Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Witam wszystkich z trojeczka z przodu 🙂Teraz juz naprawde czuje,ze jestesmy coraz blizej konca 😁


aaa ja też już tu jestem...i pomyśleć że już 30tygodni minęło...ale ten czas leci oby te pozostałe 10tygodni równie szybko i bezproblemowo upłynęło... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 145
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MonisiaD musimy rozruszać ten tydzień bo widzę że od dwóch tygodni nikt tu nie zaglądał... dziś ostro wzięłam się za wybieranie wózka...i zrobiłam listę środków higienicznych które zamierzam kupić w tym tygodniu zarówno dla mnie jak i malutkiej...jest tego trochę...jak środek do kąpieli dzieciątka planujecie kupić?ja stawiam na oilatum...przynajmniej już go kiedyś sprawdziłam więc wiem że jest ok ...ale może wy macie jakieś inne sprawdzone lub polecane typy środków do kąpieli niemowlaczka... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szukam wózka na allegro -używanego ...już za pierwszym razem kupiłam nowy za prawie 2000zł ale teraz juz wiem że nie ma co...interesują mnie dwa modele implast i xlander...teraz rozważam kolor czy zielony czy czerwony?do końca miesiąca muszę się zdecydować...zależałoby mi wyłącznie na samej gondoli i foteliku ale takiej opcji nikt nie sprzedaje ..spacerówki mam dwie w domku po synku więc w sumie jest mi zbędna...muszę znaleźć coś do końca miesiąca ...bo na sam koniec nie chcę tego zostawiać...co innego jakbym kupowała nowy ale nie chce wole używany ...zaoszczędzę na inne rzeczy a troche tego jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Capslocc no to rozkrecamy towarzystwo 😁 😁 My juz po zakupach.I uprzejmie informuje,ze juz teraz wszystko mamy 🙂 🙂Moj malzonek przy okazji wynalazl sukienke dla malej,berecik i bluzeczke..a jak ja cos do domu nowego przynosze,to slysze,ze chyba juz tego za duzo mamy 😁 No co ja za to moge,ze mam do zakupow slabosc hihi.My do kapieli kupilismy Johnson Baby Bedtime,bo moja siostra tego uzywala i byla zadowolona,a do tego ladnie pachnie.Kurde dziewczyny,jak przyszlo dzis do kupowania butelki i smoczka to poczulam sie totalnie zagubiona.Tyle tego jest teraz do wyboru.A jesli chodzi o masc na podraznione sutki,to polecam z Aventu,bo to chyba jest jedyna,ktorej nie trzeba zmywac przed karmieniem piersia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja szczerze mówiąc nie słyszałam nawet że avent ma taka maść ale dobrze wiedzieć ...zawsze uzywałam bepantenu bo tylko on działał jak należy a poza tym jest to tez mój jedyny środek zapobiegający odparzenią pupci ...sprawdziłam chyba wszytkie dostępne w Polsce i tylko ta maść zadziałała natychmiastowo i odpowiednio dobrze...co do butelki i smoczka to ja jestem zawsze za firmą Avent...smoczka stosowałam od samego początku choć w szpitalu ganiali za nie strasznie...a butelkę wprowadziłam w trzecim miesiącu jak wracałam do pracy po macierzyńskim...bez żadnych problemów całe szczęście bo sa dzieci które absolutnie nie chcą za nic w świecie nawet spróbować pic przez smoczek i tu zaczyna sie dopiero problem...laktator tez polecam aventu ale manualny ...najlepszy pod słońcem!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze medeli nie trzeba zmywac,
ja butelke, podgrzewacz, smoczki, sterylizator itd kupiłam tommee tippee, bo bardzo mi sie podobał kształt, sa poreczne i maja smoczki zblizone do kształtu sutka,
ja do szpitala spakowalam jeszcze witaminy, sól fizjologiczna, gaziki jałowe, rozek, pieluchy tetrowe, ocenisept, skarpetki, stanik do karmienia i majtki, cos do ubrania na wyjscie;
dzisiaj uszykowałam juz mezowi posciele w sypialni, które ma ubrac po moim przyjsciu i chcemy zobaczyc czy bez problemu zamontujemy fotelik w aucie, bp słyszalam opinie ze był z tym problem;
jestem po remoncie sypialni i dzis cały dzien odsypiałam, bo byłam wykonczona, ale znowu jestem o krok spokojniejsza, ze juz zrobione i zdarzyłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edi gratuluje zakonczonego remontu 🙂 ja tez kupilam butelki i smoczek z tommee tippee bo maja fajny ksztalt i dobre opinie.Bepanten tez dla malutkiej kupilam,a dla siebie ten z aventu.Wrzucam linka,ale widze,ze w Polsce troche sobie za niego licza http://www.domzdrowia.pl/74268,avent-krem-lagodzacy-podraznione-brodawki-sutkowe-30-ml.html No a jesli chodzi o butelkee,to zamierzam karmic piersia i mam nadzieje,ze szybko mi sie nie przyda,ale zawsze lepiej jakies w domu miec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki za link z tą maścią aventu...dobrze wiedzieć że istnieje bo nigdy o nim nie słyszałam a w razie co warto mieć go na uwadze...ja za pierwszym razem karmiłam krótko bo niecałe 6mc mam nadzieję że tym razem dam rade dłużej...bardzo mi na tym zależy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://allegro.pl/avent-krem-na-podraznione-brodawki-sutkowe-30ml-i1400020751.html no znalazłam ten krem już na allegro i oczywiście zakupię bo zaczne stosowac go jeszcze w ciąży tak jak podaje producent aby uelastycznić brodawki przed karmieniem...wtedy może uniknę problemów takich jak pęknięcia co jest bardzo bolesne... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja sie nie nastawiam, chociaz na pewno jest to ogromna wygoda ja sceptycznie jestem nastawiona do karmienia piersia chyba, ze na samym poczatku po prostu bardzo mnie to krepuje, ale nie zarzekam sie zobaczymy jak to bedzie, jest to dla mnie bardzo intymne i widok kobiet na ławkach czy w innych miejscach, albo przy całej rodzinie z piersiami na wierzchu nie podoba mi sie, ale to kazdego indywidualna sprawa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edi81 napisał(a):
a ja sie nie nastawiam, chociaz na pewno jest to ogromna wygoda ja sceptycznie jestem nastawiona do karmienia piersia chyba, ze na samym poczatku po prostu bardzo mnie to krepuje, ale nie zarzekam sie zobaczymy jak to bedzie, jest to dla mnie bardzo intymne i widok kobiet na ławkach czy w innych miejscach, albo przy całej rodzinie z piersiami na wierzchu nie podoba mi sie, ale to kazdego indywidualna sprawa...


