Skocz do zawartości

2011 lutowe dzidziusie na start!!! :D | Forum o ciąży


aallicee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hejka 🤪
nanusia to super że już nie brudzisz ,co do tych bóli to też mam zazwyczaj towarzyszy mi wtedy twardy brzusio i to po spacerze na przykład ale jak się położę to trochę odpuszcza
Monic jak wrócisz od lekarza to daj znać kurczę ja cukier mam 9 .11 zobaczymy o to będzie bo już na samym początku ciązy miałam podstawowe badania to cukier był w normie ale już na górnej granicy i od razu dostałam powiastkę następnej kontroli cukru
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny na pomoc !! 😞 znowu dostalam lekkego plamienia dzisiaj!!! Co to do cholery jest ??? Czytam w ksiazkach i pisza ze nie trzeba sie martwic jezeli nie ma boli itp. No i ja tych boli nie mam i te plamienie jest takie bardzo leciutkieze sluzem nie wiem sama moze nie potrzebnie sie martwie. Zastanawiam sie czy mam zadzwonic do lekarza i sie go zapytac hmmm. aLe chyba tak zrobie nie wytrzymam 😞 Dlaczego to tak sie dzieje ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nanusia mi moja ginekolog od początku ciąży mówiła ,że żadnych plamień nie wolno lekceważyć. Kochana zadzwoń koniecznie do swojego lekarza bo wydaje mi się ,że nie powinnaś czekać do jutra zwłaszcza ,że to drugi raz coś takiego Ci się przytrafiło. Mam nadzieję ,że wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki i koniecznie napisz jak się czujesz i co Ci lekarz powiedział.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nanusia69 napisał(a):
Dziewczyny na pomoc !! 😞 znowu dostalam lekkego plamienia dzisiaj!!! Co to do cholery jest ??? Czytam w ksiazkach i pisza ze nie trzeba sie martwic jezeli nie ma boli itp. No i ja tych boli nie mam i te plamienie jest takie bardzo leciutkieze sluzem nie wiem sama moze nie potrzebnie sie martwie. Zastanawiam sie czy mam zadzwonic do lekarza i sie go zapytac hmmm. aLe chyba tak zrobie nie wytrzymam 😞 Dlaczego to tak sie dzieje ???

kochana nie wiadomo dlaczego ale zadzwoń ....jak trzeba to niech lekarz zbada i będziesz spokojniejsza trzymaj się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nanusia - zgadzam sie z reszta - nie lekcewaz tego (tym bardziej ze sa to kolejne plamienia) i natychmiast dzwon do gina 🙂
potraktuj to jako nasze brzuszkowe polecenie - a potem daj znac.

a co do mojego badania - niestety - ide dzis do gina po skierowanie by przyjeli mnie do szpitala... 😞 😞 😞mam tylko nadzieje ze za dlugo tam lezec nie bede musiala. z tym ze najwczesniej mam czas sie tam udac w czwartek - wiec do czwartku jeszcze z wami pobede 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monic przykro mi ,że jednak musisz iść do szpitala 😞 Trzymam za Ciebie kciuki - na pewno wszystko będzie dobrze. Przede mną też teraz test z glukozy - zobaczymy co mi wyjdzie. Kurcze tak się smutno zrobiło na naszym forum - same problemy i choroby 😞 Mam nadzieję ,że to chwilowe , wszystko skończy się dobrze i już nie długo znowu będziemy w komplecie.

Trzymajcie się brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, pare dni byłam odcięta od internetu a tu tyle zmian !!!
Nanusia - marsz do ginekologa !!!!
Monic - trzymaj się, mam nadzieję, że szybciutko wyjdziesz ze szpitala i znami znów niedługo będziesz. Jak możesz, to pozwól swojemu Mężczyźnie wejść od czasu do czasu na nasze forum, żeby napisał jak się czujesz, bo będziemy się martwić jak pare dni Cię nie będzie.

