Skocz do zawartości

2011 lutowe dzidziusie na start!!! :D | Forum o ciąży


aallicee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Papa nanusia trzymam kciuki żeby wyniki były ok 🙂 Ja byłam dziś oddać krew jutro bede miała wyniki i już we wtorek wizyta i usg 🙂 Już sie doczekać niemoge ale jak zawsze przed wizytom troszke sie stresuje żeby wszystko było dobrze .... też zmykam buziaki i miłego dzionka dziewuszki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja jutro po wyniki moich siuśków 😜 a w poniedziałek wizyta 😁
co do komentarzy to że mam jędrne te moje oczy...mnie to tylko bawiło 🙂 ale przyznam, że te górne oczy to są naprawde hipnotyzujace - widzę to czasami jak rozmawiam z klientami i chcę im coś wcisnąć 😜
u mnie już była dzis szefowa aby sie pozegnac - od jutra lenie sie w domku - i nawet kebaba postawila 🤪 a obiecalam sobie ze nie bede takich rzeczy jadla 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny 🙂

zostalo 180szt. pilnie potrzebuje pieniedzy wiec jesli ktos dzisiaj zamówi całość (bez leżaczka ) zapłaci tylko 350zł czyli tylko 1.94 za sztuke! + przesyłka 25zł.

http://picasaweb.google.pl/112642762168847547414/Ubranka03# dorzuce gratisy .

moje gg 20749246
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DOkladnie nanusia, czarne oczy! POwinnaś pozować jako top model 🙂 taki wzrok nie powinien się marnować!
Trzymam za Was kciuki kochane, żeby wyniki były w porządku!!! Dajcie znać jakie wrażenia po wizycie!
Jeśli chodzi Monic o kebaba, to ja zjadłam raz, ale był tak ciężko strawny, ze strasznie się po nim męczyłam i już nie ruszę więcej :/ tak samo po pizzy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczatka moje kochane 🙂
Wizyta okej. Bardzo szybciutka bo zaledwie 10 min. Badania wszystkie okej, dzidzia rosnie bardzo ladnie 🙂 Usg nie mialam, ale stwierdzil tak po notatkach ze szpitala. Serdzusko przez dopplera slyszalam 🙂 🙂 🙂 to najwazniejsze. Teraz juz coraz wyrazniej je slychac 😁 Za 4 tygodnie mam kolejna wizyte i test na cukier 🤢 ponoc nie zaciekawe badanie trzeba przyjsc na czczo, daja ci cos wypic niedobrego a puzniej musisz godzine czekac 😜 ale naszczescie w czasie tej godziny bede miala wizyte pietro wyzej 🙂 Pozatym dzis kupilam sobie suszi 😜 uwielbiam ale tylko te z warzywami i krabem. Wiem, ze z suszi trzeba uwazac ale kupilam same ktore sa w pelni ugotowane. Mam nadzieje ze bedzie wszystko okej bo nie moglam sie powstrzymac. Co do kebaba to ja nigdy w zyciu nie jadlam heheh 😜 ale za to od czasu do czasu pozwole sobie na gyrosa, to chyba podobne do kebaba, nie wiem. Osobiscie staram sie jesc bardzo zdrowo, ale czasami poprostu nie moge odmowic sobie jakies szybkiego jedzenia... ale co tam nie robie tego codziennie takze mysle, ze jest okej. Jeszcze jutro do pracy i wolne 🙂 uwielbiam piatki i weekendy 😁
Aha i zapomnialam powiedziec dziewczyny dziadek sie wyprowadza w ta sobote juz zamowilismy z ofisu specjalne pady zeby okryc winde zeby sie nie poniszczylo jupiiii 🤪 Tak sie ciesze !! 🙂 Czyli to juz na 100 % nie ma odwrotu, bo ja to sie ciagle obawialam, ze moze zmieni zdanie! A jednak 🙂
Buziaczki bruszki papa :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nanusia - super, będziecie mieć mieszkanie tylko dla siebie, gratulacje. Dobrze, że wizyta udana. Szkoda, że nie widziałaś maluszka, ale najważniejsze, że serduszko bije mocno.
Ja mam dziś usg prenatalne - połówkowe. Wszystko posprawdzają i na 100% poznamy płeć, bo ten Michałek, to był ostatnio na 90%. Już nie mogę się doczekać. Niedługo wychodze z pracy.
A co do jedzenia, to ostatnio wcinałm pół paczki lodów Algida, potem zrobiło się za słodko i zjadłam flaczki a następnie znów lody, bo flaczki były dość dobrze popieprzone 😉
No i nutella - mogłabym jeść cały słoik dziennie, ale mąż mi nie pozwala ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niop ja we wtorek do lekarza badania dziś odebrałam troszku tam mam poobniżane i pewnie znów będe musiała jeść magnez i zelazo. Badania na cukier będe mieć też tak jak wy za około 3, 4 tygodnie i już sie boje bo niewiem czy nie zwymiotuje po tej słodkiej glukozie i potem to siedzenie wrrr masakra ale cóż jak trzeba to trzeba 🙂 Nanusia Gratuluje że plany sie spełniają 🙂 ja dziś dowiozłam reszte papierów do banku, byłam z właścicielem mieszkania w spółdzielni po pare informacji i trzeba czekać do dziś wieczorka albo do poniedziałku na wstępną decyzję czy bedzie pozytywna ale mam nadzieje że tak 😉 Potem sie zacznie reszta załatwiania i mysle że tak na koniec miesiąca przeprowadzka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki dziewczyny 🙂
Ewcia ciesze sie bardzo 🙂, ze sie udalo no i ta przeprowadza 😁. Z regoly sie nie lubi przeprowadzek, ale jezeli to ma byc zmiana na leprze to jest to wspanialy czas 😁 przynajmniej ja tak mam heheh
Dziewczyny usmialam sie jak czytalam o tej nutelli 😜 Ja wczoraj kupilam 3 sloiki hehehe na zapas zeby nie jezdzic co chwile bo tak szybko znika 😜 Uwielbiam nutelle wczesniej jej nie jadlam, a teraz szok !! 🤪 Ciekawe czy wszystkie ciezarne tak na nutelle reaguja 😜
Mojej kolezance potwierdzili plec, ze bedzie miala chlopca, wiec jedziemy na zakupy dla maluszkow 🙂 Juz sie nie moge doczekac 😜
Buziaczki brzuszki :* 3majcie sie i jak zawsze relaksujcie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobitki kochane 😁
wpadłam na chwilę przeczytałam zaległości i uciekam teraz trochę zaganiana jestem cieszę się że u Was wszytko ok na nk zajrzę innym razem mój to Alicja Wieczorek Koszalin Farum zapraszam i proszę o zap to szybciej mi to pójdzie papa buziaczki i milusich kopniaczków od malutkich pociech 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj dziewczynki, dziś troszkę sie zdołowałam...szukałam po sklepach jakiegoś swetra który mogł by mi pasować....nic ciekawego nie znalazłam..był jeden fajny w reserved, szary, długi z dużym golfem tylko za taką szmatkę chcą aż 130 zł...myślę czy go kupic czy nie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ALowo fajnego masz psiaka 🙂 uwielbiam psy!! Ja niestety niemoge go miec bo w miejscu gdzie mieszkam nie mozna miec kotow ani psow 😞 Naszczescie moge sie zadowolic fretka :P hehheeh wkurza mnie czasami ale ogolnie jest kochany !! 😉|
Jak tam dziewuszki sie dzis czujecie. Wczoraj pomagalam z mezem dla dziadka sie pakowac, pokuj prawie pusty jupiiii jeszcze dzis tylko te komody pozabierac i finito. Dziadek juz wczoraj spal gdzie indziej ! 🙂 Poszlam przez to puzno spac, a o 2 w nocy obudzila mnie sasiadka z gory ktora tak glosno uprawiala sex :P przez okolo 1,5 godziny, myslalam ze zwariuje!! hahaha tak sie darla ze szok ! Puzniej jak juz moglam zasnac to mala taki maraton sobie urzadzila heheh trening normalanie jakis 🙂 ale to bylo akurat fajne. Dzis rano o 6 wstalam i trzeba dzialac dalej z przeprowadzka, ale przenoszenie to juz nie moja brocha 😜 dlatego uciekam z domu i jade z kolezanka na zakupy i cos zjesc heheh bo napewno jak tylko wyjdziemy z domu to bedziemy obie zaraz glodne 😜 Piszcie jak tam u was- jakie plany na weekend? 3majcie sie brzuszki bay :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monic87 napisał(a):
oj dziewczynki, dziś troszkę sie zdołowałam...szukałam po sklepach jakiegoś swetra który mogł by mi pasować....nic ciekawego nie znalazłam..był jeden fajny w reserved, szary, długi z dużym golfem tylko za taką szmatkę chcą aż 130 zł...myślę czy go kupic czy nie 😞


