Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tosiulka już coraz częściej zachwyca nas swoim śmiechem 😁 Mogę tego słuchać godzinami 😘
Tutaj wstawiam filmik jak się śmieje do braciszka(nasza mała gwiazda z każdej strony otoczona kamerami hehehe mama z aparatem i jeszcze tata się zaplątał z telefonem hehehee)

http://imageshack.us/clip/my-videos/852/9zl.mp4/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mama_justyna napisał(a):
wesa napisał(a):
no własnie ona taka malutka jeszcze a ja, tak jak mówisz, za dużo moze wymagam, ma prawo nie rozumiec wszystkiego. ja ją tak kocham, chciałabym na nią już nigdy nie nakrzyczeć, a wiem ze w emocjach dre sie jak opentana:/
Jakbym siebie widziała. Dosłownie. A potem mam straszne wyrzuty sumienia. Nawet płaczę z tego powodu. A kilka dni temu dostałam cios prosto w serce. Rozmawialiśmy we trójkę i Natala tak po prostu powiedziała nam, że jej marzeniem jest bym na nią już nigdy więcej nie krzyczała. Nawet nie wiedziałam, że aż tak to wygląda. Od tamtej pory bardzo się pilnuję. Mówię do niej, zwracam uwage ale staram się nie krzyczeć 😞


Nawet nie wiecie jak dobrze Was rozumiem... Strasznie trudno jest w pewnych sytuacjach utrzymać nerwy na wodzy... Co prawda nigdy nie zdarzyło mi się podnieść ręki na Karolka ale czasami wydrę się na Niego a później tego mocno żałuję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Głupio tak pisać z samą sobą hehehe
Postaram się zajrzeć tu do Was w dzień...
Nie będę życzyć dobrej nocy, bo będziecie te posty czytać rano, więc : Miłego dnia mamusie 😘 Żyzcę Wam słonka, wysokich temperatur i MEGA spokojnych dzieciaczków 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promyczek Twoja mała się śmieje jak duże dziecko prawie 🤪 tak sama z siebie!! Moja w ogóle się tak nie śmieje, bardziej poważna jest 🙂 mogę robić co chcę a ona tylko się uśmiechnie, ale nie cieszy na głos. Do tej pory na głos się śmiała z 3 razy. Ostatnim razem jak zaczęłam ją bujać na rękach 🤪 a tak to ni huhu. Zazdroszczę normalnie 😞 ja też bym chciała żeby moja tak się na głos ciągle rechotała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 😉
kurcze az sie boję pomyśleć jaka będzie Dyśka w wieku 2-3 lat... ja i tatuś byliśmy strasznie niegrzeczni 😜 jak kiedys podsłuchałam rozmowę rodziców ze chcą mi kupić nowy rowerek (miałam 3 latka) więc wiele nie myśląc, zeby przyspieszyć zakup, swój stary rowerek rzucałam o lampe na ulicy az w końcu sie na pół złamał 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
promyczek1981 napisał(a):
Tosiulka już coraz częściej zachwyca nas swoim śmiechem 😁 Mogę tego słuchać godzinami 😘
Tutaj wstawiam filmik jak się śmieje do braciszka(nasza mała gwiazda z każdej strony otoczona kamerami hehehe mama z aparatem i jeszcze tata się zaplątał z telefonem hehehee)

http://imageshack.us/clip/my-videos/852/9zl.mp4/

moja Anastazja cieszy sie podobnie tylko jak wyciągnę kamerę czy aparat to zaczyna się w niego wgapiać i po śmiechu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia to ty to masz dopiero cyrk. maja az taka nie jest. w sklepach jest grzeczna , nie ma takich ataków histerii. czasami jak jest zmęczona bo np nie spała w dzien, to taka marudna troche jęczy ale tak to ok. ona ma tylko takie chwilowe odchyły ze czasami zrobi coś niedobrego tak jak wczoraj z Bartkiem.
a u bartka smiech w głos to normalka, jak sie do niego gada, gilgocze albo cokolwiek to sie tak smieje az sie zanosi hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Tosiulka już coraz częściej zachwyca nas swoim śmiechem 😁 Mogę tego słuchać godzinami 😘
Tutaj wstawiam filmik jak się śmieje do braciszka(nasza mała gwiazda z każdej strony otoczona kamerami hehehe mama z aparatem i jeszcze tata się zaplątał z telefonem hehehee)

http://imageshack.us/clip/my-videos/852/9zl.mp4/

moja Anastazja cieszy sie podobnie tylko jak wyciągnę kamerę czy aparat to zaczyna się w niego wgapiać i po śmiechu 😉

