Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
wesa napisał(a):
Mój tak całkiem rytmu nie ma bo w dzien zalezy jak spi tak wtedy je, nie zawsze o tych samych porach. Ale w nocy juz jakos zawsze tak samo.
U mnie też podobnie w nocy a w dzień to je jak chce i śpi kied chce 😠 😜

Asiu dobrze że chociaż pośpi w ciągu dnia 🙂 Ja jak z nim nie wyjdę na spacer to ma w ciągu dnia 2,3 drzemki po 15 min i wstaje po nich promienny i gotowy do zabawy 😉 🤪 Ale i tak jestem szczęśliwa bo noce przesypia super z jednym wstawaniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂
też byłyśmy dziś na spacerku w poszukiwaniu jakiejś restauracji na chrzciny, na razie przeszłam się po 2, resztę musi załatwić mąż 🙂
ja mojej kupiłam taki wiosenny kombinezonik i a tak to ma śpiochy i body, chusteczkę na szyję, czapkę a w wózku przykrywam podwójnie kocykiem i zapinam klapę 🙂
Lagoona moja podobne dźwięki wydaje o,a,e,gie, miauczy, piszczy, chrumka też hehe w dodatku wczoraj była moja mama to śmiała się do niej w głos czego do mnie nie robi 😜...jestem zazdrosna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
hejka 🙂
też byłyśmy dziś na spacerku w poszukiwaniu jakiejś restauracji na chrzciny, na razie przeszłam się po 2, resztę musi załatwić mąż 🙂
ja mojej kupiłam taki wiosenny kombinezonik i a tak to ma śpiochy i body, chusteczkę na szyję, czapkę a w wózku przykrywam podwójnie kocykiem i zapinam klapę 🙂
Lagoona moja podobne dźwięki wydaje o,a,e,gie, miauczy, piszczy, chrumka też hehe w dodatku wczoraj była moja mama to śmiała się do niej w głos czego do mnie nie robi 😜...jestem zazdrosna

Judytka też wydaje dźwięki jak zwierzątko 😜 i mówi "be" i grucha jak gołąbek hehe
fajne dźwięki te Nasze Maluszki wydają 😉 Jak Moja zaczyna gaworzyć to mi się humor od razu poprawia 😉 a jak widzę te bezzębne uśmiechy to zrobiłabym dla Niej wszystko hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że każde z nich ma inny "głos" i te dźwięki się różnią hehe 🙂 kiedyś wam nagram jak będę mieć trochę czasu a ona będzie grzeczna, mojej stały rytm wygląda tak... za dnia śpi i robi co chce nie ma żadnego rytmu podobnie jak u was a pod wieczór robi się lejąca ok godz. 20-21 i śpi do 2-3 w nocy 🙂 potem dostanie jeść i się budzi ok. 6-7. Wczoraj ok. 21 zjadła 40ml i spała do 3 w nocy w między czasie jak ją karmiłam zrobiła wieeeelką kupę masakra! 😁 oczywiście na wolnym powietrzu bez pampersa hehe no i poszła spać to się obudziła teraz po 7 🙂 Wczoraj ogółem wypiła 710ml, więc jestem zadowolona 🙂 kilka razy w ciągu dnia je mi po godz. od poprzedniego karmienia jakie to denerwujące jest 🤢 zje 60 a za godz chce znowu 60, a za jednym razem nie zje 90ml. Przyzwyczaiła się do małych porcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
hejka 🙂
też byłyśmy dziś na spacerku w poszukiwaniu jakiejś restauracji na chrzciny, na razie przeszłam się po 2, resztę musi załatwić mąż 🙂
ja mojej kupiłam taki wiosenny kombinezonik i a tak to ma śpiochy i body, chusteczkę na szyję, czapkę a w wózku przykrywam podwójnie kocykiem i zapinam klapę 🙂
Lagoona moja podobne dźwięki wydaje o,a,e,gie, miauczy, piszczy, chrumka też hehe w dodatku wczoraj była moja mama to śmiała się do niej w głos czego do mnie nie robi 😜...jestem zazdrosna

