Skocz do zawartości

2011 lutowe dzidziusie na start!!! :D | Forum o ciąży


aallicee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A ja siedze w domku i nudze sie strasznie. Dziś jak gotowałam obiadek to miałam takie bombardowania w brzuchu że masakra tak mocno jeszcze nie kopał 🙂 do tego już nie musze leżeć żeby poczuć kopniaki nawet siedząc albo spacerując już je odczuwam 🙂 wiem że wszystko jeszcze przede mną i dopiero maleństwo pokaże na co go tak naprawde stać ale te już są konkretne 🙂 miłej pracy dziewczynki tylko prosze mi sie tam nie przemeczać hihihi :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny. Ja też w pracy, ale tylko do listopada. Potem chce już iść na l4 (mąż mnie nie puści jak będzie zimno i ślisko na dworze). 😉
Co do kopniaczków, to chyba mam niezłego leniuszka, bo jeszcze ich nie czuję. Oczywiście strasznie się tym denerwuję i dziś umówiłam się do lekarki. Mam nadzieję, że zrobi usg i wszystko będzie ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁 hej mamuśki 😁
ja tak samo 🤪
mnie też w piątek lekarz czeka będę miała jeszcze raz robione usg bo ostatnio nie mogli mi zmierzyć tzn Gabrysiowi 😆wielkości brzuszka bo tak był opity herbatką którą sobie mamusia wypiła przed wizytą żeby się mniej stresować (melisa)
😘 i czekamy na wiadomości 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁
a no niestety tak to jest tutaj po prostu jest wymóg takich badań tzn chodzi mi o badania prenatalne jedne miałam w 12 tyg. razem z krwią drugie w 18 tyg. ale tylko już usg bo tamte wcześniejsze były ok teraz jak zwykle się niepokoję czy będzie wszystko ok z pomiarem brzuszka mąż tylko chodzi i mnie uspokaja ale wiadomo jak kobita nie ma problemu to sama go sobie znajdzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka, znalazłam Was lutowe mamusie 🙂 Nanusia jak tam po wizycie?POznałaś płeć??
No ja też już po, dzisiaj Pan doktor zbadał mnie dokładnie i powiedział, że są podejrzenia, że będzie chłopak 🙂 Mąż jest w 7 niebie, chociaz na 100% nie jest to pewne! Moja intuicja mówiła mi, że to będzie chłopak! Teraz bedziemy mysleli nad imieniem, dla dziewczynki było gotowe a tu problem 🙂
dzisiaj za dużo się nałaziłam i czułam że zaraz mi brzuch eksploduje, napięty był na maksa i aż mnie bolał. Jak przyszłam do domu to padłam jak dziecko 🙂 Nie dla mnie już takie długie spacery.
Pisałyscie o dziwnych snach w innej zakładce, powiem wam, że ja tez mam takie. Raz to miałam nawet koszmar, ale nie bede go opisywać bo jest baaaaaaaarrdzo straszny 😞 do dzis mam go przed oczami. Mam nadzieje, ze juz nie powróci.
Trzymajcie się cięzarówki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂
No i juz po wizycie! Bedzie dziewczynka 🙂 🙂 jestem taka szczesliwa !!! To niesamowite przezycie, byla taka spokojniutka zaslaniala twarzyczke heheh wstydzila sie 😜 Wszystko jest okej dzidzia zdrowa, a najwazniejsze, ze z serduszkiem wszystko okej : 😁 lekarz powiedzial ze jest 2 % tego ze bedzie miala to samo co tatus. DLatego za miesiac ide jeszcze raz dla 100% pewnosci sprawdzic samo serduszko! Tatus taki dumny, chcial bardzo core no to ma 🙂 ehhhh wspaniale jak ogladalam na telewizorku to usg to mowilam mezowi, ze mogla bym tak lerzec i patrzec przez caly czas!! 🙂 trwalo to ponad 30 min i bylo to jedne z najwspanialyszch 30 minut w moim zyciu. Uciekam cos zjesc bo burczy w brzuszku 😜 Pozdrawiam was dziewczeta ! Do nastepnego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobitki 😁
nanusia Gratulację ważne że zdrowe no i jeszcze tak jak chcieliście super ja już po śniadanku z rana leki biorę a więc żeby małego tylko proszkami nie karmić 😆 to śniadanko obowiązkowe 🙂
mi osobiście badanie usg też się bardzo podoba widać od razu co dzidziuś tam sobie kombinuje 😁
u mnie Gabryś na ostatnim badaniu to strasznie fikołki robił i jeszcze bez przerwy ssak kciuka głodomorek jeden 🙂
pozdrawiam miłego dnia i do następnego 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Gratuluje nanusia mamy dziewczynke do towarzystwa tak jak wczesniej minica pisała że by sie jakaś przydała 🙂 ja też uwielbiam usg 🙂 fajnie tak popatrzeć na własnego maluszka 🙂 ostatnio był taki rozbrykany że nawet niedał sie sfotografować i strasznie fikał koziołki 😉 teraz następne dop za 15 dni ale wytrzymam mam nadzieje no i może już na 100% potwierdzi sie że to chłopak 🙂 buziaki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczeta dokladnie mamy dziewuszke do towarzytwa. Wczoraj caly wieczor chodzilam taka podekscytowana i dumna hehehe 🙂 to wpsaniale. Monic- Co do imienia miala byc Daria, ale po tym jak wyszlismy z gabinetu moj maz pierwsze co powiedzial to "bedzie Angelika" 🙂 heheh i chyba juz tak zostanie, bedzie nasz maly aniolek 😁 CO do sniadanka to ja tak bardzo chcialabym zjesc, a nie moge bo po 7 rano wychodze do pracy i wiem, ze jak cos zjem to po drodze w korku wymioty murowane!!! Takze zadawalam sie tylko suchymi krakersami. ALe jak juz jestem na miejscu to zawsze mam ze soba na sniadanko i podjadam w pracy 😜, a jak juz jestem w domu to dopiero sie zaczyna maraton jedzenia heheh CO do usg to moja niunia byla taka spokojniutka, az sie dziwilam dlatego nie czuje tak mocno ruchow. Ale zawsze sie mocniej poprzewraca jak kicham, chyba nie lubi 😜 No i co najgorsza to boli mnie dzis glowa- bardzo tego nie lubie! Aha i alowo i Ewcia co wy za tabletki bierzecie ?
