bolało, w szpitalu też do zniesienia , najgorzej było w drugiej fazie porodu. Ale da się przezyć 😆
Dziewczyny zyczę Wam lekkiego i szybkiego porodu , oraz zdrowiutkich dzieciątek 🤪 😉
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale fajnie maja te mamy co juz urodziły 🙂 u mnie każdy obstawił date i umówilismy sie ze jak trafi to stawiamy mu flache hehe 🙂 Mój tak sie wypycha, dziś normalnie kwadratowy brzuch miałam tak sie ułożył. Mój mąz juz mówi ze mam zacząc rodzić bo jak patrzy na mnie to sie boi ze ja zaraz Pęknę. Twierdzi ze mam większy brzuch niż z Mają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...