Skocz do zawartości

Grudniówki | Forum o ciąży


bti7

Rekomendowane odpowiedzi

dzidzia 🙂 takie małe uzależnienie chyba nie szkodzi 🙂
A to jest bardzo miłe i fajne że możemy pogadać w zasadzie o wszystkim 🙂
Bo razem raźniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

he, he, dzidzia ja tez tak mam, zwłaszcza że w pracy brzuszek to jedyna rozrywka:laugh:

A tak w ogóle to zaczynają mnie boleć plecy, chyba od siedzenia przy kompie 😠 bo jak wyjdę i pochodze to przestają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zapomniałałam powiedziec że przed wczoraj czułam w brzuszku takie coś jakby mnie motylek skrzydłami połaskotał...to chyba ruchy dzidzi 🤪 takie delikatne ale chyba już zaczyna się coś dziac 🙂 nie miałyście czegoś takiego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wieczorkiem sie położe to bardzo bardzo próbuje sie wsłuchać i coś wyczuć. I też mam takie wrażenie ze cos sie dzieje ale nie wiem na 100% moze to tylko moja wyobraźnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
może sobie wmawiam, bo już tak bardzo chciałabym czuc 😉 ale ja to czułam już drugi raz...tak przez chwilke takie łaskotanie, mówią że szczupłe osoby prędzej mogą czuc dzidzie, ja jestem szczupła więc może to jednak "TO" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, różnie to nazywają motylki, rybki i jeszcze coś ale wszystkie znajome kobiety tak to właśnie opisują 🙂

Więc pewnie TO JEST TO : Gratuluję

Moja kuzyna co ma rodzic w październiku mówiła że takie coś czuła 2 tyg a później już wyraźne kopnięcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzidzia mamy bardzo zbliżone terminy więc mam nadzieje że i ja niedługo się doczekam.
W ogóle słyszałam że szczupłe kobiety mogą szybciej czuć ruchy, ale ciekawe od czego to jest tak naprawdę zależne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tam się nie znam, ale można spróbować hehe 🙂 Ja czuję takie delikatne dotykanie w ciągu dnia, mam nadzieję że to moje maleństwo. Jejku ja chcę już kupować jakieś ciuszki! Z łóżeczkiem i wózkiem wstrzymam się jednak jeszcze z 3 miesiące. No, ale jakieś słodkie ciuszki to juz bym chciała. Od kilku dni nie tak wzięło, może to hormony działają 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax, co do imion to albo Patryk albo Tomek, zobaczymy:-)

Akompf, też panicznie boje się kleszczy więc w lesie to nikt mnie nie zobaczy,masakra.Ale jagódki uwielbiam,więc mama jest tak dobra że ostatnio mi uzbierała i sobie pojadłam:-)

Co do szkół rodzenia we Wrocławiu to naprawdę są różne opinie więc nic nie będę polecała bo sama się jeszcze nie zdecydowałam. A co do Klinik to niestety ale też słyszałam właśnie ostatnio złe opinie,ale jak to ja mówię zawsze są jakieś plusy i minusy.Chociaż na temat szpitala na Brochowie, Dyrekcyjnej i Kamieńskiego same dobre opinie.

Zazdroszczę Wam tych motylków i w ogóle... ja jeszcze cierpliwie czekam:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj znajomy mi mówił, żeby dostać się do szpitala bez problemu wystarczy wykupić cegiełkę na rzecz szpitala tj. poród rodzinny ale oficjalnie za to nie mogą brać pieniędzy, więc tak to nazywają i że wtedy przyjmą bez problemy, ale takie coś słyszałam pierwszy raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Planować to my sobie możemy dziewczynki, a to wszystko zależy od tego gdzie i kiedy nas 'złapie' hehe.

Emmax na Kamieńskiego na pewno kupuje się cegiełki żeby mieć lepszą opiekę i położną, kilka koleżanek ostatnio tam rodziło i mi potwierdziło, że tak właśnie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patka. Jeszcze chwilę i ruszysz do przodu.
Nie musisz przecież od razu tyć 😉
Ja w pierwszej ciąży miałam brzuszek dopiero w 6 miesiącu. Także bez obaw. Jeśli lekarz mówią, że wszystko ok z dzidzią to tak jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Grudniówki!
Właśnie się tu zarejestrowałam, po prostu musiałam! 🙂
Świetny ten eBobas.pl! i forum w sam raz dla mnie 😁
Chętnie poczytam co u Was i Waszych brzuszków, no i podzielę się swoimi odczuciami 🙂
Jestem w 16 tc i już nieco uwidocznił mi się brzuszek, ale jak ktoś nie wie, że jestem w ciąży, to nie zauważy 😉 Jeszcze nie przytyłam, no... może pół kilo 😉
patka335 ... Też mnie to nieco martwi, bo w pierwszej ciąży przytyłam sporo na samym właśnie początku... Ale i mdłości nie miałam, jak w tej ciąży, cały pierwszy trymestr!
Jeśli są tu dziewczyny w 16tc, jak ja, chętnie podzielę się wrażeniami! 🙂
Będę tu codziennie zaglądać!
Pozdrawiam wszystkie przyszłe Mamuśki Grudniowe!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patka, kilkanaście stron temu wstawialyśmy zdjęcia swoich brzuszków. Poszperaj. Niektóre dziewczyny mają w zdjęciach do profilu. To kiedy wyskoczy brzuszek to zależy od kobiety, jej budowy i tego czy jest pierworódką czy nie. Jeśli wszystko jest ok to nie ma co się nakręcć. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...