Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Taka dziwna choroba. U nas na szczeście gorączki wyskokiej nie było. Poza nią nic. No tylko jeść nie chciała w ogóle. 200 ml mleka na cały dzień i ani odrobiny więc. 4 dnia wysypało jej szyjkę i brzuszek. Wczoraj już nie było po tym znaku. No ale to wirusowa choroba zakaźna była .... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Kolo to reasumując najedzenie i pampersa to waży ok. 6400-6500 🤪 grubas mały 🙂 jeny jak mi się nic nie chceeeeeeeeeeeee! doszłam do wniosku, że moja ma zielone kupy od herbaty z Bobovity, bo już nic jej nie daję oprócz herbatki tej ziołowej 😁 i czytałam, że właśnie rumianek i koperek powodują zielone kupy. A ona ma taką zielono-żółtą 🙂 to chyba muszę wyeliminować herbatkę i wtedy wdrożyć zwykłą kaszkę i zobaczę co z tego wyjdzie, bo kaszkę podawałam jak dawałam herbatkę 😁

Blue Ona miała suchutkiego pampersa i była 2 h po jedzeniu po 150ml 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kolo to reasumując najedzenie i pampersa to waży ok. 6400-6500 🤪 grubas mały 🙂 jeny jak mi się nic nie chceeeeeeeeeeeee! doszłam do wniosku, że moja ma zielone kupy od herbaty z Bobovity, bo już nic jej nie daję oprócz herbatki tej ziołowej 😁 i czytałam, że właśnie rumianek i koperek powodują zielone kupy. A ona ma taką zielono-żółtą 🙂 to chyba muszę wyeliminować herbatkę i wtedy wdrożyć zwykłą kaszkę i zobaczę co z tego wyjdzie, bo kaszkę podawałam jak dawałam herbatkę 😁

Blue Ona miała suchutkiego pampersa i była 2 h po jedzeniu po 150ml 😜


To nic, ale twaróg w żołądku też waży, widzę po swojej 😜 bo jak byś zważyła dziecko z samego rana po całej nocy to będzie mieć inną wagę, normalnie to tak każdy człowiek dorosły powinien się ważyć jak wstaje po nocy i nic nie jadł 🙂 ja tam mam obsesję co do wagi "dokładnej" to wiesz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja zeżarła 80ml mleka, bo więcej nie chciała i pół słoiczka zupki marchewkowej (ryzyk fizyk) odłączyłam już kaszkę, teraz czas na herbatkę.. zobaczę co będzie po marchewce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kolo to reasumując najedzenie i pampersa to waży ok. 6400-6500 🤪 grubas mały 🙂 jeny jak mi się nic nie chceeeeeeeeeeeee! doszłam do wniosku, że moja ma zielone kupy od herbaty z Bobovity, bo już nic jej nie daję oprócz herbatki tej ziołowej 😁 i czytałam, że właśnie rumianek i koperek powodują zielone kupy. A ona ma taką zielono-żółtą 🙂 to chyba muszę wyeliminować herbatkę i wtedy wdrożyć zwykłą kaszkę i zobaczę co z tego wyjdzie, bo kaszkę podawałam jak dawałam herbatkę 😁

Blue Ona miała suchutkiego pampersa i była 2 h po jedzeniu po 150ml 😜


To nic, ale twaróg w żołądku też waży, widzę po swojej 😜 bo jak byś zważyła dziecko z samego rana po całej nocy to będzie mieć inną wagę, normalnie to tak każdy człowiek dorosły powinien się ważyć jak wstaje po nocy i nic nie jadł 🙂 ja tam mam obsesję co do wagi "dokładnej" to wiesz 😜

no wiem wiem 😜 ale właśnie Dyśka po całej nocy zjadła 150ml i była ważona po 2 h więc nie jest taki straszny ten wynik 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Jeden plus, może mleka nie chce jeść szałowo, ale za to słoiczki, że tak powiem wpierdziela po połowie albo prawie cały 😉 😎

Dyśka potrafi po cycku zjeść butle i pół słoiczka 😜 albo i cały jakbym jej dała 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kiedyś rozwiązałam ten quiz http://www.bebilon.com.pl/Quiz/Quiz i dostałam próbki 😉 w sumie to wiele nie było bo chyba próbka mleka bebilon 2 i kaszki jakiejś (ale co do kaszki to nie jestem pewna 😜) i jakaś książeczka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Jeden plus, może mleka nie chce jeść szałowo, ale za to słoiczki, że tak powiem wpierdziela po połowie albo prawie cały 😉 😎

Dyśka potrafi po cycku zjeść butle i pół słoiczka 😜 albo i cały jakbym jej dała 😜


Ale różnica jest taka, że mam niejadka, a wsuwa takie rzeczy, że miło 🙂 chociaż potrafi zjeść 180ml mleka a za pół godz 100ml herbaty, ale to rzadko się zdarza. Ogólnie to ją trzeba zmuszać 🙂 dzisiaj cały dzień jadła po 120 i teraz odwaliła cyrk z 80tką. Ciekawe czy w nocy będzie chciała jeść albo chociaż pić. Idę sprzątać chałupę, bo wygląda jak w chlewie i kurczaka zamrozić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
blue przypomialy mi sie rzygi w oku - buahahahahah 🤪

moja to jest taki marud teraz ze szkoda gadac.. przed chwila tak plakala ze az jej lezki lecialy i sie zalila mamusi...


Buahahah bardzo śmieszne, mogłam zdjęcie zrobić pół twarzy zarzygane i większość na oku i w oku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...