Judytka też wydaje dźwięki jak zwierzątko 😜 i mówi "be" i grucha jak gołąbek hehe
fajne dźwięki te Nasze Maluszki wydają 😉 Jak Moja zaczyna gaworzyć to mi się humor od razu poprawia 😉 a jak widzę te bezzębne uśmiechy to zrobiłabym dla Niej wszystko hehe 😉

dokładnie wystarczy jeden uśmiech i owijają sobie nas wokół paluszka hehe. Natalka jeszcze wola ej, da, gru i inne dziwne dźwięki 🙂
rytmu nie ma ustalonego, w dzień robi co chce a w nocy w sumie tez rożnie je. czasem śpi 4-6 h w ciągu a czasem wstaje na cyca nawet co 30 min. ale zawsze kolo 15 zasypia i śpi gdzieś do 18 i rano jak wstanie to się pobawi z godzinę i idzie spać na 1-2 h. teraz tez padła przy cycu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
hej ja jeszcze w łóżku i nie chce mi sie wstawac 🙂 Mój w dzień ja co 5 godzin 180 a ze spaniem spi jak sobie chce a w nocy budzi sie o 5 na jedzenie i teraz jeszcze spi sobie smacznie 🙂

no to super masz, Judyta jak sie o 6 budzi tak zasypia dopiero koło 10-11 jak na spacerze jesteśmy... w nocy budzi sie 2 razy a w dzień śpi na spacerze tylko a w domu tylko przed kąpielą chociaz tez nie zawsze ;p a je różnie ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
hej ja jeszcze w łóżku i nie chce mi sie wstawac 🙂 Mój w dzień ja co 5 godzin 180 a ze spaniem spi jak sobie chce a w nocy budzi sie o 5 na jedzenie i teraz jeszcze spi sobie smacznie 🙂

no to super masz, Judyta jak sie o 6 budzi tak zasypia dopiero koło 10-11 jak na spacerze jesteśmy... w nocy budzi sie 2 razy a w dzień śpi na spacerze tylko a w domu tylko przed kąpielą chociaz tez nie zawsze ;p a je różnie ;p


A moja znowu piszczy i marudzi chyba głodna jest. A ja już po odkurzaniu, zmyciu podłogi, jeszcze kurze mi zostały 😜 ale to dopiero jeden pokój hheh!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
hej ja jeszcze w łóżku i nie chce mi sie wstawac 🙂 Mój w dzień ja co 5 godzin 180 a ze spaniem spi jak sobie chce a w nocy budzi sie o 5 na jedzenie i teraz jeszcze spi sobie smacznie 🙂

no to super masz, Judyta jak sie o 6 budzi tak zasypia dopiero koło 10-11 jak na spacerze jesteśmy... w nocy budzi sie 2 razy a w dzień śpi na spacerze tylko a w domu tylko przed kąpielą chociaz tez nie zawsze ;p a je różnie ;p



A moja znowu piszczy i marudzi chyba głodna jest. A ja już po odkurzaniu, zmyciu podłogi, jeszcze kurze mi zostały 😜 ale to dopiero jeden pokój hheh!

a ja rano nic nie mogę zrobić... zresztą po spacerze też nie bardzo bo jest kolka... masakra normalnie ;( kiedy jej się skończą te kolki to nie wiem ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
milkaslask napisał(a):
youmit napisał(a):
Kasiulek ekstra chłopaki 🙂 zdjęcia mają świetne!

Zgadzam się, przystojniaki jakich mało 🙂
No super dzieci masz Kasia 🙂Marcelek przstojniak że ho ho 😘a Patrczek cudny i taki duży jakby mial już pol roczku i siedział 🤪 🙂

dziękuję
wszystkiego dobrego dla Soni- ma dziś swoje święto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
joannawisn napisał(a):
milkaslask napisał(a):
youmit napisał(a):
Kasiulek ekstra chłopaki 🙂 zdjęcia mają świetne!

Zgadzam się, przystojniaki jakich mało 🙂
No super dzieci masz Kasia 🙂Marcelek przstojniak że ho ho 😘a Patrczek cudny i taki duży jakby mial już pol roczku i siedział 🤪 🙂

Przyłączam się 😉 chłopaki super 😉 Łamacze ser będą jak nic 😉 Przystojniaki dwa 😉 i zdjęcia cudne 😉

dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kolo idz z ta kolka do lekarza ja bylam i mój tez mialam rao i wieczorem i dala jakis czopki i cos tam jeszcze i pomoglo troche ale nie calkiem i zminila nam mleko na nutramigen i jest duzo lepiej 🙂
Daria ty to pracowita jestes juz od rana sprzatasz ja zanim sie zabiore za sprzatanie bedzie 11 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
hej ja jeszcze w łóżku i nie chce mi sie wstawac 🙂 Mój w dzień ja co 5 godzin 180 a ze spaniem spi jak sobie chce a w nocy budzi sie o 5 na jedzenie i teraz jeszcze spi sobie smacznie 🙂
to masz super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ja mam powiedzieć? Nad morzem ma dochodzić wiatr do 70km na godzinę 🙂 powiem wam, że czasami tak mocno wieje, że człowieka z lekka popycha 🙂 U mnie pochmurno i zapowiadali deszcz 😞 Sprzątam z rana, bo później to jakoś czasu nie ma, ta złośnica więcej marudzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...