Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ANiak to w którym miesiącu urodziłaś synka? powiedz jeszcze jaka miął wagę i długość? Mi tez lekarz kazał odetchnąć jak doszliśmy do 34 tc - że jest już bezpiecznie ale lepiej poczekać do 36-37 tc. I zdecydował że w 36 tc odstawiamy Cordafen i czekamy aż natura zrobi swoje 🙂

Dziewczyny tu facet właśnie wystawił fajne zestawy firmowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 362
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Salamandra powiem Ci jeszcze jedno
Ja jak leżalam to tez juz mialam dosc i tak sobie marzylam ze jak juz urodze to bede sprzatac , latac tu i tu ciagle w ruchu tesknilam za tym ........a potwm jak juz byłam w tym ruchu , wróciłam do pracy to po cichu tesknilam do tego lezenia.....
Takze wypoczywaj poki mozesz bo potem naprawde nie bedzie kiedy chociaz moje dziecko bylo tak grzeczne ze szok nie mialam z nim zadnych klopotow typu kolka , uczulenia, potowki , placz poprostu wszystko idealnnie a teraz hmmmmm bedzie chyba inaczej zawsze tak jest 1 grzeczne to dygie nie...Zobaczymy. Chociaz pierwszy syn byl w brzuszku bardzo grzeczny musialam stukac do niego zeby sie ruszył a drugi syn o matko jeszcze grzeczniejszy.....dlatego jak sie przypatrywałam Waszym postop piszecie ze Wasze skrby tak rozrabiaja w brzuszku to super ....Mój troszke leniuszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny mi tez bzruszek bardzo czesto robi się twardy ale lekara powiedziała ze jak u góry to oki oby tylko na dole sie nie robił twardy.
Edi -trzymaj się kochana trzmamy za Ciebie kciuki.
Ja zamierzam wtym tygodniu poprac ciuszki dla małej i myslimy ostro nad przemeblowaniem mieszkanka pod malutą, bo chyba wczora narodził się nowy pomysł ze łózeczka nie bedzie w sypilani nawet na poczatku tylko dostanie taki malutki pokoik zaraz koło sypialni, będę ją słyszała i miała blisko ale nie nauczy sie spac razem z rodzicami 🙂 Trzeba ten pomysł teraz szybko przeanalizowac wsyztskie za i przeciw bo duzo czasu na zmiany juz nam raczej nie zostało 🙂
W piatek ide do lekarza na patologie ciąży wiec mam nadzieje ze mi cos powie co do porodu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gość napisał(a):
Witajcie dziewczyny mi tez bzruszek bardzo czesto robi się twardy ale lekara powiedziała ze jak u góry to oki oby tylko na dole sie nie robił twardy.
Edi -trzymaj się kochana trzmamy za Ciebie kciuki.
Ja zamierzam wtym tygodniu poprac ciuszki dla małej i myslimy ostro nad przemeblowaniem mieszkanka pod malutą, bo chyba wczora narodził się nowy pomysł ze łózeczka nie bedzie w sypilani nawet na poczatku tylko dostanie taki malutki pokoik zaraz koło sypialni, będę ją słyszała i miała blisko ale nie nauczy sie spac razem z rodzicami 🙂 Trzeba ten pomysł teraz szybko przeanalizowac wsyztskie za i przeciw bo duzo czasu na zmiany juz nam raczej nie zostało 🙂
W piatek ide do lekarza na patologie ciąży wiec mam nadzieje ze mi cos powie co do porodu...
to był mój post ale nie wiem dlaczego wyskoczyło jako gosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gościu zaloguj się 🙂
Z tego co radziły Mamuśki koleżanki i położne to wydaje mi się że najlepszy pomysł to mieć dzidzie w sypialni w jej łóżeczku od początku a jeśli jest możliwość to po kilku miesiącach przetransportować do własnego pokoiku. Bo na początku wstawanie do drugiego pokoju jest uciążliwe szczególnie na samym samym początku. A tak to nawet prawie nie wstając z łóżka masz na małą oko - a jak masz otwierane łóżeczko to na karmienie nocne nie trzeba wstawać jeśli łóżeczko przystawisz do swojego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak tylko ja w sypianlni mam i tak dziwny toszkę układ i łózeczko stało by sporo od mojego bo innej opcji nie mam a ten pokoik malutki mam zaraz obok w sumie to mam tę samą drogę do tego pokoju co i do łózeczka w sypialni 😉
A kwesti jeszcze tego ze w sypilani musiałam troche przemeblowac wytransportowac no komode z naszymi ciuchami do innego aby na jej miejsce wstawic własnie łózeczko, wiec tak mysle ze po co to robić skoro mozna jej t urządzic od razu pokoik i tatusia nie bedziemy budziły 🙂 Zobaczymy zawzse mozna pozmieniac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AniaFam
Zobaczysz ze bedziesz chciala spac z dzidziusiem i bedziesz spala niespokojnie jak bedziecie w osobnym pokoiku
bedzie Ci cięzko poniewaz na poczatku karmisz musisz obserwowac dzidziusia po karmieniu zeby mu sie nie ulało i wogole róznie bywa
Moim zdaniem to lepiej w sypialni miec łożeczko albo razem z dzieckiem spac w pokoju. Zrobisz jak bęsziesz uwazac

