Skocz do zawartości

2011 lutowe dzidziusie na start!!! :D | Forum o ciąży


aallicee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ewcia tak bardzo sie ciesze, ze ida jakies zmiany u ciebie 🙂 Zycze ci z calego serca, aby wszystko poszlo po waszej mysli 🙂 Bede 3mac kciuki napewno !! 🙂
Co do mamy obiadkow to wlasnie o tym mowa, zamiast nich musze raz na jakis czas zadowolic sie jedzeniem na zewnatrz. A uwierz, ze wolala bym obiadek u mamy 😁
3maj sie Ewcia bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Grzybki pychotka, jeszcze nie jadłam od początku ciąży, lekarz mi zabronił, bo to zbyt ryzykowne, także od obcych nie jem, ale mamusia i tatuś już uzbierali i jak pojadę w odwiedzinki to sobie pojem 🙂mama i tata się nie mylą w tych psrawach!
Nanusia masz rację z tym przeczuciem, ja też od pewnego momentu czułam, że będziemy mieli jednak chłopca, taka wewnętrznma intuicja podpowiada takim pewnym głosem.
Ewcia oczywiście ze potrzymamy kciuki za Was, na pewno sie ułoży!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka kochane 😁
Termin: 3 luty 2011
nick: alwo
płeć: chłopak na 100%
imię : chyba Gabriel bo mąż chce Wojciech
waga:ok350
wzrost: 15,2 długi 🤪
wynik z badania 20+4
trzymajcie się kochane miłej niedzieli ja uciekam gości mam i mąż nad morze zabieram 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuchatki 🙂
Jak sie macie ?? Ja bardzo okej. Wczoraj przed zasnieciem lerzalam i nie moglam uwierzyc jak mala sie ruszala. Pierwszy raz tak dlugo, chyba z 15 min jak nie 20 😁 wspaniale. I dzis juz od rana sie wypina bo brzuch mam krzywy heheh.
Wczoraj udalo mi sie w koncu wyciagnac meza na male zakupki. Kupilam malej kilka body na 0-3 miesiaca i kilka na 6-9 mies. 🙂 kokardke na glowke i takie fajne body z dlugim rekawkiem z logiem Rolling Stones i taka slodka czapeczka 🙂 🙂 Juz wiem zebede uwielbiac te kupowanie, wieksza przyjemnosc mi to sprawia niz jak kupuje sobie heheh
Nic ide jesc sniadanko 😜
3majcie sie i milej niedzieli 😘





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nanusia69 napisał(a):
Joanna jak juz bedziesz po wizycie do daj znac 🙂 czy to w koncu chlopiec czy jednak dziewczyneczka 🙂 Zycze powodzenia..


Jeśli chodzi Ci o mnie, bo nie wiem czy jest jeszcze tu jakaś Joanna 🙂 to ja byłam już w poniedziałek u lekarza, pisałam, ze lekarz powiedział, że na razie to podejrzenie, że chłopiec, ale na 100% nie może potwierdzić, także za 3 tygodnie może się wyjaśnii na 100% 🙂

Dzisiaj spoko się czuje, maluszek kopie od rana po kilka razy na godzinę 🙂 mąż wrócił to w końcu sie doczekał i poczuł kopniaka 🙂 trzymajcie się i odpoczywajcie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, tak czytam te Wasze posty i coraz bardziej się martwię czy wszystko u mnie ok. Termin mam na 10 lutego, więc to już 21 tydzień a ja jeszcze nie czuję kopniaczków. Czasem tylko czuję jakieś muskania w brzuchu, ale to nie tak na 100% kopniaki. No i czuję to tylko ja. Mąż jeszcze niestety nic nie wyczuwa. W piątek 1.10 idziemy na 2 prenatalne badania. Mam nadzieję, że będzie ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malamyszka- nic sie nie martw. Kazda z nas jest inna-pamietaj! Jezeli czujesz muskanie to znak ze dzidzia juz zaczyna powoli dawac o sobie znak. Tak jak pisala chyba wczesniej Monic kobiety ktore maja duzo wod plodowych slabiej odczuwaja ruchy. Moze tak jest u ciebie. Tak jak czytalam niektore dziewczyny nawet zaczynaja pierwsze ruchy odczuwac w 22-23 tygodniu. U mnie wczoraj mala szalala a dzis nic spokuj. Nie trzeba sie zamartwiac i sie bac bo napewno jest wszystko w porzadku. Pujdziesz niedlugo na wizyte i sama zobaczysz 😁 takrze glowa do gory. Slyszalam o takim sposobie, mi sie sprawdzil jak nic nie czulam. Usiadz sobie wieczorem wygodnie wypij najpierw szklanke soku pomaranczowego lub mleka to doda dzieciaczkowi energi, a puzniej siedz i czekaj w spokoju z reka na brzuszku mocniej docisnieta , ale nie za mocno badz cierpliwa napewno cos poczujesz ! 🙂 Daj sobie nawet na to godzine. Zamknij oczy i czekaj, warto ! 😉
Joanna tak do ciebie pisalam 😉 chyba tylko jedna jest tu na forum jak narazie. To jeszcze 3 tygodnie i sie dowiesz 🙂 powodzenia!




