Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
youmit napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
joannawisn napisał(a):
Dziewczyny a moja Sonia nie chce wcale na brzuszku leżeć 😞płacze strasznie i nie trzyma główki 😞no może chwilke dosłownie pare sekund 😞czy tak może być? 🤨
Dzięki Asiu :*
Moja też tego strasznie nie lubiła i płakała. Przestraszyłam się tą rehabilitacją i przestałam jej odpuszczać. Po kilka razy dziennie ją kładłam i przestała płakać. Przyzwyczaiła się. Zaczęła coraz ładniej trzmać głowę i teraz jest już mistrzyni normalnie. W tydzień taka odmiana. No a od wczoraj już jak jej się nie chce to hyc i na bok a potem na plecy 🙂

Asiu mój też nie lubił na brzuchu leżeć, a głowę podnosił jak mu się chciało. Ale jak go na rękach trzymaliśmy to ładnie trzymał główkę. Dzisiaj go położyłam na brzuchu i głowa wysoko uniesiona 🙂i też na boczek przewrót i na plecki 🙂
Moja na rękach jak nosimy Ją pionowo to trzyma super 🙂wogóle Jej nie lata główka a na brzuszku płacz i nie podniesie 😞 chwilke po leży z główką na boku i patrzy na telewizor 🤪i zaraz płacz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
youmit napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
joannawisn napisał(a):
Dziewczyny a moja Sonia nie chce wcale na brzuszku leżeć 😞płacze strasznie i nie trzyma główki 😞no może chwilke dosłownie pare sekund 😞czy tak może być? 🤨
Dzięki Asiu :*
Moja też tego strasznie nie lubiła i płakała. Przestraszyłam się tą rehabilitacją i przestałam jej odpuszczać. Po kilka razy dziennie ją kładłam i przestała płakać. Przyzwyczaiła się. Zaczęła coraz ładniej trzmać głowę i teraz jest już mistrzyni normalnie. W tydzień taka odmiana. No a od wczoraj już jak jej się nie chce to hyc i na bok a potem na plecy 🙂

Asiu mój też nie lubił na brzuchu leżeć, a głowę podnosił jak mu się chciało. Ale jak go na rękach trzymaliśmy to ładnie trzymał główkę. Dzisiaj go położyłam na brzuchu i głowa wysoko uniesiona 🙂i też na boczek przewrót i na plecki 🙂
Moja na rękach jak nosimy Ją pionowo to trzyma super 🙂wogóle Jej nie lata główka a na brzuszku płacz i nie podniesie 😞 chwilke po leży z główką na boku i patrzy na telewizor 🤪i zaraz płacz 😞


asia mam to samo z moja. i trzyma super glowke jak na mnie lezy 🙂 a jak ja klade na brzuchu to jak nalesnik lezy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tak z rana się odezwę, bo mi się nudzi, nie śpię od 3 w nocy, bo mała coś miała gazy a na noc dostała herbaty i popołudniu też no i wyszła wraz z nimi taka malutka cząstka rozwodniona, a dalej kupy robić nie chciała, więc pewnie dużo twardszej tam siedzi ehh. o 6 ją obudzę to może dzisiaj wyrobi te 600ml, bo od kilku dni pije poniżej średniej albo 500ml albo lekko ponad 500. Kocham te skoki 😞

Nusia, bo ona stwierdziła, że mam przeczekać i potem karmić ją innymi produktami, bo mleko AR może być 1 składnikiem pokarmowym tylko do 4mieś. a potem trzeba wdrażać inne pokarmy. Tylko nie wiem czy mleko czy coś innego. Na opakowaniu u mnie tak jest napisane. Jak doczytam to Ci powiem dokładniej, ale ja i tak będę mieszać (na necie czyt. że jedna pediatra dziewczynie właśnie kazała mieszać bebilona 1 z ar) ile lekarzy tyle opinii. Tak samo jak chciałam ją szczepić na pneumokoki to stwierdziły z pielęgniarką, że po co tyle wkłuć, że mam poczekać, że lepiej jej nie szczepić razem z tymi innymi szczepionkami i bla bla.. no to nie będę się wykłócać, więc takim sposobem to ona będzie szczepiona za ok. 2mieś. na te pneumokoki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elaaaa napisał(a):
michalek tez juz pije kaszke i kleik na przemian 🙂a smoczek mam z krzykiem typowy do kaszki 🙂z aventu najlepszy chyba jest trojprzeplywowy


No własnie dałam mu dwa razy z kleikiem ale jakos za bardzo mu leciało, na 120 ml dałam 1,5 miarki kleiki, moze to za mało,????zrobić gestsze zeby nie leciało tak mocno???Bo ja mam własnie avent.

