Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Youmit ja też się martwię, bo moja mało je, ale nic na to nie poradzimy 🙂 każde dziecko jest inne jak widać. Ważne, żeby chociaż tyły 500g miesięcznie to będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
a mój 62 zaczął nosić, ale mój rodzony 22.01 i mierzył 57

Mój też 62 🙂 długi jest 🙂 trochę ma szerokie niektóre ubranka, ale na długość dobre 🙂

ja też właśnie dziś schowałam 56 i do szafki poukładałam 62 (jeszcze troszkę przy luźne) a mała urodziła się 56cm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny zaraz dam wam fotke tej hustawki z Bright Starts naprawde fajna ma 6 melodyjek 3 czasy huśtania 15 30 i 45 minut regulacja prędkości huśtania i możliwość regulacji np.że teraz Sonia całkiem leży za jakiś czas podnosi sie stopniowo aż do pozycji siedzącej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej my dzis bylismy na szepionce, bylo troche placzu ale ogolnie byla dzielna. za to ja malo sie nie poryczalam, nie moge patrzec na cierpienie dziecka, no i nie mozemy jej przez tydzien calowac, zeby nas nie zarazila tym rota wirusem, nie wiem jak ja to wytrzymam..... 😞
a...i nasza niunia wazy juz 4540, czyli przez ostatnie 2 tygonie przytyla 760 g 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc laski byliśmy dzisiaj na szczepieniu.Mały troche marudny.Szczepilismy ta platna 5 w 1. Mały wazy 4400KG.A jak sie urodził to ważył 3040.To doktor mówiła ze dobrze przytył.I przepisala mleko na recepte nutramigen a takie nie dobre jak karma dla świn smakuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu super ta twoja huśtawka
ja swoją jednak zostawiłam mam nadzieje, ze już niedługo mała będzie mogła z niej dłużej korzystać
a na razie jak ją wkładam na kilka minut to od razu zasypia hihih
a teraz czekam na karuzele
http://allegro.pl/karuzela-serenada-natury-na-pilot-tiny-love-wys10-i1488402184.html
i na matę
http://allegro.pl/interaktywna-mata-3-w-1-nowosc-3059-i1478500216.html#gallery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna2236 napisał(a):
Czesc laski byliśmy dzisiaj na szczepieniu.Mały troche marudny.Szczepilismy ta platna 5 w 1. Mały wazy 4400KG.A jak sie urodził to ważył 3040.To doktor mówiła ze dobrze przytył.I przepisala mleko na recepte nutramigen a takie nie dobre jak karma dla świn smakuje.


Moja podobnie przytyła. Nutramigen jest na ulewanie czy alergię pokarmową?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde zapomniałam, że to dzisiaj ...
mój mąż pewnie będzie jęczał o faworki
ale ja mam za dużo roboty
za kilka dni obrona pracy dyplomowej, jeszcze do tego projektów do zrobienia sporo a terminy gonią ehhh
a ja myślałam żeby nie wracać do pracy tylko projekty w domu robić i z dzieckiem siedzieć dłużej
nie ma szans, Anastazja pewnie jak każde z naszych maluchów wymaga 100% uwagi ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój też jęcy o faworki, ale nie mam oleju 😜 dopiero wieczorem po pracy mi przywiozą.
Czytałam o rozszerzaniu diety i zastawia mnie dlaczego dzieci karmione butelką mogą dostawać papki miesiąc wcześniej od tych karmionych cycem? 🤔 Miałam w zamiarze kupić słoiczek albo sama zrobić w 5 miesiącu, z resztą teściowa chce kupić jak do niej pojedziemy (akurat Natalka skończy 4 mc) i teraz już nie wiem czy można czy nie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My po szczepieniu. nawet był dzielny mój Bartoszek, gorzej ja to zniosłam niz on. Waży 5470g 58,5 cm. Rośnie ponad norme wg tabelki centylowej..
Dostałam skierowanie do neurologa i do ortopedy na badanie bioderek.
Dziś mały juz lepiej się czuł siły mu pomału wracają, a tak starsznie sie bałam. Ale do neurologa ide niech on go dokładnie przebada. Tylko napewno troche poczekam na wizyte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej my szczepienie mamy dopiero 8 marca wdzien kobiet 🙂


ja wkoncu zrobilam sobie zeba wybulilam 110zl ale mam sw spokojspie w nocy normalnie otwierla mi zeba bez znieczulenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...