Moja ma tak z uśmiechaniem ze jak chce zdjęcie zrobić to ona sie gapi na aparat i jest powazna i usmiecha sie dopiero jak lampa błyśnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
Madzia to ty to masz dopiero cyrk. maja az taka nie jest. w sklepach jest grzeczna , nie ma takich ataków histerii. czasami jak jest zmęczona bo np nie spała w dzien, to taka marudna troche jęczy ale tak to ok. ona ma tylko takie chwilowe odchyły ze czasami zrobi coś niedobrego tak jak wczoraj z Bartkiem.
a u bartka smiech w głos to normalka, jak sie do niego gada, gilgocze albo cokolwiek to sie tak smieje az sie zanosi hehe.

kiedyś pokazywałaś filmik hehe, jest niemożliwy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u nas pojawił się problem z nocnym karmieniem
tzn powróciły nocne karmienia
już od jakiegoś miesiąca jak Anastazja zjadła o 20 to spała do 3 , kolejne karmienia były o 6 i 9 miała nawet taki tydzień że jak zjadła o 20 to budziła się ok 5 rano
teraz je o 20 budzi się ok 1 a później co 2 godziny 🥴
possie nawet nie 2 minuty i idzie dalej spać 😞
w ciągu dnia tak nie ma je zazwyczaj regularnie co 3 godziny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
a u nas pojawił się problem z nocnym karmieniem
tzn powróciły nocne karmienia
już od jakiegoś miesiąca jak Anastazja zjadła o 20 to spała do 3 , kolejne karmienia były o 6 i 9 miała nawet taki tydzień że jak zjadła o 20 to budziła się ok 5 rano
teraz je o 20 budzi się ok 1 a później co 2 godziny 🥴
possie nawet nie 2 minuty i idzie dalej spać 😞
w ciągu dnia tak nie ma je zazwyczaj regularnie co 3 godziny

to może spróbuj dawac jej smoczek? bo moze niekoniecznie budzi siez głodu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusiak Twoja tak delikatnie się śmieje bardziej krzyczy i piszczy hehe , moja jak rechocze to na całego, ale rzadko. Będę musiała tak Ty Twoją pobujać z góry na dół 🤪 może zacznie się śmiać. Fajnie macie mamuśki jak wam się dzieci ciągle śmieją 🙂 ten śmiech jest taki słodki.. a moja za to ciągle ćwiczy mówienie "mama" 🤪 chyba szybko za kilka mieś. zacznie tak do mnie mówić hihi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Nusiak Twoja tak delikatnie się śmieje bardziej krzyczy i piszczy hehe , moja jak rechocze to na całego, ale rzadko. Będę musiała tak Ty Twoją pobujać z góry na dół 🤪 może zacznie się śmiać. Fajnie macie mamuśki jak wam się dzieci ciągle śmieją 🙂 ten śmiech jest taki słodki.. a moja za to ciągle ćwiczy mówienie "mama" 🤪 chyba szybko za kilka mieś. zacznie tak do mnie mówić hihi..

Judyta ćwiczy mostek ale nic a nic Jej nie wychodzi 😜 Ja jeszcze nie słyszałam żeby się tak mocno śmiała 😞 a tak bardzo bym chciała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Nusiak Twoja tak delikatnie się śmieje bardziej krzyczy i piszczy hehe , moja jak rechocze to na całego, ale rzadko. Będę musiała tak Ty Twoją pobujać z góry na dół 🤪 może zacznie się śmiać. Fajnie macie mamuśki jak wam się dzieci ciągle śmieją 🙂 ten śmiech jest taki słodki.. a moja za to ciągle ćwiczy mówienie "mama" 🤪 chyba szybko za kilka mieś. zacznie tak do mnie mówić hihi..

