Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja mam skurcze, ale w łydkach i wczoraj byłam w aptece i zapytałam się farmaceutki, co jest dobre na skurcze dla kobiet w ciąży i powiedziała, że Magne B6, że zawsze ginekolodzy przepisują to kobietą w ciąży. Moje dzieciątko zawsze w nocy się rusza najbardziej 🙂 ale przez dzień również, tylko u mnie nie widać aż tak wyraźnie czy to stópka czy rączka 😉 a czasem nawet nie mam jak się przyjrzeć, bo jestem gdzieś.. o najbardziej mały lubi ruszać się jak jadę autem, czy to ja prowadzę, czy mąż..zawsze tak samo bardzo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie mam skurczy łydek, ale za to od kilku dni twardnieje mi brzuch np. na pół dnia i czuję takie jakby rozrywanie w kroczu, ale to chyba macica się dalej powiększa. Biorę znów No-spę poczekam do końca tygodnia i jak nie przejdzie to idę do lekarza ;-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie właśnie lekarz kazał brać nospę 3 razy dziennie i jak nie przejdzie to w pt mam przyjść, bo tak samo twardnieje mi brzuch.. No jak nie przejdzie to idę do niego, jeszcze jutro po odebraniu wyników mam do niego zadzwonić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia26 napisał(a):
Ja nie mam skurczy łydek, ale za to od kilku dni twardnieje mi brzuch np. na pół dnia i czuję takie jakby rozrywanie w kroczu, ale to chyba macica się dalej powiększa. Biorę znów No-spę poczekam do końca tygodnia i jak nie przejdzie to idę do lekarza ;-(

jeśli mogę coś poradzić to leż jak najwięcej bo dobrze zrozumiałam twardnieje i nie puszcza tylko dłużej trzyma tak ??? no i jeszcze ten ból w kroku to może być objaw skracającej się szyjki macicy i rzeczywiście jak nie przejdzie to do lekarza 🙂 powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nospa praktycznie nic nie daje :/ jak leżę dłuższą chwilę, czy jak wstanę rano po nocy to mam brzuch normalny, ale wystarczy, że pochodzę chwilę czy coś zrobię, zaraz na nowo twardnieje mi brzuch, więc wydaje mi się, że pójdę na tą wizytę w pt :/ mam nadzieję, że wszystko będzie ok ;-( boję się coraz bardziej ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeśli brzuch twardnieje na dłużej i problem się powtarza to pędź do lekarza! lepiej dmuchać na zimne!
Co do skurczy łydek, też je miałam, pomógł mi Magnez z B6, ale z mrowieniem palcy w prawej ręce już nie mogę sobie poradzić, czasami nie jestem w stanie zacisnąć pięści... eh uroki ciąży.
Damy radę, będzie dobrze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia nigdy chyba w sumie nie wiadomo i powinnas skonsultowac to z lekarzem..U niektorych to sie dziecko tak wypina, a nieraz sa to poprostu skurcze (grozne albo nie grozne)....Ja tez je mialam i lekarz przepisal mi rozne tabletki, wiec jest troszeczke lepiej..Moze Ci sie szyjka skraca. Jak boli brzuch to idz koniecznie do lekarza jak najszybciej..Jak wiadomo lepiej dmuchac na zimne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja póki leżę wszystko jest w porządku i mój brzuch nie jest twardy, a jak tylko coś zrobię, chociażby chwilę pochodzę to momentalnie brzuch jest twardy i troszkę boli ;( dzisiaj idę odebrać wyniki CRP, mam nadzieję, że będą ok. Tylko raczej pójdę do lekarza jutro, bo co z tego, że jak leżę, wstanę np. po nocy mam fajny brzuch,taki jaki powinien być i nie boli, a jak tylko coś zrobię to na nowo :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie też raz brzuch bolał, cały prawy bok, ale to tak strasznie, że nie dalam rady czegokolwiek zrobić. Pojechałam do szpitala i się okazało, żę to zwykłe przemęczenie, akurat tego dnia byłam ciągle na nogach i to przez to. Tak więc oszczędzajcie się dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂
Niunia czekamy na relację z wizyty...mam nadzieję że to nic grożnego i że to może poprostu przemęczenie jak u Samantki.
Tuśka życzę dobrych wyników badania...U mnie z brzuszkiem wszystko ok tylko troszkę się martwię wynikami krwi...Pewnie stąd te skurcze stóp o których Wam pisałam 🥴
Co prawda lekarz powiedział że to normalne że do tej pory nie brałam witamin a teraz dzidziuś więcej potrzebuje i to co zjadam widocznie nie starcza...że starcza dla dziecka bo ono sobie ze mnie wszystko pobierze co potrzeba ale ja będę na tym tracić i się żle czuć więc kazał mi brać witaminy dodatkowo.Kupiłam sokowirówkę więc będę sobie robić różne soczki i zaraz skoczę do apteki po te witaminy.Do tej pory nie brałam bo chciałam się odzywiać zdrowo i do tej pory wszystko dobrze mi wychodziło na badaniach i się dobrze czułam ale widać teraz muszę się troszkę wspomóc.
Życzę Wam miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kobietki! 🙂

no u mnie wyniki ok i w sumie z brzuszkiem też już wszystko w porządku, teraz zamiast nospy biorę magnez 3 razy dziennie po 2 tabletki, bo jak dzwoniłam wczoraj z wynikami do lekarza to kazał mi odstawić nospę i ponoć mówił mi jak pierwszy raz dzwoniłam o magnezie, ale ja widocznie nie zrozumiałam go i brałam ale jedną dziennie przez te skurcze w łydkach. Stwierdziłam, że nie idę dziś, bo już wczoraj dużo chodziłam, bo byłam na mieście ze szwagierką i miałam brzusio normalny i dziś też 🙂 biorę magnez i faktycznie pomaga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie poszłam do lekarza, bo jak zadzwoniłam do Niej to mi powiedziała, że ma za dużo pacjentek i mam jechać do szpitala. Ale tak mocno mnie nie bolała, więc nie pojechałam, za to w szkole rodzenia się dowiedziałam się od położnej, że wszystko ok z dzidzią. Słuchaliśmy serduszka bobasa i zbadała mnie ręcznie ;-) A bóle krocza to normalne. Więc się uspokoiłam. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super, że z dzidzią wszystko w porządku Niunia 🙂 u mnie też wszystko w jak najlepszym porządku 🙂 maluszek się wierci jak szalony przez ostatnie 3 dni 🙂
tylko jedyne co mnie drażni to to, że tak szybko się męczę teraz, ale takie już są uroki ciąży 🙂 dzisiaj składałam łóżko i później ciężko oddychałam z 10minut, mąż się wystraszył, ale powiedziałam mu, że tylko mi ciężko, bo się zmęczyłam i to jest przyczyna tego mojego ciężkiego oddechu, że muszę tylko moment odpocząć 😜
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś zamiany na tym forum. Zawsze miałam na pierwszej stronie nasze posty, a teraz na 9 ;-). Ja dziś strasznie długo spałam do 12.08 ;-) Ale coś źle leżałam, bo okropnie boli mnie szyja ;-(. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...