Monic u mnie ze swetrami to tez ciezko- kupilam sobie jeden ale i tak nie jest taki cieply. 130zl to troche duzo, ale jezeli jest porzadny to bym kupila, jezeli taki sobie to chyba bym poszukala czegos innego. Pomoglabym ci jakos ale zupelnie sie juz nie orjentuje jakie sa sklepy w Polsce ! A czy nie ma gdzies tam u was specjalnych sklepow dla kobiet w ciazy ??? Moze tam cos uda ci sie znales? Mam nadzieje ze sie uda 😉 powodzenia!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, a szukałyście na allegro? Ja tam chyba kupię rzeczy, bo mają fajne tuniki i swetry dla kobiet w ciąży. Od jednego ze sprzedawców chcę kupić 2 tuniki z długim rękawem i swetr i za wszystko mam zapłacić ok 100 zł z przesyłką.
Muszę się jeszcze pochwalić, byłam na usg prenatalnym. Jako pierwsze zdjęcie pokazało się co maluch ma między nogami. Wogóle nie jest wstydliwy i pięknie pokazał, że na 100% jest chłopcem !!!! Ma 475 gram i ok 26 cm. Wszystko z serduszkiem, żołądkiem, nerkami itp w porządku, więc się nie muszę o nic martwić.
Od razu pojechałam i kupiłam kolejne body niebieskie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 kurcze alwo a ja nie wiedziałam kto ty jesteś i odrzuciłam zaproszenie :/ ale naprawie ten błąd 😉 Ja kupiłam bluze ciążową dość ciepła i długa jak tunika z miejscem na brzusio i dałam 80 zł, bardzo jest wygodna i prawie sie z nią nie rozstaje 😉
Z niecierpliwością czekam do wtorku i też wyruszam na pierwsze zakupki małe dla bobaska 😉
Miłego wieczorku ja zmykam pod kołderke bo calutki dzień byłam pozadomem i musze teraz sobie poleniuchować 🙂 Buziaki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...