Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
honoratka moj maz palil od kiedy go znalam. jak rodzilam i anastezjolog dawal mi znieczulenie to powiedzial jackowi ze musi po paleniu musi myc rece i zmieniac ciuchy w ktorych palil bo dla dziecka to jest bardzo toksyczne. i jacek tak robil przez tydzien a potem rzucil palenie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
honoratka moj maz palil od kiedy go znalam. jak rodzilam i anastezjolog dawal mi znieczulenie to powiedzial jackowi ze musi po paleniu musi myc rece i zmieniac ciuchy w ktorych palil bo dla dziecka to jest bardzo toksyczne. i jacek tak robil przez tydzien a potem rzucil palenie 😜

Ja tez paliłam przed ciążą, ale malutko
Za to moja mama rzuciła palenie jak się Milosz urodził, a paliła przeszło 30 lat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Nusia a Marylka jaka boska!!! Cudną ma tą opaskę 🙂 Mała ślicznotka 🙂


dzieki 🙂 co ja sie mialam z ta opaska... kupilam na ebayu i sie okazalo ze do opaski jest przypiety ten kwiatek metalowa spinka (na bank by malej glowke podrapala) no to dawaj przerabiac, moj maz odcial spinke nozem od kwiatka (bo byla na super glue przyklejona) a ja ja przyszylam... czego sie nie robi dla malucha 😜

ej, ja też kupiłam opaskę na allegro na chrzciny ale mi się nie bardzo podobała, więc sama zrobiłam 🙂 kupiłam kwiata i opaskę, posszywałam i jest......zobaczymy czy jeszcze czegoś nie wynajdę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
nusia27 napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Nusia a Marylka jaka boska!!! Cudną ma tą opaskę 🙂 Mała ślicznotka 🙂


dzieki 🙂 co ja sie mialam z ta opaska... kupilam na ebayu i sie okazalo ze do opaski jest przypiety ten kwiatek metalowa spinka (na bank by malej glowke podrapala) no to dawaj przerabiac, moj maz odcial spinke nozem od kwiatka (bo byla na super glue przyklejona) a ja ja przyszylam... czego sie nie robi dla malucha 😜

ej, ja też kupiłam opaskę na allegro na chrzciny ale mi się nie bardzo podobała, więc sama zrobiłam 🙂 kupiłam kwiata i opaskę, posszywałam i jest......zobaczymy czy jeszcze czegoś nie wynajdę 😜

ja uwielbiam robić rózne przeróbki albo sama coś stworzyc, zbieram rózne koraliczki i inne duperele a pózniej np Mai na bluzeczkach wyszywam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
wesa napisał(a):
No kreche też mam. ale cycki mam ładne tylko brzuch taki sobie;/

Kreska już prawie zniknęła a cycki mam obwisłe 😜 i jeszcze te staniki do karmienia, chyba zacznę nosić normalne


O Boże nie cierpiałam tych staników do karmienia, tragedia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja szukam już kliniki która wykonuje plastykę piersi niezły lifting by im się przydał
ale wiem, że to moja wina bo jak zaczynałam ciążę to mnie wszystko drażniło i w lato w domu najwygodniej było mi bez stanika 🥴
no to teraz mam placki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
nusia27 napisał(a):
honoratka moj maz palil od kiedy go znalam. jak rodzilam i anastezjolog dawal mi znieczulenie to powiedzial jackowi ze musi po paleniu musi myc rece i zmieniac ciuchy w ktorych palil bo dla dziecka to jest bardzo toksyczne. i jacek tak robil przez tydzien a potem rzucil palenie 😜

Ja tez paliłam przed ciążą, ale malutko
Za to moja mama rzuciła palenie jak się Milosz urodził, a paliła przeszło 30 lat 🙂

Moj tata byl kiedys nalogowym palaczem i rzucil doslownie w dniu kiedy sie urodzilam i od tamtego momentu niegdy nie wzial papierosa do ust 🙂 Moja mama okazjonalnie zapali, ale nie jest uzaleznioniona. Ja nie pale, moj malzonek palil, ale jak tylko zaczelismy razem mieszkac, to mnie to wnerwialo, bo nie znosze dumu ani zapachu papierosow u swojego faceta i nawet nie wiem jak mi sie to udalo hehe, ale przestal palic i teraz jak sie pewnie domyslacie - jest najwiekszym przeciwnikiem. Ale na pewno na plus jemu i nam to rzucenie wyszlo. Nie mowiac o zaoszczedzonej kasie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusiak ona nie rozumie, bo jak na nią krzyczę to się śmieje 🙂 tak samo jak kiedyś płakałam to też się śmiała 😉 jej to wisi.. 😉 zresztą już wam to kiedyś pisałam, że ona tak jakoś "ma" z czasem pewnie zrozumie o co chodzi 🙂

Dziewczyny ja bym się nie odważyła na operację mimo swoich zwisów 😁 no chyba, że bym miała rulonik zamiast piersi,to jest taki ból.. i ryzyko powikłań, że szok.. do tego silikon.. a niech pęknie kiedyś? różnie to bywa.. a co potem z karmieniem piersią przy drugim dziecku? na pewno będzie wszystko ok? czy laktacja będzie taka sama? Zastanówcie się nad tym dobrze. U mnie w szpitalu też dziewczyna chciała sobie machnąć piersi i taki był skutek: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80636,8673487,Szwedka_miala_operacje_plastyczna_w_Polsce__Od_trzech.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie brzuszka znalazłam coś takiego: Jeśli kobieta zaczęła miesiączkować w młodym wieku, bardziej prawdopodobne, że będzie rodzić córki niż synów - informuje "New Scientist"

Haha to by się zgadzało, bo ja 1 taki pseudo okres trwający z kilka godz. albo pół dnia miałam w wieku uwaga 10lat 😮 to jak wyszłam z łazienki to zaczęłam histeryzować 😁 no i później dostałam okres już prawdziwy chyba w wieku 12-13lat 🙂 ale pamiętam, że to wcześnie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też gdzieś to słyszałam
chyba na jakiejś imprezie rodzinnej i sprawdzałyśmy z ciotkami czy to prawda
wyszło na to, że jak dostawałyśmy okres około 12 roku życia i zawsze pierwsza jest dziewczynka w sumie to w całej rodzinie tylko jedna kobieta urodziła najpierw syna reszta to dziewczynki drugi za to częściej jest chłopiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusiak Twoja mojej chyba nie przegoni w tym temacie.. rano słyszę jak krzyczy.. idę do łóżeczka, ona odwraca głowę a tam pół twarzy w rzygach najwięcej na oku 😁 i w jednej dziurce nosa.. no myślałam, że padnę jak ona wyglądała, mam nadzieję, że te bakterie do oka się nie przedostały. Od razu wszystko jej zmyłam i wykąpałam ją całą, bo włosy też miała zaklejone i strasznie śmierdziała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
ja też gdzieś to słyszałam
chyba na jakiejś imprezie rodzinnej i sprawdzałyśmy z ciotkami czy to prawda
wyszło na to, że jak dostawałyśmy okres około 12 roku życia i zawsze pierwsza jest dziewczynka w sumie to w całej rodzinie tylko jedna kobieta urodziła najpierw syna reszta to dziewczynki drugi za to częściej jest chłopiec


U mnie w rodzinie zawsze rodził się 1 chłopiec potem dziewczynka i każdy ma po 2 dzieci 🙂 dziwne co? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...