Skocz do zawartości

Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki dziewczyny za odpowiedź, zadzwonię jeszcze do fryzjerki i spytam jak ona to widzi, faktycznie nie bardzo chce chodzić z takimi odrostami bo u mnie je widać i to bardzo....
Ale chyba dziś nie to jest najważniejsze 🙂 Byłam na kontroli u (podobno jednego z lepszych lekarzy w Wawie, którego poleciła mi znajoma) z tymi bólami brzucha i stwierdził że to macica się rozciąga...uspokoiłam się jak kolejny raz sprawdził szyjkę, łożysko i płyn owodniowy i wszystko jest ok
Allllle największym szokiem i zaskoczeniem dla nas było to, że powiedział że "CÓRECZKA zdrowo się rozwija" .... 3 razy go dopytywałam czy się nie myli, że to córeczka, a on 3 razy sprawdzał i powiedział że da sobie rękę obciąć że jest to dziewczynka 🙂 🙂 🙂.... dodam, że mój prowadzący lekarz w 16 tyg stwierdził że - chłopiec.... A teraz usłyszałam na 100% dziewczynka. I sama nie wiem czy się cieszyć, bo boję się, że znowu usłyszę co innego... Marzyłam o dziewczynce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 287
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no teraz to się wystraszyłam, bo ja usłyszałam ,że dziewczynka codziennie przychodzą paczki z sukienkami ,a jak się później zmieni to lepiej wole nie myśleć
no ja nie mam za fajnie i mam swoją działalność więc zwlekam ze zwolnieniem jak najdłużej poza tym na pewno stracę dużo klientek, bo jest to nieuniknione, ale nie będzie mi żal jak juz będzie dzidzia, a teraz chciałabym pracowac jak najdłużej i do końca jestem skazana na "miłe" uwagi klientek, ale jak mnie któraś zdenerwuje to więcej jej nie przyjmę po co się denerwować 🙂
capslock ja też jestem przerażona patrząc na mój biust,ale staram się ukryć go pod bawełnianymi staniczkami bez push up-u, bo bym brzucha nie widziała, a ja wchodzę w swoje spodnie tyle, że mam pracę siedzącą i dusi mnie brzuch więc zamieniłam na legginsy sukienki i spodnie z gumami i też kupiłam sobie morski płaszczyk be mama hurry na allegro, ale jak będzie 30 stopni to nie ruszam się z domu 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 w Warszawie polecam dobrego ginekologa...PROFESOR WŁODZIMIERZ SAWICKI...PRZYJMUJE W SZPITALU BRÓDNOWSKIM I W SWOIM PRYWATNYM GABINECIE NA UL.NISKIEJ...CAŁA PIERWSZA CIĄŻĘ PROWADZIŁA MI TEN LEKARZ KTÓRY NAPRAWDĘ MA CZAS DLA PACJENTKI...I JEST BARDZO DOKŁADNY I DELIKATNY...GDYBY NIE FAKT ŻE ZMIENIŁAM MIEJSCE ZAMIESZKANIA TO NA 100% DRUGA CIĄŻĘ PROWADZIŁA BYM TYLKO U NIEGO...POLECAM BEZ DWÓCH ZDAŃ!!!!! 😜
edi81 strasznie mnie rozbawił twój poprzedni post...szczególnie że jak bedzie 30stopni to nie ruszasz sie z domu...ale my sie będziemy miały tej zimy...na sanki i narty już raczej nie pojedziemy...hi hi hi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale się macie fajnie dziewczyny juz wiecie kto siedzi w waszym brzuszku. Ja zawsze twierdziłam ze bedzie mi to obojetne ale teraz kiedy i mnie to dotyczy to jednak chciałabym wiedziec ihihihi.Lekarka mi powiedziała ze dopeiro ok 20 tygodnia mozna mówic o płci. Byc moze nie ma za dobrego sprzętu 😞 ale 16,11 ide na badania prenatalne wiec moze tam dzidzia sie pokaze..w koncu bedzie to juz 20 tc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też nie chciałam wiedzieć, bo się bałam,że będzie chłopak, a tak bardzo chciałam córcię, tylko że ciekawość jest większa i nie wytrzymałam, na własne oczy widziałam, że córcia (zwłaszcza, że wcześniej oglądałam w necie jak to wygląda i co mniej więcej widać) i nic nie było między nogami i mam nadzieję, że nic nie wyrośnie chociaż pomyłki się zdarzają nawet tu na forum dziewczyny piszą więc tak naprawdę 100% pewności będzie za jakieś 5 miesięcy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na szczęście kupiłam tylko kilka ciuszków dla chłopca, teraz chcialabym zaczac kupowac dla dziewczynki tylko nie wiem juz sama czy nie poczekac na kolejna wizyte zeby sie upewnic ze to na pewno córcia 🙂 Ogólnie przyzwyczaiłam sie do mysli ze nosze chłopca - imię już było wybrane a tu o proszę dziewczynka i teraz nawet pomysłu imienia nie mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ależ ja Wam zazdroszczę... Każda z Was wie co nosi pod serduszkiem a ja nadal w takiej nieświadomości... a co do "powiększania się", wszystkie piszecie że powiększyły się Wam piersi... a u mnie nic!!!! Jakie były maleńkie takie i zostały... 