Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
ja od 7 nie śpię a te dwie moje pierdoły nadal w wyrach 😎 zdążyłam się zrobić a oni kwitną...ehh
Lagoona na moją i tak większość spodni jest luźna, ale są tak szyte że i tak by jej nic nie uwierało...a mamy takie fajne dźinsy ale jeszcze w pasie są luźne 🙃 ahh jak te dziewczynki można stroić...fajny grzybek. Też mam upatrzonego na allegro 🙂


Ja tam wszystkich od razu budzę 😁 😁 😁 jak ja nie śpię to mój też hihi i wtedy ma nerwy przez cały dzień 😜 wziął tacierzyński to teraz on zajmuje się małą i ją karmi itd. ☺️

i prawidłowo 😉 ja cały czas adama namawiam na ten urlop ;/ a oni maja masakre w pracy i bez niego sobie ciołki nie poradzą... 😠 tylko ze tam zawsze jest zapieprz 😠 a ja sie znowu do szkoły szykuję ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja mam wszystkie spodenki z gumeczkami do regulacji ale i tak jak najmocniej ścisne te gumeczki to na mojego chudzielca są troszkę luźne 🤪
Madzia ja chodzę do szkoły policealnej na profilu administracja i prawo europejskie czy coś takiego 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak ja wam zazdroszcze ze spaniem. moja wczoraj zasnela po 19, pierwsza pobudka po 22 - zatkalam smoczkiem. po 23 - mleko. po 2 - mleko. po 4 - smok. po 5 - mleko. po 6 wiercenie sie i o 7 wstala calkiem 🤪 i tak dzien w dzien... a niby dzieci po 3 miesiacu przesypiaja conamniej 5 godzin na raz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mój przesypia do 5-6 rano a jak dam mu smoczka to do 7 i dam mu mleka i spi do 10 wiec nie jest zle 🙂.A usypia razem z nami ok 22-23.Wczoraj pokłóciłąm sie z piotrkiem bo wrócił podpiwszy bo ze swoim szefem sobie wypili.A ja musialam sama chlopaków kapac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
jak ja wam zazdroszcze ze spaniem. moja wczoraj zasnela po 19, pierwsza pobudka po 22 - zatkalam smoczkiem. po 23 - mleko. po 2 - mleko. po 4 - smok. po 5 - mleko. po 6 wiercenie sie i o 7 wstala calkiem 🤪 i tak dzien w dzien... a niby dzieci po 3 miesiacu przesypiaja conamniej 5 godzin na raz 😜


Nusia zacznij ją wkrótce zapychać kleikiem albo deserkami/obiadkiem, no moja jak wtedy dostała pół słoiczka to od 19 spała do 6 rano bez żadnego obudzenia. Ona widocznie potrzebuje bardziej treściwe jedzenie. To widać. Jej już nie wystarcza samo mleko. I nie będzie tak tyć 🙂 bo deserki 125g mają tylko po 70kalorii 🙂 a zapychają brzuszek lepiej niż mleko. Jak skończy 4mieś. to możesz śmiało próbować dawać jej na początku po łyżeczkach a później zwiększać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
hej mój przesypia do 5-6 rano a jak dam mu smoczka to do 7 i dam mu mleka i spi do 10 wiec nie jest zle 🙂.A usypia razem z nami ok 22-23.Wczoraj pokłóciłąm sie z piotrkiem bo wrócił podpiwszy bo ze swoim szefem sobie wypili.A ja musialam sama chlopaków kapac 😞

no to witaj w klubie samotnych rodziców
mój też wczoraj wypił o wiele za dużo i oczywiście cały dzień miałam Anastazję na wyłączność
dziś zdycha wiec od rana też mała jest ze mną
a o 13 zabiera się i jedzie na 2 tygodnie do Łodzi
tyram go za to ze się córką nie chce opiekować burak jeden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna2236 napisał(a):
hej mój przesypia do 5-6 rano a jak dam mu smoczka to do 7 i dam mu mleka i spi do 10 wiec nie jest zle 🙂.A usypia razem z nami ok 22-23.Wczoraj pokłóciłąm sie z piotrkiem bo wrócił podpiwszy bo ze swoim szefem sobie wypili.A ja musialam sama chlopaków kapac 😞