U mnie bez zmian. Na szczęście nie mam plamień, dobrze się czuję a od 10.11 idę na L4. Już się nie mogę doczekać odpoczynku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 😉
Troche mnie nie bylo i widze ze sie troszku dzieje znowu 😉
Nanusia jestem za rada dziewczyn-dzwon i idz do lekarza
Monic szkoda ze musisz jednak isc do tego szpitala i trzymam kciuki zebys szybko wyszla 😉
Mnie na szczescie narazie nic nie ma , czasem tam stopki bola ale to maly szczegol 😉
Ja wlasnie siedze jak na szpilkach i czekam na telefon od przyjaciolki ktora wlasnie rodzi i szkoda bo rok temu wyjechala do Anglii i teraz nic mi nie zostalo ino czekac w ciemno az sie odezwie 😉
Juz w piatek usg 3d i powiem ze zaczyna az mi sie czas ciagnac bo tak mocno chce juz zobaczyc moja kruszynke i oby dowiedzielismy sie juz kto sie chowa w tym brzusiu wkoncu 🙂
Pozdro Br 🙂zuchatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczny...
No i posluchalam sie was 🙂 bylam dzis w sumie u mojej doktor rodzinnej na szczepionke na grype i obok drugi pokuj przyjmuje moj ginekolog. Wiec po szczepionce prosto poszloam tam jak na zlosc moj lekarz mial duzo pacjentek i nie dal rady mnnie wziac wiec dali mi jego wspolnika wiec bylam z tym okej i tak siedzialam i czekalam i po 3 godzinach bylam przyjeta bo ten drugi lekarz byl na porodzie ehhhh juz dwa razy prawie ze plakalam bo tak mi cisnienie podskoczylo z tego czekania, ale co lekarz powiedzial, ze wszystko jest okej zajzal do srodka i powiedzial ze zeczywiscie jest cos delikatnie brazowego ale zeby sie nie martwic bo to wszystko rosnie naciska na rozne narzady sa podraznione wiec z tad te plamienie lozysko mam polozone dobrze szyjka macicy okej, serduszko bije 140 🙂 wiec jestem, juz spokojna 🙂 Test na cukier wyszedl okej no i nastepna wizyta za 3 tygodnie. Zapomnialam wam powiedziec ze 20 tego miesiaca ide na 3d/4d usg 🙂 nie moge sie juz doczekac 🙂 🙂 znalazlam fajna oferte naprawde nie drogo i dostane plyte z filmem druga plyte z 40 zdjeciami z calej sesji ktora bedzie trwac 30 min 5 wydrukowanych zdjec do ramki, pocztowke ze zdjeciam malej oraz nagraja mi bicie serduszka na urzadenie i wsadza w pluszowego misia 🙂 cudowne no i fajnie bo moja mam z polski bedzie moga ogladac cala sesje przez internet i slyszec moj glos i wszystko co sie dzieje 😁 niesamowite.
Monic 3mam mocno kciuki za ciebie, zeby w tym szpitalu tylko na chwile cie przetrzymali !! Mam nadzieje ze szybko wroci wszystko do normy. Ojjj my brzuszki co my sie mamy caly czas cos rowniez mam nadzieje ze te nasze dolegliwosci sie w koncu skoncza i bedziemy mogly spokojnie cieszyc sie ciaza 🙂
3mam za was wszystkie kciuki zeby bylo dobrze !! buziaczki dla was :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny. Jest 4.40 a ja nie mogę spać. Już od 3 nad ranem rzucam się na łóżku. Biedny Paweł idzie rano do pracy, więc w końcu wstałam, żeby miał trochę spokoju i mógł choć na chwilę się zdrzemnąć. 😆 Coś od paru dni nie mogę spać. Najchętniej wstałabym i porobiła pare rzeczy, np. pranie, sprzątanie, ale mieszkam w bloku, więc to chyba odpada - zbyt głośne i sąsiedzi by mnie pozabijali. 😁 Myślicie, że to już syndrom wicia gniazda? Słyszałam o czymś takim przed porodem, ale chyba na to jeszcze zbyt wcześnie.
Misiek kopie okropnie. Wątrobę mogę chyba spisać na straty, bo przez to jego kopanie jest gorsza niż wątroba alkoholika 😉
Nanusia - ciesze się, że u Ciebie wszystko ok. I zazdroszczę tego usg. Ja niestety nie mam takiej możliwości. 10 listopada idę na badanie do mojej ginekolog, ale pewnie znów mi nie zrobi usg tylko tak normalnie zbada. Myślę, że to dlatego, że chodzę do niej z NFZ a nie prywatnie. No, ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki powrociłam od mamusi 🙂 Widzę, że dużo się działo. Nanusia bardzo się cieszę, że nic Ci nie dolega z tym plamieniem, więcej się biedna nerwów najadłaś :/ zawsze dzwoń od razu w takich sytuacjach żeby się niepotrzebnie nie obawiać! Monic powodzenia w tym szpitalu, może poznasz fajne koleżanki 🙂 Zawsze jakieś plusy z tego będą 🙂 No i będziesz pod stałą obserwcją, więc będziesz spokojna...
Malamyszka ja od 4:30 dzisiaj też ni emogłam spać, tv oglądałam hehe i powiem Ci że też już bym poprała i poprasowała, bo dostaję torbę za torbą ciuszków, tylko nie mam jeszcze szafki albo regału żeby układać odrazu te wyprasowane :/ nie będę do innych szaf układać, bo mamy stare meble po poprzednich lokatorach i one śmierdzą stęchlizną :/ więc albo namówię męża i na weekend kupimy regał, albo kupie worki takie zamykane ciśnieniowo. Także to już chyba mamy syndrom wicia gniazda 🙂