SALAMANDRA
Mój poród byl szybciutki. Obudzilam sie w nocy bo myslalam ze mi sie chce do wc ale niestety wstawalam i nic za chwile znowu jak sie okazalo mialam juz skurcze co 6 min wiec obudzilam meza wykapalam sie wymalowałam hehhe a nie wiedzialam ze tak szybko pojdzie wiec jak jechalam do szpitala ma 5 min od domku mialam skurcze co 3 min wody mi sie odeszly dopiero mi przebijali podczas porodu. Wszystko super i swietnie postepowalo najwiekszy problem u mnie to bylo PARCIE.....bo kurcze nie zabardzo mi to wychodzilo. Mialam swoja polozna wiec byla ze mna caly czas i moj maz tez samo parcir u mnie trwalo godz tak to bym w 2 godz urodzila a tak to 3 . Ja na wiazycie byla teraz w Walentynki i lekarz moj mowi ze drugi porod bedzie jeszcze szybszy i dlatego tez za moja szyjka jest juz bardzo miekka i pojdzie szybko. W poniedzialek moój synus w 33+4 dni ważył wg USG 2350 ale ja nie wierze za bardzo tym prognozom no ale...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD
Wogóle ta ciąza mi bardzo szybko zleciała Pierwsza to sie ciągnie ale jak w domku jest drugie male dziecko to leci...Zobaczycie jak będzie wyglądała 2 ciąza. Ja z męzem zdecydowaliśmy sie odrazu bo potem już nie bedzie mi sie chyba chciało ,......a latkas u mnie też lecą.....Ale marzę jeszcze o córeczce...Mąż mówi KOniec...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny moja malutka też jest bardzo grzeczniutka w brzuchu, czasami to muszę jej tam postukać żeby dała znać o sobie. Ma mało miejsca w brzuszku, na usg lekarz sam to stwierdził. Czuję jej praktycznie każdy ruch. Jak siedzę to zawsze podpływa mi pod żebra co jest bardzo bolesne 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniak1980 napisał(a):
MonisiaD
Wogóle ta ciąza mi bardzo szybko zleciała Pierwsza to sie ciągnie ale jak w domku jest drugie male dziecko to leci...Zobaczycie jak będzie wyglądała 2 ciąza. Ja z męzem zdecydowaliśmy sie odrazu bo potem już nie bedzie mi sie chyba chciało ,......a latkas u mnie też lecą.....Ale marzę jeszcze o córeczce...Mąż mówi KOniec...


ja też po ciuchu marzę aby mieć drugiego dzidziusia po około 2-3 latach, ale jak sobie pomyślę że miałabym znowu przechodzić to samo to chyba świadomie się nie zdecyduję.
Więc będziemy szaleć 😜 a dzidzia pojawi się nieproszona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ny tez planujemy dwojke.Ale to dopiero jak Julia bedzie miala z 2 latka.Mi do 30 tyg tez czas strasznie szybko lecial.Dopiero te ostatnie tygodnie sie dluza,ale tez nie jest tragicznie.Moze dlatego,ze ostatnio na nic nie mam czasu.A jesli chodzi o wiercioszki,to moj skarbek wlasnie ma gimnastyke w brzuszku i az caly mi ksztalty zmienia.Czasem jest to bardzo bolesne,ale koooocham to!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez długo sie noe mogłam zdecydowac na dzidziusia ze wzgledu na to ze lekarze zawzse twierdzili ze z cukrzyca to róznie bywa...trzeba miec ja dobrze wyregulowana itd a poza tym moja ginekolog mi powiedziała ze takie kobiety maja tudnosci z zajsciem w ciąże............
I teraz bardzo żałuje ze ich słuchałam juz w drugm miesiacu starania sie powstała Martynka 🙂
A teraz ja w grudniu skończe juz 33 latka to i tak póxno na dzidzie stosunkowo szczególnie pierwszą a jak jeszcze zrobią mi cesarke to słyszałam ze 3 lata minimum musi byc przerwy 😞 Wiec nie wiem czy sie jeszcze na kolejne zdecydujemy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIAFAM
PO CESARCE ROK PRZERWY MUSI BYĆ NIE 3 TAKZE SPOKOJNIE
JA TEZ JUZ 30 LAT W GRUDNIU SKONCZYLAM
28 PIERWSZE DZIECKO NIE WIEM W SUMIE TEZ NA CO CZEKALAM A Z MEZEM RAZEM 9 LAT CHODZILISMY ZAMIAST WPAŚĆ HEHEH ALE MĄŻ CHCIAŁ PO ŚLUBIE DLATEGO TAK PÓŻNO W SUMIE ZASZLAM W CIĄŻE ALE NAJWAŻNIEJSZE ZEBY WSZYSTKO BYŁO OK Z NASZYMI DZIECIACZKAMI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...