Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

hej mamuski nie dallam rady wejsc osttnio dopiero teraz mam chwile 🙂 olinkiem zajmuje sie tatus ma trzy dni wolnego jutro czeka mnie szpital ze soba kontrol:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mama_justyna napisał(a):
Tak nie skarpetki, grzechotki tylko gołe nóżki i dlatego piszą żeby możliwie jak najwięcej pozwalać maluchom bawić się gołymi stópkami 🙂

Dziewuchy jutro pierwszy Dzień Dziecka naszych maluchów 🙂 Moja Natala już dziś wykańcza mnie swoim prezentem od nas. Wybrała sobie sama samochód sterowany na pilot na który chorowała już od jakiegoś czasu. Jaka szczęśliwa a ja mam dość tego dźwięku


Justyna moja skarpetek nie nosi od kilku mieś. więc to nie reguła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
nusia27 napisał(a):
wlasnie polozylam ja na brzuch i poszedl soczysty i mokry bek 😜


Haha mówiłam, że skutkuje. Mocno rzygnęła?


nie rzygnela tylko taka mleczna flegma poszla 🙂 za to jak sie z nia teraz bawilam na macie to tak chlusnela ze az do gory polecialo i spadlo na twarz 🤪


Twoją czy jej? hahah.. moja czasami jak leży potrafi trysnąć jak z fontanny 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
nusia27 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
nusia27 napisał(a):
wlasnie polozylam ja na brzuch i poszedl soczysty i mokry bek 😜


Haha mówiłam, że skutkuje. Mocno rzygnęła?


nie rzygnela tylko taka mleczna flegma poszla 🙂 za to jak sie z nia teraz bawilam na macie to tak chlusnela ze az do gory polecialo i spadlo na twarz 🤪


Twoją czy jej? hahah.. moja czasami jak leży potrafi trysnąć jak z fontanny 🙃


jej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama_justyna napisał(a):
A moja nawet teraz bez skarpetek ma zimne stopy więc jej zakładam


Moja i tak zrzuca, więc się poddałam. A jak np. położę jej pod plecy kocyk polarkowy i ma same body tylko i przykryję kołderką to jest spocona jak szczur.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
nusia27 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
nusia27 napisał(a):
wlasnie polozylam ja na brzuch i poszedl soczysty i mokry bek 😜


Haha mówiłam, że skutkuje. Mocno rzygnęła?


nie rzygnela tylko taka mleczna flegma poszla 🙂 za to jak sie z nia teraz bawilam na macie to tak chlusnela ze az do gory polecialo i spadlo na twarz 🤪


Twoją czy jej? hahah.. moja czasami jak leży potrafi trysnąć jak z fontanny 🙃


jej 😜


Masz Ty szczęście 😜 a ile kosztuje Aptamil? drożej wychodzi niż Bebilon?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

youmit napisał(a):
50 stron jakie gadulce!
My po szczepionce, chwila płaczu i koniec 🙂
Waży 7060 w ubranku i z kupką bo zrobił dopiero po wyjściu 🙂 Więc jakieś 6800 na pewno 🙂


Grubas jeden 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku Anastazja jeszcze nie śpi zasnęła o 20 pospała z 20 minut i zaczęła przeraźliwie płakać
jakby się czegoś przestraszyła uspokajałam ja chyba z godzinę, mierzyłam temperaturę
a teraz leży na łóżku śmieje się gada i za nic nie chce jej się spać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
blue mowisz ze grubas jak moj wazy 7400 🙂
dobra ja tez uciekam chlopakow kapac dobranoc 🙂
Moja Majcia po kilku dniach kiedy to prawie nic nie jadła dziś u lekarza ważyła 7800 g 🙂


Honoratka Nastka się wyspała i szaleje. Może rano pospi dłużej niż zwykle 🙂


Spadam spać. Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja jak zjadła ten obiadek to spała do 2 w nocy i musiałam jej mleko zrobić, a potem do 7 🙂 i tak się czuję niewyspana 🙃 Asiu ja porównuje Youmit małego, bo to kopia chodząca Laury 😜 też nie ma fałdek i podobnego wzrostu byli z mieś. temu i ważył trochę więcej a teraz taki grubasek 😜 ja też chcę zobaczyć magiczną cyfrę 7kg 🤪 a to jeszcze trochę potrwa 😉 z 2/3 tyg. na pewno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Moja jak zjadła ten obiadek to spała do 2 w nocy i musiałam jej mleko zrobić, a potem do 7 🙂 i tak się czuję niewyspana 🙃 Asiu ja porównuje Youmit małego, bo to kopia chodząca Laury 😜 też nie ma fałdek i podobnego wzrostu byli z mieś. temu i ważył trochę więcej a teraz taki grubasek 😜 ja też chcę zobaczyć magiczną cyfrę 7kg 🤪 a to jeszcze trochę potrwa 😉 z 2/3 tyg. na pewno.

a kiedy masz szczepienie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze u nas na targu mają używane rzeczy dla maluszków (ciuszki i zabawki) i jest taki leżaczek z wibracjami ale tam nie jest napisane do ilu kg 😮 a pewnie do 9 więc nie opłaca mi się już kupować 😞 a nie wiem co mam kupić Judycie na Dzień Dziecka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dla naszych wszystkich dzieciaczków z okazji Dnia Dziecka:

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/38/imagesca4w4vii.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/9209/imagesca4w4vii.jpg[/IMG][/URL]
Kolorowych snów...

Uśmiechu od ucha do ucha...

Pięknych bajek na dobranoc...

Własnego pieska i kotka...

Co dzień nowych przygód...

Butów siedmiomilowych...

Gwiazdki z nieba...

Wspaniałych przyjaciół...

I wesołej rodzinki...

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/803/imagescazq6k75.jpg/][IMG]http://img803.imageshack.us/img803/2811/imagescazq6k75.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
kurcze u nas na targu mają używane rzeczy dla maluszków (ciuszki i zabawki) i jest taki leżaczek z wibracjami ale tam nie jest napisane do ilu kg 😮 a pewnie do 9 więc nie opłaca mi się już kupować 😞 a nie wiem co mam kupić Judycie na Dzień Dziecka 😜

hmm ciekawe jaki, bo ja mam z wibracjami i jest do 13 kg....my chyba dopiero w sobotę coś jej kupimy bo to trzeba do sklepu się wybrać wspólnie, a zeszły week to jakiś zawalony był ☺️ dziś za to ją wycałuję i wymiętolę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Moja jak zjadła ten obiadek to spała do 2 w nocy i musiałam jej mleko zrobić, a potem do 7 🙂 i tak się czuję niewyspana 🙃 Asiu ja porównuje Youmit małego, bo to kopia chodząca Laury 😜 też nie ma fałdek i podobnego wzrostu byli z mieś. temu i ważył trochę więcej a teraz taki grubasek 😜 ja też chcę zobaczyć magiczną cyfrę 7kg 🤪 a to jeszcze trochę potrwa 😉 z 2/3 tyg. na pewno.

a kiedy masz szczepienie?


Po 17 czerwca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...