Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ale nastrugałyscie od rana 🙂
Blue jutro nasze kończą już 4 m-ce czaisz 🤪 i wejdą w 5...
moja też tak głośno się śmieje, musze Wam kiedyś nagrać...bo wy stale coś pokazujecie, to ja też zademonstruję 😉 moja mostka jeszcze nie robi, ale podnosi tak wysoko nogi, że mam wrażenie że zarzuci je za głowę hihi i coraz baczniej im się przygląda. Może niedługo zacznie brać je do paszczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
no tak ale z drugiej strony nic cie nie obchodzi w bloku 🙂

ale nawet ogródka nie masz... ja nienawidze bloków 😉 teraz mieszkam w bloku i mnie szlag trafia... wychowałam się w takim domku w strym budownictwie gdzie mieszka 8 rodzin i o wiele lepiej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkałam całe życie w bloku, teraz w domu i czy ja wiem czy jest lepiej 🤪 trzeba grzać w pieprzonym kominku a mi się nie chciało i siedziałam w zimnym 😞 że kurtkę musiałam ubierać haha! A w bloku włączasz kaloryfer i masz 😉 ja chcę do bloku 🤪 ale mój się na to nigdy nie zgodzi, bo on z kolei nigdy w bloku nie mieszkał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz teraz gdzie mieszkamy mamy taki piec na groszek i nie trzeba nic w nim robic bo jak sie w nim rozpali we wrzesniu to do tej pory w nim palimy jeszcze.Tylko tato czy piotrek dosypuje groszku w taki kociąl duzy raz na tydzien i przyciskami sie reguluje temperature wiec my nie mamy z tym problemu i piotrek mówil ze taki piec by u na zalozyl w domu.ale sama nie wiem bo to tez duzy wydatek jest sam piec kosztuje okolo 8000zl a tona groszku ok 800zl a na dwa tygodnie idzie tona groszku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
wiesz teraz gdzie mieszkamy mamy taki piec na groszek i nie trzeba nic w nim robic bo jak sie w nim rozpali we wrzesniu to do tej pory w nim palimy jeszcze.Tylko tato czy piotrek dosypuje groszku w taki kociąl duzy raz na tydzien i przyciskami sie reguluje temperature wiec my nie mamy z tym problemu i piotrek mówil ze taki piec by u na zalozyl w domu.ale sama nie wiem bo to tez duzy wydatek jest sam piec kosztuje okolo 8000zl a tona groszku ok 800zl a na dwa tygodnie idzie tona groszku

No to kupe kasy ale ja mieszkam w kawalerce i boję się odkręcać kaloryfer bo strasznie dużo kasy też tu ogrzewanie kosztuje i nie wiem nigdy ile dostanę do zapłaty bo jest rozliczenie roczne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
a u nas pojawił się problem z nocnym karmieniem
tzn powróciły nocne karmienia
już od jakiegoś miesiąca jak Anastazja zjadła o 20 to spała do 3 , kolejne karmienia były o 6 i 9 miała nawet taki tydzień że jak zjadła o 20 to budziła się ok 5 rano
teraz je o 20 budzi się ok 1 a później co 2 godziny 🥴
possie nawet nie 2 minuty i idzie dalej spać 😞
w ciągu dnia tak nie ma je zazwyczaj regularnie co 3 godziny


U nas było dokładnie to samo. Nic się nie martw! Trwało to tydzień z małym hakiem i teraz znowu mi maleńka przesypia cała noc 🙂 Czytałam gdzieś, że to normalne jak się karmi piersią. Czeka nas to jeszcze na przełomie 6 i 7 miesiąca 😞 U mnie na dodatek miałam wrażenie, że piersi nie napełniają się tak szybko jak to było wcześniej. Przystawiałam więc małą jak szalona co chwilę, piłam litry herbatek laktacyjnych i jak mówię - pomogło. Dziś np. Tosiulka zasnęła o 21.30 i sama ją wybudziłam na karmienie o 6.30 bo już nie mogłam wytrzymać(piersi miałam jak kamienie). Zjadła, zasnęła i obudziła się dopiero po 9 🙂
Głowa do góry. Jestem pewna, że to chwilowy powrót do korzeni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja całe zycie w bloku i jak sie przeprowadziłam na wioske do domku to nie mogłam sie odnależć , ciężkie były początki, a teraz nie wyobrażam sobie mieszkać w bloku, nawet nie miałabym gdzie z dziecmi wyjsc, co cały dzien przed blokiem na ławce siedziec hehe. tu mam ogród wielki, dzieci na ogrodzie zabawki plac zabaw, chodzimy na spacerki, sadze sobie kwiatki w ogrodzie sadze warzywka cud miód orzeszki hihi. zakochałam sie w wiosce 🙂 ta wioska to bardzo bliziutko od miasta mojego, nawet na pieszo chodze do mamy także mam fajnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny Wy się martwicie, że Wasze małe chudziutkie a ja mam schizę, że Tośka będzie kiedyś miała nadwagę 😞 Ale lekarka mi mówi, że mam się nie przejmować, bo jak zacznie się ruszać to się wszystko unormuje. W sumie z Karolem miałam dokładnie tak samo i teraz jest normalnie zbudowanym czterolatkiem ale wiecie, schizy matki nie znają granic 🤪
To siatka mojej 'kruszynki' 🙂