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malamyszka napisał(a):
Hej dziewczyny, tak czytam te Wasze posty i coraz bardziej się martwię czy wszystko u mnie ok. Termin mam na 10 lutego, więc to już 21 tydzień a ja jeszcze nie czuję kopniaczków. Czasem tylko czuję jakieś muskania w brzuchu, ale to nie tak na 100% kopniaki. No i czuję to tylko ja. Mąż jeszcze niestety nic nie wyczuwa. W piątek 1.10 idziemy na 2 prenatalne badania. Mam nadzieję, że będzie ok.

spokojnie tak może być że Ty czujesz lekkie muśnięcia a mąż jeszcze nie ja u siebie już czuję od 17 tygodnia ale męża do tej pory jeszcze nie musnął po łapce w ogóle ruchy mam ale one jeszcze nawet nie są widoczne tak na zewnątrz tzn.ruszanie się brzuszka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malamyszka 😞 przykto mi bardzo!! ALe trzymaj sie jakos nie dawaj sie i staraj sie jakos nie stresowac za bardzo bo teraz twoj dziedziczek jest najwazniejszy ! A smierc to jest poprostu czesc zycia-kazdego spotka. Napewno twoja babcia nie chciala by abys tak mocno to przezywala. Wiem, ze latwo jest mi pisac bo nie jestem w twojej skorze, ale mam nadzieje, ze jakos pomoge chociaz troszke... 3maj sie i glowa do gory ! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małamyszka mi również przykro, trzymaj się tam jakoś! Jak pisała nanusia, straja się nie stresować, nie myśleć tyle i żyć dalej....nosisz w sobie nowe życie i to jest piękne!
Nie martw się, że jeszcze nei czujesz kopniaków, wczoraj czytałam,że niektóre kobiety dopiero w 24 tygodniu je czują . Ja mam termin na 11 lutego a poczułam dopiero w tym tygodniu - takie uczucie jakby prąd mnie kopał 😉 mąż przykłada dłonie, ucho ale on nie czuje jeszcze, meskie dłonie są mało czułe i mało wrażliwe na dotyk, więc potrzebują porządnego kopa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nanusia69 napisał(a):
Monic- co do grzybkow to i ja bym sobie chetnie polazila po lesie 🙂 jak bylam w Polsce to zawsze z tata jezdzilam 😁 wspaniala sprawa. uwazaj tylko na muchomory 😉 hehhe
Gratuluje, ze zwiazek przetrwal 🙂 Czy zamierzacie sie pobrac?? Ja ze swoimi tez 9 lat czekalismy zanim sie pobralismy 😜 ale to dobrze bo bardzo dobrze siebie zdazylismy poznac 🙃
I ciasto hmmm ale mi smaka narobilas 😆 musze cos wymyslic, ale taki len mnie dopadl jedyne na co mam ochote to pojechac gdzies na zakupy 😜 hehehe Wieczorem chce wyciagnac meza gdzies na obiad do restauracji zeby uczcic polmetek ciazy no i ze to dziewczynka rowniez z tego wzgledu ze nie mam ochoty dzis stac przy garach bo ogolnie duzo sama gotuje 🤔 i czasami czlowiek juz chce zeby mu tak przyniesiono i podano 😉
i co do tego ciasta to chyba wezme jakies na wynos 😜




