Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja mam taki urok mieszkania w bloku, że sąsiad nad nami gra na pianinie i ma gitarę elektryczną 🤪 czasem to mnie do szału doprowadza...szczególnie jak robi to po 23, ale już mu Dominik zwrócił uwagę i gra góra do 22 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
ja mam taki urok mieszkania w bloku, że sąsiad nad nami gra na pianinie i ma gitarę elektryczną 🤪 czasem to mnie do szału doprowadza...szczególnie jak robi to po 23, ale już mu Dominik zwrócił uwagę i gra góra do 22 🙃

a ja mam pod sobą sąsiadkę co urodziła w lutym
i słyszymy się obie w łazience gdy kąpiemy równocześnie maluchy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny właśnie mój mąż mi oznajmił że jedzie na ponad 2 tygodnie na szkolenie do łodzi i to już w niedziele
sam ponoć dowiedział się przed chwilą 😠 😠 😠
jestem załamana i wściekła jednocześnie
2 tygodnie sama - to bezie masakra
już sobie wyobrażam wszystkich chętnych żeby u nich nocować czy tym podobne propozycje których wręcz nie znoszę
no i jakiekolwiek zakupy to dopiero będzie problem bo auto nadal w warsztacie
coraz poważniej myślę o nosidełku ale boję się że zrobię Anastazji krzywdę tylko dla swojej wygody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie wiem co Ci poradzić, ale nie bądź sama przez te dni jak masz kogoś do pomocy 🙂 Mojej chyba kły będą wyłazić, bo się zrobiła cięta na swoje ręce, jak leży na brzuchu to podnosi ręce do góry i zapamiętale gryzie palce i ma całe ręce oślinione, jak leży na plecach to jest to samo, jak wkładam jej palce do buzi to ona mi je gryzie mocno i co najlepsze jak łapię ją za ręce do siadu to nawet wtedy mnie próbuje gryźć automatycznie kieruje paszczę do moich rąk i próbuje gryźć, jest do tego stopnia agresywna, że robi tak buzią jak pisklak jak kiedyś robiła za mlekiem 😮 ma takie jakby zgrubienie po lewej stronie, ale nie wiem czy to to, mój stwierdził, że niby widzi białe "coś" pod skórą od drugiej strony, ale ja tam nic nie widzę 🤨 poczekam kilka dni zobaczę jak się rozwinie sytuacja. Rozdrażniona jest jak grzebię jej palcem w buzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do siadania to moja potrafi sama siedzieć bez podparcia (tak jak u Wesy) a ja ją lekko podtrzymuję nawet całą ręką nie muszę, więc to taka asekuracja w razie czego tyle, że nie lubię jak próbuje siadać, bo się martwię o kręgosłup.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia normalnie jakbyś pracowała w biurze turystycznym 😁

Lecę małą obudzić, dać jej jeść i będę wyczekiwać kupy 😞bo od wczoraj nie zrobiła, ale nie ciśnie na nią, więc mniemam, że wszystko jest ok. chociaż lubię jak są codziennie a nie co 2 dzień 🤨

Dobranoc mychy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Madzia normalnie jakbyś pracowała w biurze turystycznym 😁

Lecę małą obudzić, dać jej jeść i będę wyczekiwać kupy 😞bo od wczoraj nie zrobiła, ale nie ciśnie na nią, więc mniemam, że wszystko jest ok. chociaż lubię jak są codziennie a nie co 2 dzień 🤨

Dobranoc mychy 😘

Zebys wiedziala! A z biurem turystycznym tez sie dzis kontaktowalam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Nie spać!! 🤪

ja od 5 nie śpie 😜 Judyta wariowała a ja musiałam przy Niej siedzieć 🤢 dzisiaj idę do szkoły i jestem cholernie niewyspana... 😠
kurcze wbiłam tu dzisiaj z pewnością że będę miała milion stron do nadrabiania a tu tylko 10 😉 zaniedbujecie brzuszka Dziewczynki 😉 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja weszłam na chwilę. Moja nie chce pić mleka muszę ją zmuszać potrafi pół godz. pić 100ml a wcześniej zrobiła kupę zjadła może z 20ml i wyrzygała. Jak dzisiaj wypije 500ml to będzie sukces.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że u niektórych wyjście zęba trwa kilka dni a u niektórych dzieci miesiąc 😞 ja zwariuję!! 😞 to co ona robi to nie jest już normalne wkładanie rączek do buzi jak kiedyś, na brzuchu to ona notorycznie podnosi ręce do góry do buzi i zalewa łapska śliną. Dzisiaj dałam jej gryzaka (gdzie z 2-4tyg,. miała go gdzieś!!) to dzisiaj go gryzła ile się dało. Wiedziałam, że tak będzie z tym jedzeniem, jak z nią coś jest nie tak to od razu przestaje jeść 😞 więc albo ma skoki albo ząbkuje jedno z tego.

Justyna jak te dziąsła muszą wyglądać??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
hej my dzisiaj chrzciny wię kupe przygotowań 😞a jutro komunia 🙂ahhh niech już będzie po 🙂


U mnie sąsiedzi też mają komunię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...