Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Dziewczyny a wy spacerujecie same czy z koleżankami? Ja ciągle samotnie, no i raz z koleżanką 😞

ja z mężem jak jest to na dwa wózki a jak go nie ma to przed domem sama. przydałby mi się taki wózek jak ma Wesa


No ja nie liczę faceta 😁 chodzi mi ogólnie o znajomych.

ja mam dużo koleżanek z którymi mogę chodzić na spacery ale ja sama z dwójką nie dam rady i nie chodzę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Kasiu jak wyglądały dziąsła Patryka? Weź to opisz, bo moja od kilku dni się dziwnie zachowuje i nie wiem czy to ząbkowanie, ale gryzie wszystko co się włoży do buzi i to co ona jest w stanie włożyć. Wcześniej tak nie było. I to dziąsło z boku jest takie dziwne, hmm taka jakby górka.

musi być rozpulchnione i tak jakby miało coś wychodzić ale to nie jest górka tylko jak patrzysz to widać jest to miejsce grubsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny poradzcie mi bo maly prawie wogule nie chce podnosic główki jak lezy na brzuchu a nic juz nie mowie o przekrecaniu sie z plecków na brzuszek bo to teraz dla niego jest niemożliwe.A nasza pani doktor mói ze maly leniuch nam rosie i nic nam nie zaproponowala zadjen rehabilitacji 😞
Ale z seba bylo to samo tez nie podnosil głowki ale teraz jest dobrze wszystko z głowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
dziewczyny poradzcie mi bo maly prawie wogule nie chce podnosic główki jak lezy na brzuchu a nic juz nie mowie o przekrecaniu sie z plecków na brzuszek bo to teraz dla niego jest niemożliwe.A nasza pani doktor mói ze maly leniuch nam rosie i nic nam nie zaproponowala zadjen rehabilitacji 😞
Ale z seba bylo to samo tez nie podnosil głowki ale teraz jest dobrze wszystko z głowka

mój tak miał i od razu pediatra wysłała mnie do poradni wczesnego usprawniania i mamy teraz rehabilitację i mały podnosi już fajnie główkę 🙂 może poproś o takie skierowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
na ogół wychodzą prawie zawsze jedynki głównie na dole potem na górze potem dwójki ale są też dzieci co najpierw wychodzą im dwójki


Chyba Justyny małej wyrosły 2, bo coś wspominała, że to nie 1. Kurcze nie wiem co z tego będzie, ale to nie jest normalne, że podczas podnoszenia rzuca się na moja rękę i próbuje gryźć 😮 mam już deprechę z tego powodu normalnie, bo nie wiem co jest grane.. ile taki ząb wyłazi? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
wiecie jak mój Pysio wczoraj się głośno śmiał jak się kąpał w dużej wannie, ubaw po pachy 🙂


Moja wczoraj się do mojego śmiała 😁 bo się z nią wygłupiał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
na ogół wychodzą prawie zawsze jedynki głównie na dole potem na górze potem dwójki ale są też dzieci co najpierw wychodzą im dwójki


Chyba Justyny małej wyrosły 2, bo coś wspominała, że to nie 1. Kurcze nie wiem co z tego będzie, ale to nie jest normalne, że podczas podnoszenia rzuca się na moja rękę i próbuje gryźć 😮 mam już deprechę z tego powodu normalnie, bo nie wiem co jest grane.. ile taki ząb wyłazi? 😞

aż się przebije a to trochę trwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
na ogół wychodzą prawie zawsze jedynki głównie na dole potem na górze potem dwójki ale są też dzieci co najpierw wychodzą im dwójki


Chyba Justyny małej wyrosły 2, bo coś wspominała, że to nie 1. Kurcze nie wiem co z tego będzie, ale to nie jest normalne, że podczas podnoszenia rzuca się na moja rękę i próbuje gryźć 😮 mam już deprechę z tego powodu normalnie, bo nie wiem co jest grane.. ile taki ząb wyłazi? 😞

aż się przebije a to trochę trwa


no to świetnie, to ona mi będzie stała w miejscu zamiast tyć, bo je po 400-500ml 😉 chociaż dzisiaj dostała ćwierć słoiczka i w trakcie jak za powoli jej podawałam to dostała histerii, zaczęła krzyczeć i musiałam zrobić jej mleko i wypiła 90ml.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
na ogół wychodzą prawie zawsze jedynki głównie na dole potem na górze potem dwójki ale są też dzieci co najpierw wychodzą im dwójki


Chyba Justyny małej wyrosły 2, bo coś wspominała, że to nie 1. Kurcze nie wiem co z tego będzie, ale to nie jest normalne, że podczas podnoszenia rzuca się na moja rękę i próbuje gryźć 😮 mam już deprechę z tego powodu normalnie, bo nie wiem co jest grane.. ile taki ząb wyłazi? 😞

aż się przebije a to trochę trwa


no to świetnie, to ona mi będzie stała w miejscu zamiast tyć, bo je po 400-500ml 😉 chociaż dzisiaj dostała ćwierć słoiczka i w trakcie jak za powoli jej podawałam to dostała histerii, zaczęła krzyczeć i musiałam zrobić jej mleko i wypiła 90ml.

mała agentka 🙂 buziak dla niej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
http://allegro.pl/lalka-jak-prawdziwe-niemowle-reborn-i1519630020.html
Dziewczyny czego ludzie nie wymysla albo ta
http://allegro.pl/jadnik-s-reborn-babies-cynthia-l-scherer-i1529998280.html

bllee sorki ale mi to wygląda jak martwe fuuujjj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...