Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
milkaslask napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
milkaslask napisał(a):
ja pieluch tetrowych też mam koło 20. Używam do przewijania,szerokopieluchowania i do buzi. W ogóle Natala ostatnio wydziwia. jakiś tydzień temu wyła w niebogłosy i nie szło jej ani uśpić ani nie hciała cyca, mleka z butelki herbatki ani wody. dopiero jak ją położyłam na podusie i dałam flaszkę to piła. I od tej pory z butelki pije tylko na leżąco, na rękach nie złapie smoczka nawet 😮

dalej pieluszkujesz Natalię?

jak pytałam pediatrę to powiedział, że do pół roku a potem się zobaczy co dalej. dla mnie też to dziwne ale jak kazał no to cóż. 11 kwietnia jadę z bioderkami to zobaczę co tam mi powiedzą. A w przyszły wtorek czeka mnie szczepienie z Natalą. Ostatnio płakała pół godziny a nastęne 3 jeszcze szlochała 🤢

bidulka mała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
a pierzecie jeszcze w proszkach dla dzieci?My wrócilismy ze spacerku przed chwila.zaraz wstawie jakies zdjecie

ja piorę ale tylko dlatego, że dostałam od teściowej opakowanie jelp i mam jeszcze pół. Choć ostatnio przez pomyłkę wyprałam w dosi i małej nic nie jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
a pierzecie jeszcze w proszkach dla dzieci?My wrócilismy ze spacerku przed chwila.zaraz wstawie jakies zdjecie
ja piorę

Ja raz piorę, raz nie. Przyzwyczajam do naszego proszku i płynu. Na razie małemu nic nie ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piorę w proszku Jelp, ale powoli mi się już kończy 🙂 zastanawiam się co wtedy kupić, chyba bardziej będę za płynem do prania niż proszkiem.

Ja już po obiedzie a mała po mleku, jak zwykle marudna, zamiast pić to się bawiła butelką, ale w końcu wmusiłam w nią te 60ml i teraz leży, ona już teraz mało śpi , ale na szczęście zajmuje się sama sobą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja prałam loveli a teraz kupiłam jelp 😉
na spacer ubieram Judytkę tak: body na długi, rajstopki ciepłe spodenki jeansowe albo sztruksowe, skarpetki, buciki, bluzę, cienkie polarkowe rękawiczki, czpka i kurteczka na polarku z kapturkiem 😉 i juz niczym nie przykrywam i jest ok ale nosze ze soba kocyk w razie W 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milkaslask napisał(a):
youmit napisał(a):
Kasiulek ekstra chłopaki 🙂 zdjęcia mają świetne!

Zgadzam się, przystojniaki jakich mało 🙂
No super dzieci masz Kasia 🙂Marcelek przstojniak że ho ho 😘a Patrczek cudny i taki duży jakby mial już pol roczku i siedział 🤪 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
milkaslask napisał(a):
youmit napisał(a):
Kasiulek ekstra chłopaki 🙂 zdjęcia mają świetne!

Zgadzam się, przystojniaki jakich mało 🙂
No super dzieci masz Kasia 🙂Marcelek przstojniak że ho ho 😘a Patrczek cudny i taki duży jakby mial już pol roczku i siedział 🤪 🙂

Przyłączam się 😉 chłopaki super 😉 Łamacze ser będą jak nic 😉 Przystojniaki dwa 😉 i zdjęcia cudne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milkaslask napisał(a):
Mam pytanko do cesarkowych mam. Czy Was też boli podczas stosunku? MNie nie dość, że boli to jeszcze pojawia się troszkę krwi. Nie bardzo wiem o co chodzi. Myślałam, że przejdzie a to już 3 miesiące i nie znika 😞
Milka mnie nie boli ale ciągle mi "coś tam leci" już miałam okres i dalej mi sie papra w środku też troszke krwi czasem jakby brudnej 😞no nie wiem 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
milkaslask napisał(a):
Nusia widzę, że masz zdjęcie na nk jak Marylka leży na macie edukacyjnej. Bawi się tym? Bo zastanawiam się czy nie kupić.


juz sie bawi 🙂
Sonia też polubiła mate tak z 15 min poleży jak ma dobry humor 😉kupiłam z bright starts z tego co huśtawke i jestem zadowolona 😉polecem 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...