Skocz do zawartości

17 tydzień ciąży | Forum o ciąży


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ale dziewczyny się rozpisałyście dzisiaj 🙂 nie przesadzajcie z tym za wcześnie chyba, że nie macie gdzie przechowywać, ja mieszkam w domu i kompletuje wszystko od początku szukam okazji i kupuje na allegro, pokoik mam zrobiony i mogę spokojnie spać - taka już jestem mówią, że w gorącej wodzie kąpana, ale co tam to moje pierwsze dziecko i nie mogę się doczekać, a kupować będę przez cały czas więc lepiej trochę rozłożyć te wydatki i co miesiąc coś kupić, zresztą planowaliśmy i odłożyliśmy trochę kasy, a teraz już jej nie ma 😞
ubranka dostałam po mojej chrześnicy tylko wszystko różowe dlatego modliłam się o dziewczynkę więc do 12 m-cy bo tyle ma mam już wszystko, kupię coś nowego tylko do szpitala i w zależności od potrzeb 🙂
dziewczyny kupujcie bo Wam wszystko wykupię haha 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 384
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
EDI81 WIDZISZ MNIE TO CIĄGLE MAMA PILNUJE ...TEN TYP PO PROSTU TAK MA...SŁYSZĘ TYLKO ZDĄŻYSZ ...ZDĄŻYSZ...A JAK NIE ZDĄŻĘ LUB POD KONIEC CIĄŻY BĘDĘ JUŻ TAKĄ SŁONICĄ ŻE SIĘ RUSZYĆ NIE BĘDĘ MOGŁA TO CO WTEDY ...NA GUST MOJEGO MĘŻA CZY MOJEJ MAMY NIE MA CO LICZYĆ ALE ....Z DRUGIEJ STRONY BOJĘ SIĘ ŻE JAK JUZ ZACZNĘ TO NIE BĘDĘ UMIAŁA PRZESTAĆ...OGÓŁEM WSZYSTKO KUPUJE PRZEZ OSTATNIE DWA LATA NA ALLEGRO...ODKĄD ZOSTAŁAM MAMĄ ...TAK JEST NAJLEPIEJ...Z DZIECKIEM CIĘŻKO WYBRAĆ SIE DO GALERII HANDLOWYCH NA JAKIEKOLWIEK ŁOWY...A MOJE TZW SAMOTNE WYJŚCIE JEST ZAWSZE W BIEGU...WIĘC FRAJDY JUŻ NIE MA...JA POZNAM PŁEĆ I NA 100% SIE ZACZNIE ...WITAJCIE ZAKUPY...!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak ja mam dokładnie taki hauck spacerówkę bo resztę niestety sprzedałam już dawno temu...nie zastąpiona i genialna... 😜w całym komplecie juz ich nie widzę a szkoda bo te niby nowsze modele widać że sa całkowicie nie warte tych pieniędzy które za nie chcą...to juz nie ten sam wózek...ale z tego modelu hauck jestem bardzo zadowolona 😉
link do strony z tym wózkiem który ja mam - akurat znalazłam kogoś kto wystawia dosłownie identyczny http://allegro.pl/spacerowka-hauck-granatowa-tanio-i1278549391.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak te mamy moja to samo zwłaszcza, że nie lubi wydawać pieniędzy, ale co tam powiedziałam jej, że jak przez 30 lat mnie nie zmieniła to już mnie nie zmieni, jedynie popiera mnie koleżanka, która od 7 m-ca miała zatrucie ciążowe, nadciśnienie i leżała w szpitalu i np wózek kupiła miesiąc po urodzeniu, ja bym się psychicznie wykończyła 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja zachcianek w ogóle nie mam i w ogóle ja to jaka inna jestem zero dolegliwości tylko waga sie podnosi 😞

ja na usg 4d chcę iść po 24 tyg, bo podobno wtedy dzidzia jest już taka jak się urodzi, mój lekarz też ma usg 4d, ale nie robi, bo to tylko bajer pracuje w szpitalu i przyjmuje raz w tygodniu więc mu na to szkoda czasu, bez sensu, a się cieszyłam,że będzie na miejscu 😠
dzisiaj robiłam porządek w pokoju dzidzi, mam wolne i powyjmowałam wszystko z szaf, bo mam swoje mebelki i starczą jej na długo więc po co nowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i racja żeby z tym usg 4d wstrzymać się jeszcze trochę żeby dzidzia była większa 🙂 Dziewczyny a macie może bóle pleców? Bo mnie ostatnio strasznie boli dolna część kręgosłupa - tzn. nie boli mocno - ale ból jest ciągły i niekomfortowy. Zastanawiam się czy iść z tym do lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam może nie codziennie, ale już się przyzwyczaiłam-mam pracę siedzącą więc mam cały czas problem z kręgosłupem, a masakra jest w nocy, bo spałam na plecach, a teraz nie można więc do bolu dochodzą skurcze i bezsenność, więc nie ma mowy o wyspaniu na zapas 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ...co do usg tzw połówkowego to ja mam je przy nastepnej wizycie...o tym tez mnie poinformował lekarz na ostatniej wizycie...będzie to dokładnie 20tydzień...ale z tego co wiem można te badanie robić od 18-22tyg ciąży więc raczej każda z nas się w tym terminie załapie na takie badanie... 😉jest ono ważne przede wszystkim dla tego że badane sa wtedy wszystkie możliwe do zbadania narządy wewnętrzne dzidziusia i oczywiście najważniejsze serduszko... 😜
http://www.usgecho4d.pl/usg-rozwoju-ciazy-polowkowe.html poczytajcie sobie na tej stronie o co konkretnie chodzi... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nareszcie czuję się dobrze! Pierwszy trymestr był straszny... bez przerwy źle się czułam a teraz rozpiera mnie energia i wszystko jest wspaniałe... tylko że jeszcze nie wiem czy będę miała chłopca czy dziewczynkę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...