😞 ale za to brzuszek niemały mi wyskoczył... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A juz się martwiłam ze to tylko u mnie brzuszka nie widać 🙂 Za to faktycznie czuje się jakbym sie strasznie objadła nawet ostatnia moja klientka mi powiedziała ze cos ostatnio troche przytyłam! Mam na codzien do czynienia ze starszymi ludzmia oni jak wiadomo są bardzo ciekawscy i co myślą to pwiedzą.Dlatego z niecierpliwoscią czekam az mój brzuszek bedzie na tyle duzy zeby wszyscy wiedzieli ze zostanę mamą 🙂 Ps chciałam zapytac czy któraś z was miewa moze czasem takie bołe w podbrzuszu po lewej stronie? wczoraj takie miałam ale tak silne ze bez no-spy sie nie obeszło i myślałam ze umre. Skręcał mnie jakby lewy jajnik a przynajmneij podobne bóle tyle ze duzo słabsze przechodziłam zawsze przed miesiaczką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniafam napisał(a):
A juz się martwiłam ze to tylko u mnie brzuszka nie widać 🙂 Za to faktycznie czuje się jakbym sie strasznie objadła nawet ostatnia moja klientka mi powiedziała ze cos ostatnio troche przytyłam! Mam na codzien do czynienia ze starszymi ludzmia oni jak wiadomo są bardzo ciekawscy i co myślą to pwiedzą.Dlatego z niecierpliwoscią czekam az mój brzuszek bedzie na tyle duzy zeby wszyscy wiedzieli ze zostanę mamą 🙂 Ps chciałam zapytac czy któraś z was miewa moze czasem takie bołe w podbrzuszu po lewej stronie? wczoraj takie miałam ale tak silne ze bez no-spy sie nie obeszło i myślałam ze umre. Skręcał mnie jakby lewy jajnik a przynajmneij podobne bóle tyle ze duzo słabsze przechodziłam zawsze przed miesiaczką.

uważaj na takie bóle bo to mogą być skurcze a one w tym czasie są nie bezpieczne i to nawet bardzo ale z drugiej strony patrząc to mogą to być bóle takie przygotowawcze więc jak będziesz u gin to mu o tym powiedz on zbada i będziesz wszystko wiedziała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anifam ja mialam takie skurcze mocne i sie okazalo, ze szyjka macicy sie skraca i od 18 tygodnia leze w lozku i sie oszczedzam.biore tez magnez, nospe i duphaston i bardzo pomoglo bo juz tak nie boli. wiec jak mozesz to zapytaj sie lekarza koniecznie..lepiej dmuchac na zimne..mam nadzieje, ze jednak wszystko jest w porzadku.pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś w nocy to myślałam, że umrę 😞 złapał mmnie straszny ból w prawym boku mniej więcej pod żebrami (tak jakby kolka - ale trwało to z godzinę)- nie mogłam się przękręcić z boku na bok, a nie mówiąc już o wstaniu z łóżka 😞 Dziś ból przeszedł ale nadal czuję się taka "obolała". Dziewczyny miałyście takie bóle? Co to może być? Ja wizytę u gina mam 12.11 a dwa dni temu u niego byłam i było wszystko ok, trochę się martwię...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 przyjaciółka moja która też jest w ciąży obecnie miała też taki ból, z prawej strony, pod żebrami, zaczęło się w nocy i nad ranem już nie dała rady i pojechała do szpitala i okazało się że to kolka nerkowa, dostała zastrzyki i kilka dni musiała spędzić w szpitalu, lekarz jej powiedział że kolka nerkowa lubi się nawracać,
jak przeczytałam twój post to od razu mi się skojarzyło z tym co opowiadała mi przyjaciółka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez mam takie bóle i lekarz mówił,że jest ok więc myślę, ze to się rozciąga wszystko, albo właśnie coś z nerkami, jak już nie mogę wytrzymać to biorę nospę 😜
no i zaczęłam się więcej oszczędzać na wypadek gdyby to coś groźniejszego, ale poczekam spokojnie do wizyty 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...