Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja się rzadko kłócę a jak kłócimy i obrażamy to na chwilę nigdy nie było między nami kłótni dłużej niż pół dnia. Ja bym nie mogła nie rozmawiać przez tydzień, bo z natury jestem gadatliwa i co ja bym zrobiła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna2236 napisał(a):
blue ja tez jestem gadatliwa strasznie 🙂 Ale i zawzieta i ta druga cecha przewyzsza ta druga


Ja się "duszę" jak nie mam z kim porozmawiać 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
madzia a mi jak piotrek wejdzie za skóre to potrafie sie tydzien nie odzywac albo i czasami 2 tygodnie i nawet mu kanapki nie zrobie a juz o obiadzie to nic nie mówie
jakbym widziała siebie 🙂 też tak potrafię, ale zawsze to mąż przychodzi do mnie po tygodniu i się godzimy, ja sama do niego bym nie przyszła taka jestem uparta 😜oklask dla ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
A wiesz ile ma podejsc przez ten tydzien z 5 to napewno a ja nic jestem twarda jak kamien 🙂
mój wcześniej nie wytrzymywał i przychodził szybciej ale potem robił mi na złość i nie odzywał się dłużej ale i tak to on przychodził nie ważne z czyjej winy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Dziewczyny a wy spacerujecie same czy z koleżankami? Ja ciągle samotnie, no i raz z koleżanką 😞

ja z mężem jak jest to na dwa wózki a jak go nie ma to przed domem sama. przydałby mi się taki wózek jak ma Wesa


No ja nie liczę faceta 😁 chodzi mi ogólnie o znajomych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
mi tez dzisiaj moj zdychal do poludnia potem poszedl sie wykapac i wystroil sie i poszedl z chlopakami na dwór wrócił i seba dal jesc i uspal go i teraz poszedl z kacprem na spacer a ja leze pod kocem w łózku z nosem w laptopie

a ja chciałam pospać ale mi Patryk nie dał, Marcel śpi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu jak wyglądały dziąsła Patryka? Weź to opisz, bo moja od kilku dni się dziwnie zachowuje i nie wiem czy to ząbkowanie, ale gryzie wszystko co się włoży do buzi i to co ona jest w stanie włożyć. Wcześniej tak nie było. I to dziąsło z boku jest takie dziwne, hmm taka jakby górka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...