Ale ogólnie ok, kupa była normalna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
joannawisn napisał(a):
youmit napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
joannawisn napisał(a):
Dziewczyny a moja Sonia nie chce wcale na brzuszku leżeć 😞płacze strasznie i nie trzyma główki 😞no może chwilke dosłownie pare sekund 😞czy tak może być? 🤨
Dzięki Asiu :*
Moja też tego strasznie nie lubiła i płakała. Przestraszyłam się tą rehabilitacją i przestałam jej odpuszczać. Po kilka razy dziennie ją kładłam i przestała płakać. Przyzwyczaiła się. Zaczęła coraz ładniej trzmać głowę i teraz jest już mistrzyni normalnie. W tydzień taka odmiana. No a od wczoraj już jak jej się nie chce to hyc i na bok a potem na plecy 🙂

Asiu mój też nie lubił na brzuchu leżeć, a głowę podnosił jak mu się chciało. Ale jak go na rękach trzymaliśmy to ładnie trzymał główkę. Dzisiaj go położyłam na brzuchu i głowa wysoko uniesiona 🙂i też na boczek przewrót i na plecki 🙂
Moja na rękach jak nosimy Ją pionowo to trzyma super 🙂wogóle Jej nie lata główka a na brzuszku płacz i nie podniesie 😞 chwilke po leży z główką na boku i patrzy na telewizor 🤪i zaraz płacz 😞


asia mam to samo z moja. i trzyma super glowke jak na mnie lezy 🙂 a jak ja klade na brzuchu to jak nalesnik lezy 😜
No właśnie jak naleśnik trafione okrślenie 😉 😉 😉teraz też próbowałam i nie chce leżeć zagaduje Ją macham zabawkami śpiewam a ona płacze i wszystko tylko nie na brzuszku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasiu jak małej nie będziesz trenować to ona nawet raczkować nie będzie w stanie, bo przecież głowę musi unieść.. na razie jest mała to ma czas, ale wiesz im szybciej tym lepiej. Mi też ciągle mama i babcia mówią "nie męcz jej" czemu ją kładziesz na brzuch jak płacze 😁 🤢 no dosłownie jakaś masakra nie ma to jak stare przyzwyczajenia z 20lat temu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
elaaaa napisał(a):
michalek tez juz pije kaszke i kleik na przemian 🙂a smoczek mam z krzykiem typowy do kaszki 🙂z aventu najlepszy chyba jest trojprzeplywowy


No własnie dałam mu dwa razy z kleikiem ale jakos za bardzo mu leciało, na 120 ml dałam 1,5 miarki kleiki, moze to za mało,????zrobić gestsze zeby nie leciało tak mocno???Bo ja mam własnie avent.

Ale ogólnie ok, kupa była normalna.

ja na 120 tez sypie poltorej miarki i kaszki i kleiku tez tyle ale za geste to to nie jest tylko mocno mu nie leci bo z krzyzykiem smoczek wiec ile wygiagnie tyle wypije samo nie leci 🙂ja bede robic gestsze ale za jakis tydziern moze jak sie przyzwyczai bo robi bardzo rzadką kupe takie jakby rozwolnienie....mam nadzieje ze mu minie...wczoraj byla jedna kupa na dzien ale taka rzadka dzis od rana tez juz taka sama byla.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
elaaaa napisał(a):
michalek tez juz pije kaszke i kleik na przemian 🙂a smoczek mam z krzykiem typowy do kaszki 🙂z aventu najlepszy chyba jest trojprzeplywowy


No własnie dałam mu dwa razy z kleikiem ale jakos za bardzo mu leciało, na 120 ml dałam 1,5 miarki kleiki, moze to za mało,????zrobić gestsze zeby nie leciało tak mocno???Bo ja mam własnie avent.

Ale ogólnie ok, kupa była normalna.


Wesa a jak z tym ulewaniem? Przeszło mu? Moja zrobiła dalszą część kupy dzisiaj ale była strasznie niespokojna ciągle jakby ją cisnęło płakała i jadła z przerywaniem z tego wszystkiego zjadła 40ml grubo po 6 ją wykąpałam i jak przebrałam położyłam do łóżka dałam smoczka to po kilku sekundach odleciała i śpi do teraz. Muszę mieszać tego bebilona 1 z ar, bo ona b. mało je jak czuje gęste mleko i ma za bardzo zbite kupy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny jakiego smoczka uzywacie?nie chodiz mi o firme tylko o ksztal bo sa symetryczne te takie plaskie,anatomiczne to te sciete takie i okragle ja do wiki mialam anatomiczne ale teraz mi sie te symetryczne spodobaly i malemu kupilam i nauczyl sie do niego ladnie ale slyszalalm ze lepsze sa te anatomiczne i niewiem... 😞i oczywiscie sylikonowe uzywam bo lateksowe mi sie nie podobaja:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elaaaa napisał(a):
wesa napisał(a):
elaaaa napisał(a):
michalek tez juz pije kaszke i kleik na przemian 🙂a smoczek mam z krzykiem typowy do kaszki 🙂z aventu najlepszy chyba jest trojprzeplywowy