edi81 tez takie miałam podejście do tego ...zawszy karmiłam w samotności ale tylko na samym początku później jakoś samoistnie wstyd i lek minął nawet sama nie pamiętam kiedy i jak to nastąpiło..teraz juz nie mam takich obaw ...ale raczej w miejscu publicznym nadal bym dziecka nie nakarmiła ...no chyba bym koniecznie!!!!musiała!!!! 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
capslocc napisał(a):
edi81 napisał(a):
a ja sie nie nastawiam, chociaz na pewno jest to ogromna wygoda ja sceptycznie jestem nastawiona do karmienia piersia chyba, ze na samym poczatku po prostu bardzo mnie to krepuje, ale nie zarzekam sie zobaczymy jak to bedzie, jest to dla mnie bardzo intymne i widok kobiet na ławkach czy w innych miejscach, albo przy całej rodzinie z piersiami na wierzchu nie podoba mi sie, ale to kazdego indywidualna sprawa...


edi81 tez takie miałam podejście do tego ...zawszy karmiłam w samotności ale tylko na samym początku później jakoś samoistnie wstyd i lek minął nawet sama nie pamiętam kiedy i jak to nastąpiło..teraz juz nie mam takich obaw ...ale raczej w miejscu publicznym nadal bym dziecka nie nakarmiła ...no chyba że bym koniecznie musiała!!!! 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wstawac spiochy 🙂Ja dzis mialam tradycyjnie nie przespana noc.To juz chyba takie przygotowania do tego co bedzie,jak mala sie juz urodzi hehe.Nie no zartuje.Ale jakos tak ostatnio nie potrafie zasnac,ciagle sie wierce z boku na bok.A do tego co chwile siusiu wstaje.A jak juz sie uda przysypiac,to maly wiercioszek zaczyna szalec.Ostatnio z reszta coraz bardziej bolescnie.Wczoraj wieczorem maz glaskal brzusio i jak kopniaka pociagnela i noga jej tak mocno wyszla przez skore,to biedny az sie przestraszyl i reke cofnal,hihi.I stwierdzil,ze teraz rozumie dlaczego czasem az mi lzy leca 😉No wczoraj w aucie to chyba z 5 minut tak miala konczynke wypchnieta,a ja plakalam z bolu i masowalam,zeby ja schowala.Ale chyba jestem jakas masochistka,bo naprawde kocham jak ona mnie kopie,nawet jak tak boli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie 😉 Ja całą noc nie spałam maleństwo cały czas kopało i miałam taka zgage że myślałam że tego już nie zniose.. A rano do ginekologa, na szczęście widząc wyniki badan lekarz stwierdził że jesteśmy okazem zdrowia! 🙂) Jest dobrze ułożony , a na USG 27 stycznia 😞 Chyba się nie doczekam 😁 😁 A wy jak się dzisiaj czujecie? 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...