Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
a mi w buzi zrobiła się afta i mnie boli 😠bleee


Całowałaś go?? czy co? 😁 😁 😁 nieźle, sutki Kasiu też musisz czyścić, smarować, bo też na nich mogą się pojawić.. Dzięki za łapkę online hihi 😘

całowałam go ☺️ a sutki myję przed każdym karmieniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolo moja też nic nigdy nie mówi 😉 zresztą to pielęgniarką ją mierzy. A ona sobie tylko siedzi. Kurcze teraz będę schizować z tą główką 😞 bo oni dziwnie mierzą, przecież jak ja siebie mierzę to nie gniotę sobie piersi do samych kości tylko normalnie delikatnie. A ona z całej siły dociska to kurcze zawsze będzie mieć różnicę 😞 póki nie podrośnie trochę. I jak zmierzy na wydechu też jest inny rozmiar jak na wdechu. Lipa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
kasia moja pcha lapki do buzi i tez jej posmarowalam zelem i przestala 🙂

blue a wczoraj ciebie nie bylo dlatego bylo tylko 10 stron wieczorem a dzisiaj na godzine zniknleam i juz jest powiesc napisana 🤪


Spadaj 😁 kurcze muszę to forum wspierać emocjonalnie, bo inaczej zasypiacie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny dzwonią mi właśnie i proponują pracę jako nauczyciel przedmiotów zawodowych w technikum 🤪 🤪 🤪 🤪
ja zawsze chciałam być nauczycielką
miałabym tą samą kasę co teraz ale przecież nauczyciel pracuje o wiele mniej godzin niż inni
bo ok 18 w tygodniu i do tego mogłabym projektować legalnie bo teraz kłóci się to z moim stanowiskiem pracy i jest nie etyczne
miałabym możliwość przebywania dłużej z Anastazją 😆 😆 😆
ale się cieszę
mam się zastanowić i dać znać do końca tygodnia
a zadzwoniła do mnie moja wychowawczyni z gimnazjum, bo teraz jest dyrektorką w LO i rozmawiała z innym dyrektorem że potrzebują kogoś takiego i pomyślała o mnie czyli swojej najlepszej uczennicy hihihi
aż mi się miło zrobiło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
dziewczyny dzwonią mi właśnie i proponują pracę jako nauczyciel przedmiotów zawodowych w technikum 🤪 🤪 🤪 🤪
ja zawsze chciałam być nauczycielką
miałabym tą samą kasę co teraz ale przecież nauczyciel pracuje o wiele mniej godzin niż inni
bo ok 18 w tygodniu i do tego mogłabym projektować legalnie bo teraz kłóci się to z moim stanowiskiem pracy i jest nie etyczne
miałabym możliwość przebywania dłużej z Anastazją 😆 😆 😆
ale się cieszę
mam się zastanowić i dać znać do końca tygodnia
a zadzwoniła do mnie moja wychowawczyni z gimnazjum, bo teraz jest dyrektorką w LO i rozmawiała z innym dyrektorem że potrzebują kogoś takiego i pomyślała o mnie czyli swojej najlepszej uczennicy hihihi
aż mi się miło zrobiło

no to gratuluję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
dziewczyny dzwonią mi właśnie i proponują pracę jako nauczyciel przedmiotów zawodowych w technikum 🤪 🤪 🤪 🤪
ja zawsze chciałam być nauczycielką
miałabym tą samą kasę co teraz ale przecież nauczyciel pracuje o wiele mniej godzin niż inni
bo ok 18 w tygodniu i do tego mogłabym projektować legalnie bo teraz kłóci się to z moim stanowiskiem pracy i jest nie etyczne
miałabym możliwość przebywania dłużej z Anastazją 😆 😆 😆
ale się cieszę
mam się zastanowić i dać znać do końca tygodnia
a zadzwoniła do mnie moja wychowawczyni z gimnazjum, bo teraz jest dyrektorką w LO i rozmawiała z innym dyrektorem że potrzebują kogoś takiego i pomyślała o mnie czyli swojej najlepszej uczennicy hihihi
aż mi się miło zrobiło

no to super 🙂 gratuluję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Kasiu tak oglądałam zdjęcia Marcelka na agu agu i coś mi się wydaje że za to zdjęcie na nocniku za parę lat Cie synek zabije hahaha 😜

he he 🙂

rodzice to rąbią niezłe zdjęcia dzieciakom 😜 ja się czasem też śmieję jak oglądam swoje zdjęcia z dzieciństwa 😜 ogólnie to uwielbiam oglądać zdjęcia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Kasiu tak oglądałam zdjęcia Marcelka na agu agu i coś mi się wydaje że za to zdjęcie na nocniku za parę lat Cie synek zabije hahaha 😜

he he 🙂

rodzice to rąbią niezłe zdjęcia dzieciakom 😜 ja się czasem też śmieję jak oglądam swoje zdjęcia z dzieciństwa 😜 ogólnie to uwielbiam oglądać zdjęcia 😜

ja też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
trochę się boję, bo to jednak technikum i klasy zazwyczaj męskie
a same wiecie co się teraz w szkołach dzieje - patologia na maxa
ale jak nie pójdę na rozmowę kwalifikacyjną i nie pogadam to się nie dowiem 🙂

pewnie, jak nie pójdziesz i nie sprawdzisz to później będziesz żałować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc laski 40 stron do nadrobienia.chyba nie mozecie spac w nocy i rano 🙂Ja juz w drodze powrotnej do domu niestety 😞 Musielismy wracac o piotra do pracy wzywaja niestety a ja przez droge was czytam jak jedziemy 🙂.Dzisiaj musze jechac z malym do lekarza bo go jakis bóle nachodza brzuszka i kopy nie moze zrobic.
slyszalam ze nigdzie nie mozna kupic mleka nutramigen bo im cos w fabryce w holandi sie ppsulo i do konca maja nie bede produkowa i nigdzie nie bedzie.A ja mam tylko 1.5 puszki mleka 🙂 I musi nam zmienic na jakies inne mleko.
A co do krakowa to bylo super naprawde 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
czesc laski 40 stron do nadrobienia.chyba nie mozecie spac w nocy i rano 🙂Ja juz w drodze powrotnej do domu niestety 😞 Musielismy wracac o piotra do pracy wzywaja niestety a ja przez droge was czytam jak jedziemy 🙂.Dzisiaj musze jechac z malym do lekarza bo go jakis bóle nachodza brzuszka i kopy nie moze zrobic.
slyszalam ze nigdzie nie mozna kupic mleka nutramigen bo im cos w fabryce w holandi sie ppsulo i do konca maja nie bede produkowa i nigdzie nie bedzie.A ja mam tylko 1.5 puszki mleka 🙂 I musi nam zmienic na jakies inne mleko.
A co do krakowa to bylo super naprawde 🙂

no to z tym mlekiem to nieźle 😜 szkoda że musicie już wracać... na pewno było super 😉 zazdroszczę jak cholera 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...