Skocz do zawartości

2011 lutowe dzidziusie na start!!! :D | Forum o ciąży


aallicee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czyż ta kolorystyka nie jest boska? Bardzo mi się podoba, ale niestety nie starczy nam pieniążków na taki pokoik 😞 rolety już są zielone, ściany wytapetowane, więc pozostajemy przy takiej kolorystyce jaka już jest.
[URL=http://img695.imageshack.us/i/hubibellamyorzech120d.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/6713/hubibellamyorzech120d.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jeśli chcecie dodać zdjęcia na forum to skorzystajcie z tej stronki:
http://imageshack.us/

Klikacie Browse szukacie zdjęcia, ładujecie.
Zmiana rozmiaru obrazu:640x480
Etykieta do miniatury: niekoniecznie

Następnie jak się załaduje kopiujecie wszytsko z pod nazwy na dole: "kod do forum" i wklejacie tutaj i gotowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ahh piekny ten pokoik 🙂))

oo to nie wiedzialam, ze mozna tak robic z fotami .. kiedys obilo mi sie o uszy ten imageshack, ale nie wglebialam sie w temat 🙂

dzieki dziewczyny za mile komentarze 🙂))

milej niedzieli i slodkiego lenistwa zycze

ja dzis wkuwam do egzaminu ... to juz w czwartek ! 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczęta 😘
Jeśli chodzi o mojego Sylwestra to zapraszamy znajomych do siebie i to dość spore grono, w zeszłym roku uzbierało się prawie 20 osób, nie wiem ile wyjdzie w tym roku... :P Mamy sporo pomieszczeń do dyspozycji, w których nie strach, że coś się zniszczy, więc jest luz. A mężowi zapowiedziałam, że nie będę gospodynią wieczoru i niech się nie spodziewają goście, że będę wokół nich skakać. My udostępniamy miejsce a oni niech się rządzą 🙂 Zresztą gości też o tym mało dyskretnie uprzedzam 😜 A jakbym nie wytrzymywała to łóżeczko będzie na mnie czekało "tuż obok" 😁 Ale mam nadzieję, że chociaż do tej magicznej północy doczekam 😜 I potańczyć mam nadzieję, że potańczę trochę 😁

Pozdrowionka dla wszystkich przyszłych Mamuś 😘

PS. Czy Wam też tak bardzo chce już się Świąt Bożego Narodzenia?
Ja na wszelkie dzwoneczki i motywy świąteczne w reklamach reaguję przyjemnym skurczem żołądka 😜 A jak jeszcze sobie pomyślę, że będę sobie siedzieć pod pachnącą choinką ( bo koniecznie chcę mieć żywą) z wielkim brzucholem to po prostu... mmmm... 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzunie 🙂
Joanna ale super pokoik 🙂 i te luzeczko jakbym mogla to bym sama takie kupila, cholerka ze tu w U.S jak jakies naprwde fajne luzeczko to trzeba zaplacic fortune. Ciagle jeszcze nie wybralam zadnego, a juz bardzo chcialabym miec to z glowy 😉 Mam nadzieje ze po Swietach juz bedzie stalo i czekalo na moja Angie 🙂
Asiul co do Swiat to ja uwielbiam Swieta tez nie moge sie doczekac. Szczerze to od kiedy wyjechalam z Polski Swieta stracily dla mnie taki czar jak mialy kiedys. Juz bedzie 6 raz bez mojej rodziny i bliskich. Stramy sie spedzic te czas jak najmilej sie da u tesciowej w domu z mego meza dziadkiem i bratem, ale jest ciezko bo tak jak juz kiedys pisalam sa bardzo ciezkimi ludzmi- wrecz ze tak napisze "wampiry energetyczne". Czlowiek po kilku godzinach z tamtad wychodzi taki wycieczony. Ale cuz lepiej to niz siedziec samemu w ten magiczny dzien. CO do choinki to chyba wystawimy mala sztuczna te swieta damy sobie spokuj z zywa choc ja bardzo uwielbiam. Ale ja nie bede miala sily na dekoracje, a juz nastepne Swieta jak malutka bedzie znami postaram sie zorganizowac wszystko najbardziej swiatecznie jak sie tylko da 😁 Co do wstawiania zdjec to kiedys wyslalam to redakcji brzuszka ze nie dam wlasnie rady nic wstawic itp i oni mi odpisali, ze strona jest ciagle w renowacji tylko to bylo juz kilka miesiecy temu- nie wiem czemu nic nie zrobili jeszcze z tym bo my juz urodzimy i nawet ni ebedziemy mogly zdjeciami sie podzielic 🤨 Dzieki Joanna za rade jak wstawic jak cos 🙂
okej kochane milej niedzieli i 3majcie sie tam 🙂 powodzenia :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiulA własnie zanim sie zalogowałam rozmawiałam zmężem jak już bym bardzo chciała zeby święta były. Jak nigdy nie moge sie doczekać jakos tak właśnie na myśl tych magicznych choinek i świecidełek dreszcze mi przechodzą mmm 🙂