No własnie dałam mu dwa razy z kleikiem ale jakos za bardzo mu leciało, na 120 ml dałam 1,5 miarki kleiki, moze to za mało,????zrobić gestsze zeby nie leciało tak mocno???Bo ja mam własnie avent.

Ale ogólnie ok, kupa była normalna.

ja na 120 tez sypie poltorej miarki i kaszki i kleiku tez tyle ale za geste to to nie jest tylko mocno mu nie leci bo z krzyzykiem smoczek wiec ile wygiagnie tyle wypije samo nie leci 🙂ja bede robic gestsze ale za jakis tydziern moze jak sie przyzwyczai bo robi bardzo rzadką kupe takie jakby rozwolnienie....mam nadzieje ze mu minie...wczoraj byla jedna kupa na dzien ale taka rzadka dzis od rana tez juz taka sama byla.....


On tak pewnie reaguje na zmianę pokarmu 🙂 rewolucje żołądkowe ma hehe! ważne, że to nie biegunka i normalnie się wypróżnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elaaaa napisał(a):
dziewczyny jakiego smoczka uzywacie?nie chodiz mi o firme tylko o ksztal bo sa symetryczne te takie plaskie,anatomiczne to te sciete takie i okragle ja do wiki mialam anatomiczne ale teraz mi sie te symetryczne spodobaly i malemu kupilam i nauczyl sie do niego ladnie ale slyszalalm ze lepsze sa te anatomiczne i niewiem... 😞i oczywiscie sylikonowe uzywam bo lateksowe mi sie nie podobaja:p


Taki kupiłam: http://allegro.pl/nowy-smoczek-tommee-tippee-wieloprzeplywowy-0m-i1483189399.html

A smoczek do buzi taki do ssania mam anatomiczny, bo ten do picia bardziej przypomina "sutka" ten okrągły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Joasiu jak małej nie będziesz trenować to ona nawet raczkować nie będzie w stanie, bo przecież głowę musi unieść.. na razie jest mała to ma czas, ale wiesz im szybciej tym lepiej. Mi też ciągle mama i babcia mówią "nie męcz jej" czemu ją kładziesz na brzuch jak płacze 😁 🤢 no dosłownie jakaś masakra nie ma to jak stare przyzwyczajenia z 20lat temu.

Moja babcia tak samo mi mówi... Tym bardziej że ja Judytkę kładę na brzuszek jak Ją przewinę i wtedy często jest głodna bo po jedzeniu nie mogę jej położyć bo zaraz mocno ulewa ;( i babcia krzyczy że mam Ją nakarmić a nie tak męczyć a ona płacze dlatego faktycznie że jest głodna a nie dlatego że nie lubi na brzuszku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Majka dziś je połowę i już ją 2 raz przebieram bo jej się nieźle ulewa 😞 Kiedy to się skończy ? 😞


wesa napisał(a):
elaaaa napisał(a):
michalek tez juz pije kaszke i kleik na przemian 🙂a smoczek mam z krzykiem typowy do kaszki 🙂z aventu najlepszy chyba jest trojprzeplywowy


No własnie dałam mu dwa razy z kleikiem ale jakos za bardzo mu leciało, na 120 ml dałam 1,5 miarki kleiki, moze to za mało,????zrobić gestsze zeby nie leciało tak mocno???Bo ja mam własnie avent.
Ja daję kleik ryżowy na kolację (zjada 150-180 ml po 19-tej i do 6 rano mam spokój) tyle, że muszę porządnie wsypać kleiku żeby przez tego trójprzepływowego smoka z aventu nie leciało za bardzo. Daję 3 łyżki kleiku na 180 ml mleka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny u mnie butelka 330 z aventu kosztuje 49zł a 4 km dalej 37 ze smoczkiem z aventu gratis hahaha 😜 niezła przebitka 😜 właśnie muszę jechać do miasta kupić butelkę bo miałam z canpol babies i jest do dupy... a innej u nas nie było w aptece;/ a ten sklep z dziecinnymi otworzyli jakieś 2 tyg temu... no ale i tak nie kupię butelki za 50 zł która w innym sklepie kosztuje 30 bo odliczam około 7 na ten smoczek chociaż nie wiem ile taki kosztuje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...