Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

Ej no laski scen nie róbcie 😁 co tu taka cisza? hmm.. ja się niedługo będę rozglądać za krzesełkami do karmienia 🙂 fajne mają na allegro. I niska cena za 100zł a jakie fajne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Ej no laski scen nie róbcie 😁 co tu taka cisza? hmm.. ja się niedługo będę rozglądać za krzesełkami do karmienia 🙂 fajne mają na allegro. I niska cena za 100zł a jakie fajne 🙂

Ja też już oglądam 🙂a muszę kupić dwa, jedno do domu drugie do rodziców 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
A ja przed ciążą miałam włosy "strzępy" chude, wyliniałe i w ogóle w czasie ciąży i po ciąży zrobiły się dłuższe i grubsze 🙂 nie wiem od czego to zależy, chociaż też mi wypadają, ale mało w sumie.

Nusiak moja po deserku co wtedy jadła nie wyrzygała ani kropki, ale mlekiem nadal ulewa, jak daję samo mleko bez kleiku to trochę więcej niż z kleikiem, ale to i tak nie są powodzie co kiedyś. Czasami się jej zdarza ulać kilka łyżek, a czasami łyżeczkę albo nic (nawet bez kleiku) ostatnio tak było kilka razy, że po samym mleku nie ulała wcale. A u Twojej jak? Ja myślę, że dopóki moja nie zacznie siedzieć to będzie ulewać. A mleka Ar już długi czas nie daję, bo zatwardzało kupy i na dobrą sprawę działało do pewnego momentu a potem dalej zaczęła ulewać. To już lepszy ten kleik. Ona nawet już smoczek od butelki gryzie zamiast pić. Jak mają się te kły wyżynać to niech się ruszają, bo ja miesiąca z takim stanem nie wytrzymam 😞


Hormony Blue. Ja w ciazy mialam sliczne wlosy - wygladaly jak farbowane, taki polysk mialy. Po ciazy tez jeszcze jakis czas a pozniej zaczely wypadac. Teraz sie w miare unormowalo, ale przez to, ze sa raczej dluzsze i ciemne to mam wrazenie, ze duzo wypadaja. A wypadaja normalnie. Tylko niestety siwe paskudy sie pojawily, ale to jeszcze nawet przed ciaza mialam ☺️ 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My wydalismy na krzeselko chyba za duzo niz powinnismy, ale to bylo z pieniazkow jakie dostal na chrzest od cioci wlasnie na ten cel, wiec sumiennie na to pieniazki spozytkowalismy. Fajne jest, ale Oskar dlugo w nim nie siedzial 😞 Dlatego wydaje mi sie,ze moglismy smialo kupic tansze. Choc nie powiem - to co ma, jest fajnie i jesli bedzie jeszcze jedna dzidzia to na pewno przyda sie w przyszlosci i bym mogla wczesniej z niego korzystac, bo ma odchylane do tylu oparcie, jak dzidzia jeszcze siedziec dobrze nie umie. A pozniej to chyba sprzedam, zawsze jakas kase sie z tego odzyska, nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
blue moja tez ulewa juz mniej 🙂 ale niestety po kleiku chlusta - wydaje mi sie ze to przez to ze ma za duza dziurke i za szybko je.

krzeelko do karmienia mamy z takiego jakby lumpeksu za 12 funtow firmy mamas and papas. jest jak nowe a w sklepie kosztuje ponad 100 🤪

wlosy to mi wypadaja maskarycznie 😜

lece w szafce posprzatac bo jedna z paczek kaszki malej ma dziure i nie wiem czy czasem myszy mi sie nie zalegly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nusia - mamas and papas to dobra firma. Ja wlasnie z perspektywy czasu widze, ze za duzo dalismy za krzeselko i wcale nie bylo trzeba.Moglismy za to kupic krzeselko i cos jeszcze dla malego. A Oskar i tak sie szybko przeniosl do booster chair albo w ogole wdrapuje sie na krzeslo i sobie kleczy przy stole i je - jak mu wygodniej. A krzeselko to w szopie jest juz od dawna 😞 My mamy z fisher price z tego co pamietam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 😉 ja byłam w szkole a później u teściowej na obiedzie 😉 Dyśka już wykąpana i śpi i ja też się szykuję do kąpieli 😉 lubię jak mnie nie ma a tu taka cisza bo nie mam wiele do nadrabiania 😜 a ja leniwa jestem i czytać nie lubię chociaż Was uwielbiam czytać 😉
dzwoniła dzisiaj do mnie baba z biblioteki że mam książkę oddać którą we wrześniu wypożyczyłam 🤪
zaliczyłam sobie egzamin dzisiaj z angielskiego zawodowego dzięki czemu jutro mam na 11 😉
lecę do łóżeczka 😉 papa 😉 dobrej nocki 😉 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
hej 😉 ja byłam w szkole a później u teściowej na obiedzie 😉 Dyśka już wykąpana i śpi i ja też się szykuję do kąpieli 😉 lubię jak mnie nie ma a tu taka cisza bo nie mam wiele do nadrabiania 😜 a ja leniwa jestem i czytać nie lubię chociaż Was uwielbiam czytać 😉
dzwoniła dzisiaj do mnie baba z biblioteki że mam książkę oddać którą we wrześniu wypożyczyłam 🤪
zaliczyłam sobie egzamin dzisiaj z angielskiego zawodowego dzięki czemu jutro mam na 11 😉
lecę do łóżeczka 😉 papa 😉 dobrej nocki 😉 😘 😘 😘

