Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
joannawisn napisał(a):
dziewczyny ponawiam pytanie z wczoraj... 😜jak ugotuje Soni zupke np na pare dni to jak ją przechować???: 😞oczywiście zupke 😜 😉

ja jak gotowałam zupkę dla Marcelka to w małym garneczku i wstawiałam do lodówki i na drugi dzień wyjmowałam ile mi trzeba było i podgrzewałam ale najdłużej zupka stała mi dwie nocki i potem gotowałam nową
dzięki 🙂oklask dla Ciebie 🙂

i dla ciebie też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
wesa napisał(a):
mój musi wazyc 8080g zeby podwoić hehe musze sobie poczekac 🙂

a mój musi ważyć 8720 to ja poczekam dłużej 🙂


Masakra jednym słowem 😁 ja ważyłam 4kg to ciekawe kiedy te 8kg miałam jak byłam okropnym niejadkiem haha bym musiała poszukać swojej książeczki 😉

ale zauważyłaś że inne dzieci przeganiają mojego Pysia a on urodził się największy 😁między Marylką a Patrykiem jest tylko 2 dni różnicy a marylka ważyła 3920 jak się urodziła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
wesa napisał(a):
mój musi wazyc 8080g zeby podwoić hehe musze sobie poczekac 🙂

a mój musi ważyć 8720 to ja poczekam dłużej 🙂


Masakra jednym słowem 😁 ja ważyłam 4kg to ciekawe kiedy te 8kg miałam jak byłam okropnym niejadkiem haha bym musiała poszukać swojej książeczki 😉

ale zauważyłaś że inne dzieci przeganiają mojego Pysia a on urodził się największy 😁między Marylką a Patrykiem jest tylko 2 dni różnicy


U mnie jest to samo.. z Asią 3 dni różnicy, moja urodziła się większa, a jej mały waży więcej niż moja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
A jak sądzicie czy to można nazwać przypadkiem? moja mama ważyła 4400, ja 4000 a Laura 3610g 😁 to kolejne moje dziecko będzie ważyć 3200??
przeważnie drugie dziecko rodzi się większe 🙂 mi połóżna w szpitalu powiedziała że moje kolejne dziecko może ważyć 5 kg 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
A jak sądzicie czy to można nazwać przypadkiem? moja mama ważyła 4400, ja 4000 a Laura 3610g 😁 to kolejne moje dziecko będzie ważyć 3200??
przeważnie drugie dziecko rodzi się większe 🙂 mi połóżna w szpitalu powiedziała że moje kolejne dziecko może ważyć 5 kg 🤪


O matko!! 😁 5kg bym nie chciała rodzić 😜 kurcze, ale gdybym przenosiła to moja na bank by ważyła 4kg bo do 17 miałam 10dni i dodać np. kolejne 7 dni to by było 17dni x 30g (bo tyle dziecko pod koniec tyje) to by było ok. 500g haha 🙂 fajny tłuścioch by był 🙂 a gdyby w terminie to by miała ok. 3900g 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
no widzisz a ja za każdym razem po terminie
marcela 10 dni a Patryka 7 dni


Ja miałam regularne @ co do dnia nawet co do godz. bo jak dostałam popołudniu za 30dni również był popołudniu, więc wiem, że urodziłam na 100% wcześniej. I czytałam, że jeśli 1 ciążę się przenosi to druga jest podobna i jeśli 1 dziecko urodziło się wcześniej to z drugim będzie podobnie.. no ciekawe 🙂 byle bym nie rodziła np w 36 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
no widzisz a ja za każdym razem po terminie
marcela 10 dni a Patryka 7 dni


Ja miałam regularne @ co do dnia nawet co do godz. bo jak dostałam popołudniu za 30dni również był popołudniu, więc wiem, że urodziłam na 100% wcześniej. I czytałam, że jeśli 1 ciążę się przenosi to druga jest podobna i jeśli 1 dziecko urodziło się wcześniej to z drugim będzie podobnie.. no ciekawe 🙂 byle bym nie rodziła np w 36 🤢

no moja siostra rodziła dwa razy przed terminem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
no widzisz a ja za każdym razem po terminie
marcela 10 dni a Patryka 7 dni


