Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No mi się to jakoś nie podoba za bardzo 😉 ale to pewnie przez to, że nie pałam miłością do kubusia 🤪 trzeba poszukać czegoś innego..

No naklejki ciężko zdrapać, pamiętam jak miałam pokój od plakatów ile ja się nadrapałam to moje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Blue zdolniacha z Ciebie!! 🙂
Ja moim maluszkom wykleiłam pokoje 🙂

ja jak kiedyś nakleiłam bajkowe postacie na ścianę to poptem z tynkiem je oderwałam


My też już mieliśmy z tym przejścia 🙂 Teraz np przenosiłam Karola do innego pokoju i musiałam pozrywać, faktycznie trochę odeszło ale mąż powiedział, że to 'naprawi' więc teraz też bawię się w wyklejanki 🙂
Planuję w poprzednim pokoju Karola urządzić pokój dla Tosi. Kiedy Wy zamierzacie przenieść Wasze dzieci do osobnych pokojów?? Karol miał 1,5 roku jak się na to zdecydowałam. Nie było z tym żadnych problemów ale teraz Tosię wyekspediuję wcześniej 🙂 Jej pokoik będzie tuż przy naszej sypialni. Mam też tą 'elektroniczną nianię'... Zobaczymy jak będzie przesypiać noce. Jak już się ureguluje to chyba ją przeniosę jak skończy pół roczku. Hmmm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
promyczek1981 napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Blue zdolniacha z Ciebie!! 🙂
Ja moim maluszkom wykleiłam pokoje 🙂

ja jak kiedyś nakleiłam bajkowe postacie na ścianę to poptem z tynkiem je oderwałam


My też już mieliśmy z tym przejścia 🙂 Teraz np przenosiłam Karola do innego pokoju i musiałam pozrywać, faktycznie trochę odeszło ale mąż powiedział, że to 'naprawi' więc teraz też bawię się w wyklejanki 🙂
Planuję w poprzednim pokoju Karola urządzić pokój dla Tosi. Kiedy Wy zamierzacie przenieść Wasze dzieci do osobnych pokojów?? Karol miał 1,5 roku jak się na to zdecydowałam. Nie było z tym żadnych problemów ale teraz Tosię wyekspediuję wcześniej 🙂 Jej pokoik będzie tuż przy naszej sypialni. Mam też tą 'elektroniczną nianię'... Zobaczymy jak będzie przesypiać noce. Jak już się ureguluje to chyba ją przeniosę jak skończy pół roczku. Hmmm...

niestety nie mam osobnego pokoju dla dzieci, narazie gnieździmy się w jednym pokoju 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie sobie czytałam posty na mojej stroncie lipcóweczek i sobie przypomniałam o ty 🙂 tam możecie mnie zobaczyć w tym reportażu 🙂 to był mój sąsiad
http://uwaga.tvn.pl/158083,reportaze,mezczyzna_zmarl_w_kojcu_-_cz_1,wideo_detal.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak opisywałam dziewczynom co się działo z marcelkiem jak zachorował przed tą operacją pisałam wam że marcelka boli brzuszek i strasznie się pręży. niewiedziałam od czego myślałam że dałam mu coś złego do jedzenia. wieczorem pojechałam na pogotowie bo nie mógł kupy zrobić i strasznie płakał. na pogotowiu dostałam czopek ale nic on nie pomógł ale jakoś zasnął i spał do rana. rano pojechałam do mojej rodzinnej i powiedziała że nic niepokojącego nie widzi i kazała mu dużo pić żeby się nie odwodnił bo nic nie chciał jeść a jak coś niepokojącego się będzie działo to kazała wrócić. wróciłam do domu a Marcel zrobił mi kupę ale samą krwią. pojechałam spowrotem do rodzinnej i pokazałam jej tą kupkę no i dostałam skierowanie na oddział.
z wyników wyszło że załapał rotawirusa! dostawał kroplówki ale nic mu nie przechodził ten ból brzucha i krew w kupce. zrobili usg i wyszło że ma wgłobienie jelita i że bez operacji się nie obejdzie. zalałam się łzami jak to usłyszałam. na drugi dzień przewieźli mnie karetką do olsztyna 70 km i tam go operowali. ryczałam jak bóbr i modliłam się żeby wszystko było ok! operacja trwała 1,5 godz i 2 godziny wybudzanie. po operacji dostawał kroplówki i antybiotyk. nic nie mógł jeść ani pić. dopiero po trzeciej dobie dostał trochę picia a po czwartej dobie mógł jeść cycusia. ale w szpitalu zanikł mi pokarm. teraz daję mu mleko z buteli. dopiero teraz może jeść to wszystko co do tej pory. ale ile się namęczył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my byłyśmy na spacerku bo dziś fajowo 🙂
potem jak mój wrócił z pracy to padliśmy we trójkę na łóżku 🙂
dokładnie za 3 tyg. musiałabym wracać do pracy 🤢 dziś mój zaniósł prośbę o 2 dodatkowe tyg. a potem 46 dni urlopu, także mam czas do 16 sierpnia...a potem zobaczymy ehh
Kasiu ale sławna jesteś 😜 a z Marcelkiem to miaaałaś przeżycie, ale już jest dobrze i do przodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
Nusia a myslisz ze na wsi nie użerasz sie z sasiadami.Jak na przyklad moim przeszkadza ze pies szczeka i chcieli mojego psa uspac


niby tak ale nikt ci nie biega nad glowa i nie skrzypia lozka o 3 rano kiedy chcesz spac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
Nusia a myslisz ze na wsi nie użerasz sie z sasiadami.Jak na przyklad moim przeszkadza ze pies szczeka i chcieli mojego psa uspac


niby tak ale nikt ci nie biega nad glowa i nie skrzypia lozka o 3 rano kiedy chcesz spac 😜

ja z sąsiadami nie mam problemów. 🙂 a w bloku to były przeboje oj były heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuuuudzi mi się 😞 dzisiaj dla testu sprawdziłam czy mała ma odruch Moro i niespodziewanie włączyłam odkurzacz 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 no i na całe szczęście nawet rękami nie poruszyła, 0 reakcji 🙂 uff!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
moja też już nie ma 🙂
za to zabiera się za siadanie
trzymając ją za rączki spróbowałam ją posadzić i usiadła 🤪 🤪 🤪
ale się cieszyła normalnie śmiała w głos

no to fajnie 🙂 mój już też się podnosi jak go złapię za rączki 🙂 widać że ta rehabilitacja mu sprzyja 🙂 jeszcze niech puści mu to napięcie bo dalej zaciska piąstki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj tylko jak go wezme za rece to juz do siadu chce 🙂
Bylam u lekarza i kacper wazy 6860kg 🙂 przepisala mu puszke bebilona pepti ciekawe czy zechce jesc 🙂 i bylismy na duzych zakupach wszystko sie pokonczylo.Zaraz bede robic salatke kebabowa bo mi sie zachcialo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...