Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
joannawisn napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Wczoraj wypowiadał się specjalista, że dzieci nie powinny pić słodkich rzeczy na początku i ciągle jeść słodkich potraw, bo potem wpadną w nawyk jedzenia wszystkiego co jest słodkie. Moja jak dostała sok jabłkowy to buzię wykrzywiała 🙃 no, ale przynajmniej kupę miała rzadką po nim. Jeden plus, więc będę go kupować.
Blue a jakiej firmy mialaś sok?ja bym już też dała pare łyków...bo ciągle problem z tą kupką 😞


Bobovita złociste jabłko 🙂 możesz rozcieńczyć go jak się boisz 🙂 ja tak zrobiłam, ale wtedy moja już w ogóle nie chciała pić, bo ona wody nie lubi, to dałam takie jakie jest, ale oryginalny sok to smakuje wg mnie jak rozwodniony tymbark. Wcale nie jest kwaśny, a ta mała pinda krzywiła się jakby dostała sok z cytryny 🙂
dzięki 🙂i on jest po 4-tym m-cu? 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
joannawisn napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Wczoraj wypowiadał się specjalista, że dzieci nie powinny pić słodkich rzeczy na początku i ciągle jeść słodkich potraw, bo potem wpadną w nawyk jedzenia wszystkiego co jest słodkie. Moja jak dostała sok jabłkowy to buzię wykrzywiała 🙃 no, ale przynajmniej kupę miała rzadką po nim. Jeden plus, więc będę go kupować.
Blue a jakiej firmy mialaś sok?ja bym już też dała pare łyków...bo ciągle problem z tą kupką 😞


Bobovita złociste jabłko 🙂 możesz rozcieńczyć go jak się boisz 🙂 ja tak zrobiłam, ale wtedy moja już w ogóle nie chciała pić, bo ona wody nie lubi, to dałam takie jakie jest, ale oryginalny sok to smakuje wg mnie jak rozwodniony tymbark. Wcale nie jest kwaśny, a ta mała pinda krzywiła się jakby dostała sok z cytryny 🙂
dzięki 🙂i on jest po 4-tym m-cu? 😜 😉


Tak 🙂 jak trochę dasz to nic się nie stanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Super widok.. 🤨

no daj spokój... jestem załamana... a lekarka twierdzi ze ładnie przybiera 😠


Z jednej strony ma rację 🙂 bo każdy wykres, który jest na siatce jest ok.. ale.. lepiej chyba być w 50% niż poniżej teoretycznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
hej mamuśki 🙂
oczka już nie ropieją i pleśniawki już się zmiejszyły, katarek już mniejszy ale jeszcze ten kaszelek i chrypka 😞


To świetnie 🙂 teraz to już z górki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolo a co Ci powiedziała na większą główkę od klatki? jak mojej mierzę tak normalnie to klatkę ma 42/43 a głowę 42 a jak ścisnę mocno to klatka wychodzi na 40 😁 no to super 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
joannawisn napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
joannawisn napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Wczoraj wypowiadał się specjalista, że dzieci nie powinny pić słodkich rzeczy na początku i ciągle jeść słodkich potraw, bo potem wpadną w nawyk jedzenia wszystkiego co jest słodkie. Moja jak dostała sok jabłkowy to buzię wykrzywiała 🙃 no, ale przynajmniej kupę miała rzadką po nim. Jeden plus, więc będę go kupować.
Blue a jakiej firmy mialaś sok?ja bym już też dała pare łyków...bo ciągle problem z tą kupką 😞


Bobovita złociste jabłko 🙂 możesz rozcieńczyć go jak się boisz 🙂 ja tak zrobiłam, ale wtedy moja już w ogóle nie chciała pić, bo ona wody nie lubi, to dałam takie jakie jest, ale oryginalny sok to smakuje wg mnie jak rozwodniony tymbark. Wcale nie jest kwaśny, a ta mała pinda krzywiła się jakby dostała sok z cytryny 🙂
dzięki 🙂i on jest po 4-tym m-cu? 😜 😉


Tak 🙂 jak trochę dasz to nic się nie stanie.
no tak i może kupka"pójdzie" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Kolo a co Ci powiedziała na większą główkę od klatki? jak mojej mierzę tak normalnie to klatkę ma 42/43 a głowę 42 a jak ścisnę mocno to klatka wychodzi na 40 😁 no to super 😞

ona w ogóle nic nie mówi... jak jej powiedziałam że Judyta mi w dzień (wtedy akurat) przez ostatnie dwa dni śpi po 15 minut i budzi się z wielkim płaczem że nie idzie Jej uspokoić i przez dzień łącznie prześpi nie wiem czy godzinę to ona mi z tekstem wyjechała: "to co, ja mam jej coś dać na sen? ona już nien jest noworodkiem i wystarczy jej 10h snu w nocy, bo teraz dzieci już nie śpią w dzień" 😮 czujesz? kiedyś były inne czasy i trzymiesięczne dzieci w dzień spały a teraz już nie muszą 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Super widok.. 🤨

no daj spokój... jestem załamana... a lekarka twierdzi ze ładnie przybiera 😠


Z jednej strony ma rację 🙂 bo każdy wykres, który jest na siatce jest ok.. ale.. lepiej chyba być w 50% niż poniżej teoretycznie.

no tak tylko że na początku była pomiędzy 25 a 50 centylem a teraz jest między 10 a 25 więc mniej przybiera niż wcześniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
to w takim razie moja jest mega śpiochem jak zaśnie pomiędzy 20 a 22 to budzi się ok 10
później zasypia na godzinę-dwie o 12 i jeszcze między 16 a 17 z godzinkę 🙂
razem tak ok 16 godzin 😆

mój Patryk w dzień też ma drzemki nawet zdarzają się po 3 godz i po 1godz.
dziś w nocy często się budził ale to chyba przez te zęby 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
to w takim razie moja jest mega śpiochem jak zaśnie pomiędzy 20 a 22 to budzi się ok 10
później zasypia na godzinę-dwie o 12 i jeszcze między 16 a 17 z godzinkę 🙂
razem tak ok 16 godzin 😆

mój Patryk w dzień też ma drzemki nawet zdarzają się po 3 godz i po 1godz.
dziś w nocy często się budził ale to chyba przez te zęby 😞

u Judyty w dzień jest różnie, czasem śpi więcej a czasem mniej 😉 tylko niepokoiło mnie to że się budziła z takim wrzaskiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
a mi w buzi zrobiła się afta i mnie boli 😠bleee


Całowałaś go?? czy co? 😁 😁 😁 nieźle, sutki Kasiu też musisz czyścić, smarować, bo też na nich mogą się pojawić.. Dzięki za łapkę online hihi 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...