A co to za szkola Agus??
Idz sobie wypocznij w wannie. Ja uwielbiam taka moja godzinke w wannie, spokoj, cisza i chwila tylko dla mnie 🙂 No i te wszystkie pachnace kosmetyki..... 😉 hihihih Slodkich Agula! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cisza 🤪 a ja dzisiaj od rana sprzątam i wmusiliśmy w małą 120ml ile się trzeba przy tym napracować szok, dzisiaj dostanie deserek na głodniaka popołudniu ciekawe ile zje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
Nusia - mamas and papas to dobra firma. Ja wlasnie z perspektywy czasu widze, ze za duzo dalismy za krzeselko i wcale nie bylo trzeba.Moglismy za to kupic krzeselko i cos jeszcze dla malego. A Oskar i tak sie szybko przeniosl do booster chair albo w ogole wdrapuje sie na krzeslo i sobie kleczy przy stole i je - jak mu wygodniej. A krzeselko to w szopie jest juz od dawna 😞 My mamy z fisher price z tego co pamietam.

nie chcesz sprzedac????? hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesa nie dajemy prędzej, bo Ty chyba zaczęłaś na początku 3mieś. albo wcześniej nie pamiętam.. ja jej nie dałam nigdy własnej zupy/jedzenia do posmakowania, a skończyła 4mieś,. to może dostać 😁 paradoksalnie.. bo przecież na słoiczku nie jest napisane powyżej 4mieś. czyli np. 4mieś i 2tyg. no to na to samo wychodzi, a Twój nie je, bo nie jest na to gotowy. Olki synek też marudzi jak ma jeść marchewkę i pluje. A moja tak jak Kolo wcina aż buzią robi jak pisklak. Jest bardziej cięta na to jabłko z marchewką niż na mleko. No i dobrze 🤪

Wesa pamiętasz jak u Majki wyglądały dziąsła?? czy dzieci mają nierówne dziąsła czy wszystkie płaskie?? Bo moja po lewej stronie ma taką górę z dziąsła to będzie ząb?? czy to nic takiego ?? bo nie wiem jak to powinno wyglądać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się nic nie chce masakra :/

Wesa zrób zdjęcie Bartusiowi 🙂 ciekawe jaki z niego już duży klopsik, pewnie już waży te 7kg co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obsesję na pkt tego, że spodenki będą ją uwierać, mam kilka par jeansowych i nie ubieram tych 3-6mieś. bo one jakieś takie ciasne się wydają 😁 to nosi 6-9mieś. 🙃 Weźcie no sama mam pisać? 🙃 Kolo a Ty znowu gdzieś się szlajasz 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja od 7 nie śpię a te dwie moje pierdoły nadal w wyrach 😎 zdążyłam się zrobić a oni kwitną...ehh
Lagoona na moją i tak większość spodni jest luźna, ale są tak szyte że i tak by jej nic nie uwierało...a mamy takie fajne dźinsy ale jeszcze w pasie są luźne 🙃 ahh jak te dziewczynki można stroić...fajny grzybek. Też mam upatrzonego na allegro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej 68 spodenki co mam robią się ciasne w brzuchu i biodrach to ma potem paski na skórze i to mnie wkurza 😠 a znowu 74 i 80 to jej wiszą 😉 więc ubieram te luźne mimo wszystko. No dziewczynki można fajnie ubrać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
ja od 7 nie śpię a te dwie moje pierdoły nadal w wyrach 😎 zdążyłam się zrobić a oni kwitną...ehh
Lagoona na moją i tak większość spodni jest luźna, ale są tak szyte że i tak by jej nic nie uwierało...a mamy takie fajne dźinsy ale jeszcze w pasie są luźne 🙃 ahh jak te dziewczynki można stroić...fajny grzybek. Też mam upatrzonego na allegro 🙂


Ja tam wszystkich od razu budzę 😁 😁 😁 jak ja nie śpię to mój też hihi i wtedy ma nerwy przez cały dzień 😜 wziął tacierzyński to teraz on zajmuje się małą i ją karmi itd. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...