wiesz nie chcę się nad sobą użalać, ale wcale nie jest tak kolorowo jak się wydaje...powiem w jednym zdaniu- wiem co czuje zdradzana kobieta... trudno 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na początek - witam brzuchatki. zaczne zabawnie - jadłam grzyby i jeszcze jestem wśród was (czyli chyba było okej) 😁 😁 😁
malamyszka- trzymaj sie szczegolnie teraz
Ewcia - super, daj tylko znać czy wszytsko jest ok. A gdzie?? Wiecie już? to samo miasto czy totalna przeprowadzka??
nanusia - no pochwaliłabyś sie bardzije i wrzucila fotki tych rzeczy 🙂 szczegoleni zainteresowaly mnie te bodziaki rolling stones 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, dziękuję za słowa otuchy i pocieszenia. Dziś już mi lepiej. No i w końcu poczułam porządniej kopniaczki Miśka. Leżałam rano na plecach w łóżku i gdy delikatnie przycisnęłam rękę pod ręką "czułam" jakieś ruchy. To chyba w końcu Michałek !!! Ale mąż niestety nie poczuł. My, kobiety jesteśmy bardziej wyczulone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam panie 😁
teraz trochę rzadziej będę zaglądać bo mamy gości na 2-może trzy tygodnie siostrę z mężem i pewnie trochę będziemy chcieli im tutaj pokazać ,pozwiedzać a ja pewnie po takich eskapadach padnę 😁
trzymajcie się kochane no i wszystkimmmmm GRATULUJĘ teraz to już z górki to pewnie zleci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monic- ale czy to dzialo sie kiedys, czy dzieje sie ciagle? Bo jezeli kiedys to i mi sie to przytrafilo, ale jak to sie mowi "milosc wszystko wybaczy", ale naszczescie sie wiecej nie powturzylo. Straszne uczucie, wiem ! Ale szczerze raz mozna wybaczyc, ale nie wiecej! 3maj sie Monic !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kobitki 🙂
Malamyszka-dobrze, ze juz ci lepiej, glowa go gory !!! I gratuluje pierwszych kopniaczkow 😁 to cudowne. Kazde nastepne beda napewno mocniejsze 🤪
Monic 🙂 pochwale sie ciuszkami bardzo chetnie nagram filmik i wstawie na mego bloga o mojej ciazy bo sobie ostatnio z nudow zalozylam 😜 heheh
Mam juz na nim wstawiony filmik z tymi rzeczami co mama mi podala. Te sukienusie co nosilam jak ja bylam malusia 🙂 Jak powstawiam wszystko to dam adres 😉 to kto bedzie mial ochote to niech patrzy- zapraszam 🙂
Od wczoraj u mnie nie zaciekawie bo bylismy na obiedzie u tesciowej i zlapal mnie taki skurcz od kosci ogonowej i szedl po calej nodze i nie wiedzialam co zrobic. Wstac nie moglam i do dzis kuleje 😞 okropienstwo!!! Wszystkie moje sposoby nie dzialaly 😲 no i od tego skurczu zaczal mnie bolec dzis w pracy okropnie kregoslup 🤨
(szczerze to jeszcze nigdy mnie tak nie bolal) ehhhh i jak pomysle, ze to dopiero poczatek-szok!
Pozatym teraz cos milego 🙂 malutka czuje juz nawet jak nie przykladam reki. Wczesniej musialm lezec spokojnie i sie wczowac, a teraz siedzie czy stoje to czuje kopniaczki 😁 heheh Wspanialinka !!
A jak u was mamuski? Jak tam kopniaki coraz silniejsze ?? Dajcie znac!
Ewcia - jak tam mieszkanko ?? Udalo sie ??? 🙂 mam nadzieje ze tak 🙂 wciaz 3mam kciuki
A tymczasem uciekam cos zjesc 😁
buziaki :*
a tu dziewczeta macie sobie na poprawienie humorku 🙂 klikajcie na link 😁
http://www.youtube.com/watch?v=ZDWTjkHb9nY&feature=grec_index
http://www.youtube.com/watch?v=ZDWTjkHb9nY&feature=grec_index
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...