http://siatkicentylowe.edziecko.pl/share/25564
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
dziewczyny dzwonią mi właśnie i proponują pracę jako nauczyciel przedmiotów zawodowych w technikum 🤪 🤪 🤪 🤪
ja zawsze chciałam być nauczycielką
miałabym tą samą kasę co teraz ale przecież nauczyciel pracuje o wiele mniej godzin niż inni
bo ok 18 w tygodniu i do tego mogłabym projektować legalnie bo teraz kłóci się to z moim stanowiskiem pracy i jest nie etyczne
miałabym możliwość przebywania dłużej z Anastazją 😆 😆 😆
ale się cieszę
mam się zastanowić i dać znać do końca tygodnia
a zadzwoniła do mnie moja wychowawczyni z gimnazjum, bo teraz jest dyrektorką w LO i rozmawiała z innym dyrektorem że potrzebują kogoś takiego i pomyślała o mnie czyli swojej najlepszej uczennicy hihihi
aż mi się miło zrobiło


Super!! Gratulacje!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholera, Promyczek to nieciekawie, bo wagowo wychodzi ponad skalę siatki, a to już dobrze nie jest. Wszystko co jest na siatce, jest w granicach normy, a wszystko co za nią już nie. Miejmy nadzieję, że Twojej małej jak zacznie chodzić zmniejszy się apetyt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a ja wpadłam na genialny pomysł 🙂 sama narysuję małej obrazki i je pomaluję na ścianie 🙂 np. Kubusia Puchatka z przyjaciółmi albo coś podobnego 😁 dobry pomysł? Jak skończę to wam zrobię zdjęcie.. na razie na kartkach trenuję jak mi to pójdzie. A mój się ze mnie nabija i nie wierzy, że to narysuję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Hmm a ja wpadłam na genialny pomysł 🙂 sama narysuję małej obrazki i je pomaluję na ścianie 🙂 np. Kubusia Puchatka z przyjaciółmi albo coś podobnego 😁 dobry pomysł? Jak skończę to wam zrobię zdjęcie.. na razie na kartkach trenuję jak mi to pójdzie. A mój się ze mnie nabija i nie wierzy, że to narysuję 😉

ja w ciebie wierzę. ja kubuzia puchatka mu nakleiłam heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Hmm a ja wpadłam na genialny pomysł 🙂 sama narysuję małej obrazki i je pomaluję na ścianie 🙂 np. Kubusia Puchatka z przyjaciółmi albo coś podobnego 😁 dobry pomysł? Jak skończę to wam zrobię zdjęcie.. na razie na kartkach trenuję jak mi to pójdzie. A mój się ze mnie nabija i nie wierzy, że to narysuję 😉

ja w ciebie wierzę. ja kubuzia puchatka mu nakleiłam heheh


Haha cicho 😁 nie wychodzą mi ich dupska 🤢 pyski ujdą, ale dupy to cienko buu! ale będę trenować, albo znajdę łatwiejszy obrazek hihi 😉 już długo nie szkicowałam to wyszłam z wprawy (wiele lat temu miałam bzika na pkt rysowania)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak umiem.. lepiej raczej nie będzie.. a te ich dupska to wyjdą tragicznie hehe 🙂 na razie to rysuje tylko na pocztówce dla wprawy zobaczyć co umiem., biedna Laura haha deprechy dostanie jak dorośnie i zobaczy moje bohomazy, ale są na szczęście też inne rysunki z innymi postaciami,.

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/10/zdjcia0001hw.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/6325/zdjcia0001hw.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...