3majcie sie moje kochane brzuchatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny to moze by tak zrobić jakąś tabelkedla nas z naszymi maleństwami (dziewczyny z wrzesnia tak miały) i bardzo fajny pomysł - wpisywały imię dzidziuszka, planowany poród i wagę z ostatniego usg.. może jakaś chętna?? bo ja nie mam cierpliwości do takich rzeczy 🙂
nanusia na ból głowy wcieraj sobie amol w skronie - nie szkodzi jak tabletki, szczególnie teraz w ciąży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nanusia ja biore leki rozkurczowe bo pobolewa mnie brzuszek i lekarka kazała brać 2 razy dziennie i przyjmuje żelazo bo niestety w wynikach było kiepsko troszku.
Głowa też mnie dziś od południa zaczeła boleć i dalej boli może rzeczywiście musze ten amol sobie kupić jak monica pisze bo czasem biore apap ale amol chyba będzie lepszy.
Wymioty ja tez jeszcze mam co prawda nie tak jak na początku ale czasem strasznie mnie zemdli i biegne do łazienki, nie co dzień ale ze 2 razy w tyg zdarza się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie 😁
ooo biedactwo jeszcze się męczy ja w ogóle nie maiłam wymiotów no może z 2 razy mdłości tak ale jakoś same przechodziły
tabletki biorę na nadciśnienie no wiadomo jeszcze żelazo, magnez,no i dla ciężarnych
monic a co do tabelki to ja niestety noga jestem cud że kompa wiem jak włączyć 🤪
co do bóli głowy to ja też właśnie amol wcieram w skronie i słyszałem też że melisa pomaga(koleżanka właśnie melisę stosowała)
kurczę w piątek mam usg już nie mogę się doczekać 😁 😁
kolorowych snów i przyjemnego kopania przez wasze pociechy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
Malamyszka-niestety wciaz mam czasem taki dzien ze mdlasci powracaja, a wymiotuje tylko jak cos zjem przed jazda samochodem 😜 ale i tak juz jest lzej niz na poczatku. A jak u ciebie? Monic- chyba nastepnym razem wyprubuje ten amol bo dzis glowa dala mi popalic prawie, ze przez caly czas do teraz. Co do tabelki to ja bardzo chetnie moge sie tym zajac, ale musze wiedziec gdzie to jest pokieruj mnie kochana. aha i ostatnio pisalam meila do administratora strony bo nie moge wogle utworzyc swego albumu ze zdjeciami tu na profillu i mi odpisali, ze te funkcje jeszcze nie sa dostepne wiec nie wiem Monic czy ogulnie te robienie tabelek jest dostepne. Daj znac gdzie moge to znalesc 😉 to sprawdze
Ewcia i Alowo- to ja sie pewnie dowiem na tej wizycie co mam w czwartek czego mi brakuje, moze tez dostane zelazo bo malo miesa czerwonego jem i jablek tez nie 🥴 heheh no ale zobaczymy. Alowo- powodzenia na wizycie 🙂 I duze buziaczki dla was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie boli tak od gory, ale to chyba przez burze wlasnie sie rozpadalo i bardzo grzmi chyba to bylo te cisnienie 😜 czy te tabelki dziewczyny to chodzi o to ze wkleja sie zdjecie i pisze sie informacje pod kazdym postem ktory wklejamy bo jak o to to juz wiem jak to robic 😜 dajcie znac czekam ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam pytanko...
czy robilyscie juz USG 3D?? jak wrazenia po takim badaniu??
ja wlasnie umowilam sie na taka wizyte na poniedzialek, juz nie moge sie doczekac zeby zobaczyc mojego bombelka i sprawdzic czy wszystko jest w porzadku.
pozdrawiam i trzymajcie sie cieplutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...