Judyta ćwiczy mostek ale nic a nic Jej nie wychodzi 😜 Ja jeszcze nie słyszałam żeby się tak mocno śmiała 😞 a tak bardzo bym chciała 😞


No ja już pokazywałam jak moja się śmiała jak jej robiłam po brzuchu "grrrrrrr" eheh 🙂 może tego spróbuj, ale już 3 raz nie dała się na to wziąć 🙂 za drugim razem jeszcze minimalnie się śmiała, a teraz jak to robię to nic 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja robi upośledzoną wersję mostka czyli: podnosi nogi wygina się w łuk i odchyla głowę do tyłu.. to tak ma wyglądać? czy dziecko ma ręce podnieść? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Nusiak Twoja tak delikatnie się śmieje bardziej krzyczy i piszczy hehe , moja jak rechocze to na całego, ale rzadko. Będę musiała tak Ty Twoją pobujać z góry na dół 🤪 może zacznie się śmiać. Fajnie macie mamuśki jak wam się dzieci ciągle śmieją 🙂 ten śmiech jest taki słodki.. a moja za to ciągle ćwiczy mówienie "mama" 🤪 chyba szybko za kilka mieś. zacznie tak do mnie mówić hihi..

Judyta ćwiczy mostek ale nic a nic Jej nie wychodzi 😜 Ja jeszcze nie słyszałam żeby się tak mocno śmiała 😞 a tak bardzo bym chciała 😞


No ja już pokazywałam jak moja się śmiała jak jej robiłam po brzuchu "grrrrrrr" eheh 🙂 może tego spróbuj, ale już 3 raz nie dała się na to wziąć 🙂 za drugim razem jeszcze minimalnie się śmiała, a teraz jak to robię to nic 🤢

ojjj już różne rzeczy próbowałam i się nie chce śmiać tylko piszczy jak nienormalna i nogi podkula 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Moja robi upośledzoną wersję mostka czyli: podnosi nogi wygina się w łuk i odchyla głowę do tyłu.. to tak ma wyglądać? czy dziecko ma ręce podnieść? 🤪

Moja staje na piętach i opiera się łopatkami zamiast na głowie 😜 ale tak jak Ty piszesz to tak ma być chyba 😉 przecież dziecko nie oprze się na rączkach 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Moja robi upośledzoną wersję mostka czyli: podnosi nogi wygina się w łuk i odchyla głowę do tyłu.. to tak ma wyglądać? czy dziecko ma ręce podnieść? 🤪

Moja staje na piętach i opiera się łopatkami zamiast na głowie 😜 ale tak jak Ty piszesz to tak ma być chyba 😉 przecież dziecko nie oprze się na rączkach 😜


Ja tam nie wiem dla mnie to dziwne jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Moja robi upośledzoną wersję mostka czyli: podnosi nogi wygina się w łuk i odchyla głowę do tyłu.. to tak ma wyglądać? czy dziecko ma ręce podnieść? 🤪

Moja staje na piętach i opiera się łopatkami zamiast na głowie 😜 ale tak jak Ty piszesz to tak ma być chyba 😉 przecież dziecko nie oprze się na rączkach 😜


Ja tam nie wiem dla mnie to dziwne jest.

ale tak chyba ma być 😜 musi Ci powiedzieć ktoś kogo Bąbel tak już robi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
a u nas pojawił się problem z nocnym karmieniem
tzn powróciły nocne karmienia
już od jakiegoś miesiąca jak Anastazja zjadła o 20 to spała do 3 , kolejne karmienia były o 6 i 9 miała nawet taki tydzień że jak zjadła o 20 to budziła się ok 5 rano
teraz je o 20 budzi się ok 1 a później co 2 godziny 🥴
possie nawet nie 2 minuty i idzie dalej spać 😞
w ciągu dnia tak nie ma je zazwyczaj regularnie co 3 godziny

to może spróbuj dawac jej smoczek? bo moze niekoniecznie budzi siez głodu 😉

już kiedyś próbowałam dać jej smoczek jak go zassała to zaraz miała odruch wymiotny i robiła bllleee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...