Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

mozesz na necie poczytac porady jaki bezpieczny i wygodny.ja z moja siostra wybieram wózek w maju.bo ona przeszła przez dwa wózki i doswiadczenie zebrała co musi mieć wózek.jest duzo mankamentów na które sie nie patrzy a potem wychodza.pamietam jak siostra kupila nowy wózek, który nas bardzo denerwował.pianka na rączce była nie cała tylko w czesciach tak w miejscach gdzie sie trzyma rączki.przez to że nie była w jednym kawałku notorycznie sie zsuwała.a koła...wiecznie skrecały w jedna strone.pierwszy wózek miała lepszy.mozna było łatwo złozyc kosz był z materiału a nie z metału dzieki czemu gondole mozna było odpiac a pod druga pache złozone nóżki wózka i wio po schodach.a jak jest metalowy kosz na rzeczy to bez sensu sie skłąda.no ale ten pierwszy wózek poza tym miał malutkie kółka takie jak miały wózki kiedys.i zimą go pchac było tragicznie.dobrze zeby mozna było zmieniac raczke tak aby dziecko mogło być bużką do nas a innym razem tyłem.te 3 czesciowe mają własnie gondole, spacerówke i fotelik .mozna fotelik przypiąc i w nim na spacerek ale podobno w foteliku nie za długo.lepsza dla malucha gondola.jednak fotelik jest dobry bo jak do samochodu idziesz to juz nie musisz dziecka z gondoli do fotelika przekłądac i budzic je jak spi i odwrotnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

właśnie wróciliśmy od gin, mała waży już 1412g 🙂 ładnie rośnie, wszystko ok, kolejna wizyta za 3tyg, muszę zrobić krew i mocz, lekarza za szybko mi odstawił leki na podtrzymanie i mała nisko leży i troche szyjka mi sie skróciła więc do końca ciąży już musze brać luteinę, ale dla malutkiej wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
puk puk ,ale ciisza 🙂
Dołączamy do 29, usg to dopiero po świętach, ewentualnie zobaczę jak terminy ma mój lekarz i może zdążę przed 🙂 już tak się za syneczkiem stęskniłam mocno, ciekawe czy on tez tak ładnie przybiera na wadze jak mamusia 😆
Z dolegliwości tylko pobolewanie lewej strony -biodro, noga,pachwiny i od 2 dni coś spojenie łonowe odrobinkę czuje, ale tak ma być 🙂 a przynajmniej tak może być 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasienkaks zaglądne rano bo senność mnie chwyta, mąż już śpi, Maluszek też ucichł więc i na mnie pora, chociaż ja mam ten termin rzekomo na 2 lipca, z ostatniego usg faktycznie na 27 czerwca no a teraz za 2 tygodnie się okaże 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
hej.....dziewczyny...macie jakieś sposoby na bardzo ''szalejący''brzuszek, coś zjeść?fajne uczucie....ale czasem trzeba spać i poleżeć.... 🙃pozdrawiam was.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...
I jest nasz 29 tydzień 🙂 Cieszę się ale i boję. Samopoczucie dobre, choć zgaga męczy, szczególnie jak połozę się aby odpocząć. Pojawiaja się sporadyczne skurcze. Maluszek sie wierci i kopie bardzo wysoko. Za tydzień wizyta i usg, ciekawe co powie pani doktor? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...