Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

Asiu zaproszenie przyjęte 🙂
Mam do was pytanko czy was tez jakos tak dziwnie pępek kłuje? właściwie w środku cos tak w okolicy pępka, jak wstaje z łózka lub jak kaszle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hih widzę że telefony alarmowe już zapisane 🙂 jakoś tak strasznie że większość dopadają takie skurcze...coś mi Justyny brakuje od weekendu 😉 ja też jestem na nk, np. Wesy czy kasiulka więc zapraszam 🙂
ja posprzątałam sobie dziś w szafkach w kuchni, ale nie mam takiego zapału do sprzątania jak zwykle 🙂 ale po mału i jakoś będzie, odkurzanie i mycie podłóg zarezerwowane dla mężą 😜
trzymajcie się zdrowo, żeby nas tak nie bolało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny jestem po badaniach mam skrocona szyjke dostalam leki oby wytrwac do 36 tyg i do 20 grudnia do nastepnej kontroli wesa kasiulek spisalam wasze telefony gdyby co a i mam a raczej dostane tego 20 skierownaie na cc no to tyle a i dzis kupilam kosmetyki dla mallego ale nie wsyztskie reszte 10 jak maz wezmie pensje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasia nie wyszukało mi ciebie na nk 😞 nie wiem dlaczego

Z tego co pamietam to Justyna miala wyjsc dzisiaj ze szpitala, tez sie zastanawiam co sie z nią dzieje, miejmy nadzieje, ze nie została tam na dłużej. Moze nie ma czasu? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dziś tez mogę ponarzekać na mocniejszy ból brzusia
jak leże lub siedzę to tak jakby nie bolało
a jak wstaje chodzę lub jakoś się wyginam to boli tak jakby mnie ktoś pobił
nie są to skurcze raczej taki obolały brzuch
też mam jutro wizytę to może się czegoś dowiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się pochwalę, że dzisiaj znowu miałam ból brzucha w nocy tam gdzie jest lewy jajnik, taki ciągły tępy ból nie wiem ile trwał 1-2h? bo nie mogłam przez niego spać 😞 no i tak jak pisało w artykule zmieniłam pozycje z leżącej na siedzącą i ból sam od razu przeszedł, ale jak tak tylko znowu się położyłam to ból wrócił 😠 wzięłam 1 nospę to nic nie pomogło i później zasnęłam, bo miałam tego dość, ja zwariuję z tymi bólami 🤢 czy to nie jest za wcześnie na coś takiego? Za dnia nic mnie nie boli, a w nocy takie coś.. przecież powinno być na odwrót. Mała wczoraj co chwilę wystawiała kopytka kocham te jej nóżki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja właśnie przejrzałam fotki od fotografa i zauważyłam że na jednym z nich - na tym na którym najbardziej mi zależało podniosłam za wysoko bluzkę i widać mi kawałek piersi wygląda to niezbyt ciekawie
co ten fotograf nie widział tego?? 🤨
napisałam do niej żeby przejrzała inne ujęcia i może znajdzie takie na którym nie ma owego szczegółu bo chyba na dzwonienie to jeszcze trochę za wcześnie
buuuu smutno mi

fotki do obejrzenia na galeriusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zaraz zerknę na galariusa 🙂

Blue wiem chyba co czujesz:/

Wczorajsze bóle nie przeszły, pod wieczór sie bardzo nasiliły ze nawet chodzic nie mogłam, w nocy nawet przekręcić sie na bok nie dałam rady ani nawet podnieść nogi. Dziwne to i bardzo boli. Od rana dalej bolo. Maję wysłałam do tesciowe i dzis nic nie robie tylko leże. Wieczorem wizyta. Nie chce brac zadnych leków przeciwbólowych ale uwieżcie ten ból jest dziwny i dość silny. Co to moze byc do cholery!!!????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...