Te ciuszki takie maleńkie jak oglądam to aż mi się łezka kręci i sobie wyobrażam, że ubieram naszą kruszynkę i przytulam... już bym chciała go mieć przy sobie 🙂
Nanusia fajnie, ze będziesz miała tyle pamiątek, u Nas jeszcze nie słyszałam o takich wypasach, zwłaszcza ten miś!!! rewelka! 🙂
Mania oby do piątku i koniecznie napisz kto tam CIę kopie od środka 🙂
miłego dzionka kochane! ja dzisiaj idę troche połazić po mieście 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nanusia super.... grzeczna dziewczynka 😉 posłuchała się i teraz na pewno jesteś spokojna a to usg to coś wspaniałego musi być a jaka pamiątka no i mama poczuje się jakby była razem z Tobą 🤪
Monic oj szkoda że jednak szpital 🤢 ale mam nadzieję że tylko na chwilę wierzę w to 😁
malamyszka no może i rzeczywiście już gniazdko chcesz wić ale opamiętaj się po nocy 🤪 co do usg to zobaczysz bo wiem że jakoś ok 28-30 tc też chyba jest a póżniej to już tylko 36-38 i czekanie na poród kurczę ale ten czas leci
larosanegramnie glukoza też czeka mam na 9 wizytę trochę się boję ale co ma być to będzie 😁 no i tak samo nam nadzieję że to chwilowe
trzymajcie się kochane daję Wam po oklasku aby dodał otuchy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mania no moja droga w piątek może spełni się Twoje marzenie bo na pewno masz jakieś życzenie co do płci 😁 widzisz mój to taki mało wstydliwy jest zawsze jak mam usg to wręcz tyłkiem się wypycha i tylko ogonek między nóżkami widać 😁
Joasiumiłego buszowania do sklepach
kochane dla Was też po oklasku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemka
Cos mi sie z tym forum pokićkało, 2 dni nie mogłam sie zalogować a bez logowania nie mogłam nic napisać...a teraz i na pierwszej i na ostatniej stronie widze posty sprzed 4 miesięcy... 🤨 nie wiem gdzie się z tym pojawię 😮
Monic trzym się w tym szpitalu i szybko się odzywaj co tam jak tam 🙂 trzymam za Cie kciuki 😉
Nanusia - dobrze że sie wyjaśniło z tymi plamieniami 🙂 Teraz wszystko mam nadzieję będzie ok.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 😉
Ja od 7 na nogach i musze przyznac ze tez bym wyczyscila dom na glancus wiec syndrom gniazka juz mam na bank. Ja wyprasowalam cale pranie od rana -testowalam moje zelazko bezprzewodowe nareszcie juz kabel mnie nie denerwuje. Musze przyznac warte ceny 😉
Alwo no mam tam w glebi duszy male zyczonko co do plci ale narzie nie chce zapeszac. Mam nadzieje ze szkrab zdrowiuski i to jest to o czym narazie mysle 🙂
Joanna ja tez nie spie w nocy, jak sie obudze to tulam sie po domu i ostatnio to moj juz powiedzial ze pedantka sie robi zemnie 😮 Ciagle cos sprzatam 😉
Nanusia ciesze sie ze wszystko oki i spokojna juz jestes 🙂
Dobra uciekam sie ubierac bo moj ma wolne i jedziemy pare spraw zalatwic
Wpadne jeszcze pozniej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochaniutkie - odebralam skierowanie na oddzial ginekologiczno polozniczy. Z tym ze zobacza mnie dopiero w poniedzialek - mam tam byc kilka dni, a jak bym poszla juz dzis lub jutro to zachacze o weekend - a w weekend zadnych badan mi nie zrobia wiec bym tylko niepotrzebnie tam lezala. wiec do pon jeszcze jestem. No ale i takuwazam ze moje zycie "stracilo smak" - mam zakaz uzywania cukru w jakiejkolwiek opstaci...to jak ja mam herbatke wypic?? o innych smakolykach nie wspominajac 😞 no, ale trzymam sie mysli - to dla ciebie kochany Filipku 🙂 i od razu jakos mi lepiej.. ja juz tez mam powoli syndrom wicia gniazdka - mam juz poleczki dla Filipka no i caly wozek nawet wypralam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malamyszka napisał(a):
Ja właśnie amówiłam na allegro fotelik samochodowy. Ale jestem szczęśliwa !!!!

ja to na razie to pisałam do jednego sprzedawcy allegro bo chce zamówić taki wózek od razu z fotelikiem tzn. wózek głęboki, spacerówka i fotelik samochodowy z możliwością mocowania na wózek ale na razie nie zamawiam gdzieś tak ok grudnia bo na zamówienie czeka się ok miesiąca ale to fakt każdą pierdółkę jaką zamówię lub kupię sprawia tyle radości 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam juz wozek - gleboki ze spacerowka. fotelik sama sobie tez kupie na allegro...z tego kopmletu co wozek 🙂
dzis zrobilam liste najpotrzebniejszych rzeczy do kupienia 🙂 teraz tylko powoli zaczac to kupowac (i o dziwo nei mam tam zadnych ubranek bo tych to mam juz tyle ze szafki mi sie za niedlugo nie zamkna)
😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o tak ciuszków już mi wystarczy nawet jakby się nie wiadomo jak miałoby okazać że bliżniaki będą to spokojnie mam jak ubrać 😁no tylko ręczników nie mam pościeli kosmetyków i pieluch no wiadomo wózek i łóżeczko no i parę rzeczy dla mnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...