Ja moją zawsze kąpie sama. Oj tam Asia nie masz co się obrażać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
hej mój przesypia do 5-6 rano a jak dam mu smoczka to do 7 i dam mu mleka i spi do 10 wiec nie jest zle 🙂.A usypia razem z nami ok 22-23.Wczoraj pokłóciłąm sie z piotrkiem bo wrócił podpiwszy bo ze swoim szefem sobie wypili.A ja musialam sama chlopaków kapac 😞

no to witaj w klubie samotnych rodziców
mój też wczoraj wypił o wiele za dużo i oczywiście cały dzień miałam Anastazję na wyłączność
dziś zdycha wiec od rana też mała jest ze mną
a o 13 zabiera się i jedzie na 2 tygodnie do Łodzi
tyram go za to ze się córką nie chce opiekować burak jeden


To rzeczywiście niefajnie 😞 ja bym była zła zamiast pić to mógł się z wami jakoś normalnie pożegnać i spędzić ten czas razem. Mój na szczęście wie, że ja nie lubię jak on pije alkohol, więc pije rzadko i to maks 1 piwo. Ostatnim razem zachlał się na naszym ślubie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny pomęczę was trochę z tematem nosidełka
czy ma je któraś z was albo planuje kupić
bo teraz przez 2 tygodnie bedzie mi ciężko samej z zakupami i małą na 3 piętro się wczołgiwać
znalazłam dwa
ale jedno z nich jest mega drogie 359zł
http://allegro.pl/tuli-nosidlo-nosidelko-ergonomiczne-wybor-kolorow-i1587549746.html
a drugie względnie tańsze bo 85zł
http://allegro.pl/womar-wielofunkcyjne-nosidelko-n14-zaffiro-butt-i1581420365.html
ale wydaje mi się że to nosidełko ergonomiczne będzie dla mnie i dla niuniu wygodniejsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Nusia - mamas and papas to dobra firma. Ja wlasnie z perspektywy czasu widze, ze za duzo dalismy za krzeselko i wcale nie bylo trzeba.Moglismy za to kupic krzeselko i cos jeszcze dla malego. A Oskar i tak sie szybko przeniosl do booster chair albo w ogole wdrapuje sie na krzeslo i sobie kleczy przy stole i je - jak mu wygodniej. A krzeselko to w szopie jest juz od dawna 😞 My mamy z fisher price z tego co pamietam.

nie chcesz sprzedac????? hihihi

No poki co to jeszcze nie. Zobaczymy czy Oskar nie bedzie mial rodzenstwa 😉 A poza tym, z Anglii kochana?? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
Moj tez dzisiaj zdycha i ja jak zwykle musze sie zajmowac chlopakami 😞
Ciekawe co by oni bez nas zrobili jak my bysmy sie nachlały i zdychaly pozniej 😜
Blue każda z nas chyba nie lubi jak nasi faceci pija

gdyby nie dziecko to po prostu ubrałabym się i wyjechała w cholerę na kilka dni odpocząć
ale tak to tylko oni potrafią ... myśleć tylko o sobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
honorata ja bym wziala to tansze naprawde bo pozniej ona bedzie juz ciezka zacznie niedlugo siadac i nie bedziesz jej nosic pozniej juz tak czesto wiecmo bylo szkoda wydac te 359zl na te nosidełko

ja się tylko boję że jej zrobię krzywdę tym nosidełkiem
i nie wiem czemu wydaje mi się że jak kupie droższe to bezpieczniejsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
honorata ja bym wziala to tansze naprawde bo pozniej ona bedzie juz ciezka zacznie niedlugo siadac i nie bedziesz jej nosic pozniej juz tak czesto wiecmo bylo szkoda wydac te 359zl na te nosidełko

popieram 🙂 chyba, ze sobie na druga dzidzie zostawisz. Tak serio nie ma co przeplacac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
joanna2236 napisał(a):
Moj tez dzisiaj zdycha i ja jak zwykle musze sie zajmowac chlopakami 😞
Ciekawe co by oni bez nas zrobili jak my bysmy sie nachlały i zdychaly pozniej 😜
Blue każda z nas chyba nie lubi jak nasi faceci pija

gdyby nie dziecko to po prostu ubrałabym się i wyjechała w cholerę na kilka dni odpocząć
ale tak to tylko oni potrafią ... myśleć tylko o sobie

Nie smuccie sie dziewczyny. Buziole dla Was 😘 😘 Bedzie dobrze, glowa do gory 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...