Ja miałam regularne @ co do dnia nawet co do godz. bo jak dostałam popołudniu za 30dni również był popołudniu, więc wiem, że urodziłam na 100% wcześniej. I czytałam, że jeśli 1 ciążę się przenosi to druga jest podobna i jeśli 1 dziecko urodziło się wcześniej to z drugim będzie podobnie.. no ciekawe 🙂 byle bym nie rodziła np w 36 🤢

no moja siostra rodziła dwa razy przed terminem


Czyli chyba się sprawdza..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
można zapytać dziewczyn jak było u nich


No właśnie, to dziewuchy pisać? 😁 przeszukuje sobie net na ten temat i się różnie sprawdza, ale jedna dziewczyna napisała, że 1 dziecko urodziła 3tyg. przed terminem, a drugie dziecko 2 tyg przed terminem hehe 🙂 a inna np kilka dni/kilkanaście wcześniej a drugie idealnie w terminie 🙂 różne są wiadomości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
można zapytać dziewczyn jak było u nich


No właśnie, to dziewuchy pisać? 😁 przeszukuje sobie net na ten temat i się różnie sprawdza, ale jedna dziewczyna napisała, że 1 dziecko urodziła 3tyg. przed terminem, a drugie dziecko 2 tyg przed terminem hehe 🙂 a inna np kilka dni/kilkanaście wcześniej a drugie idealnie w terminie 🙂 różne są wiadomości.

moja mama urodziła mojego brata po terminie a mnie przed 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
można zapytać dziewczyn jak było u nich


No właśnie, to dziewuchy pisać? 😁 przeszukuje sobie net na ten temat i się różnie sprawdza, ale jedna dziewczyna napisała, że 1 dziecko urodziła 3tyg. przed terminem, a drugie dziecko 2 tyg przed terminem hehe 🙂 a inna np kilka dni/kilkanaście wcześniej a drugie idealnie w terminie 🙂 różne są wiadomości.

moja mama urodziła mojego brata po terminie a mnie przed 😜


Ja się urodziłam 1 dzień po terminie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
a u mnie chyba zaraz będzie padał deszcz

u nas wcześniej grzmiało jak byłam na spacerze i też myślałam ż będzie burza bo parówa jak cholera ale przeszło bokiem 😞 a deszcz by się przydał 🙂

łap oklaska bo deszczu ci nie wyślę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
a u mnie chyba zaraz będzie padał deszcz

u nas wcześniej grzmiało jak byłam na spacerze i też myślałam ż będzie burza bo parówa jak cholera ale przeszło bokiem 😞 a deszcz by się przydał 🙂

łap oklaska bo deszczu ci nie wyślę 🙂

hehe dziękuję i odwzajemniam oklaska 😉
za 44 minuty 😜
wczoraj nie dałam to teraz dałam 😜 bo wieczorem jak weszłam to od kogoś dostałaś też oklaska 😜 i nie mogłam znowu dać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
tak sobie dzisiaj śpi Pysio
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/233/01062011.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/4492/01062011.jpg[/IMG][/URL]


ślicznie 😉 i ma smoka z NUKa z krecikiem? jak moja Dysia 🙂

to nie krecik tylko nosorożec ale rzeczywiście smoczek Nuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
tak sobie dzisiaj śpi Pysio
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/233/01062011.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/4492/01062011.jpg[/IMG][/URL]


ślicznie 😉 i ma smoka z NUKa z krecikiem? jak moja Dysia 🙂

to nie krecik tylko osiołek z Kubusia Puchataka ale rzeczywiście smoczek Nuk

a Judytka ma własnie biało niebieskiego z krecikiem hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...