Pokoik cudowny ale problem bym miała tak jak wy kasa 😞 ale taki jak już prawie urządziłam też będzie sliczny 🙂 jeszcze dokupie pare gadzetów dziecięcych i będzie ślicznie 🙂

Jak tam samopoczucie?? Ja dziś czułam sie nie najlepiej strasznie mnie wszystko cisło, piło i czułam jakby brzuszek miał mi zaraz eksplodować taki był jakby napompowany ale poszłam z mężem na dosc długi spacerek, pomalutku i odrazu zrobiło mi sie lepiej, odziwo ani plecki ani nózki mnie nie bolą i naprawde czuje sie rewelacyjnie tym bardziej że pogoda dziś sprzyjała 🙂 Polecam naprawde teraz czuje sie rewelacyjnie aż miło jak tak nic nie boli hihihi 🙂 buziaki kochane :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To prawda pogoda dzisiaj byłam rewelacyjna na spacer, tez byłam z mężusiem pochodzić i bardzo mi dobrze zrobił ten spacer 🙂
Święta tak jak piszesz Asiula, też uwielbiam i też tak reaguję jak Ty na te świecidełka i dzwoneczki 😁 nie mogę się doczekać!
Od jutra zaczynam pranie, bo mamy już w domy wózki i muszę to poprać i poczyścić bo leżało wszytsko w piwnicy i trochę śmierdzi:/ mam nadzieję, że uda się pozbyć tego neiprzyjemnego zapachu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie i ich brzusie 😆
Widze ze juz na forum dotarly nastroje swiateczne - jak milo 🙂
Szkoda tylko ze tak jak nanusia spedze je kolejny raz z dala od rodziny , i tu wlasnie czar lekko przygasa , pociesza mnie jedynie mysl o tym ze tegoroczne swieta spedze z synusiem 🙂 nienamacalnie co prawda ale jak ze rownie uroczo 🙂 oraz iz to juz ostatnie z dala od Polski 🙂
Dzisiaj tak szybciutko ...... pozdrawiam was kochane :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewcia- jezeli chodzi o brzusio to ja tak samo mam od kilku dni normalnie czuje sie jakby mial mi eksplodowac :P mala sie czesto wypina w rozne strony i jest to bardzo nieprzyjemne uczucie. Ciezko mi siedziec ciezko mi chodzic i jest coraz gorzej spac 😲 juz nie wiem jak mam sie ukladac i mam tyle pomocnych poduszek i jakos wszystko przestaje zdawac egzamin powoli...
Jak wy sobie radzicie ze spankiem ??
Evek- pamietasz te poduszke pod brzuch co chcialas sobie kupic ta pol scieta ?? Chyba musze sie w nia zaopatrzec bo jak lerze juz na boku to brzuch tak nieprzyjemnie zaczyna zwisac...
ehhh dzis bylam w sklepie sporzywczym i stalam w kolejsce po jakas szynke i wiecie co malo co nie zemdlalam 😲 tak z tym walczylam zeby ustac i nie upasc, ale jakos wygralam ta bitwe z oslabieniem. Ja juz naprawde sie nie nadaja do niczego- czy wy tez tak macie, ze po chwili jakiegos nawet drobnego wysilku musiscie zachwile usiasc bo ciagnie was w brzuszku?? Czy to moze ze mna jest cos nie tak...
Nic uciekam sie polozyc bo dzis dosc duzo bylam poza domem. Do jutra brzunie 😆


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nanusia dokładnie wiem o czym piszesz heh to ja myślałam że może jestem taka słaba że juz na tym etapie ciąży poprostu wymiękam heh. Ja nie potrafie znaleść sobie czasem pozycji ani siedzieć ani leżeć ani chodzić i wtedy aż płakać mi sie chce 😞 ze spaniem też problem ,jak na boku to podkładam pod brzuszek poduszke bo ciągnie i boli jak na wznak to nie daje rady bo sie dusze. Baaardzo sie szybko męcze, wejście do domu na 3 piętro to dla mnie tragedia 2 przystanki na oddech musze mieć hehe więc kochana mamy tak samo. Ja tylko martwie sie jak dotrwam do tego lutego 😞 mam nadzieje że już gorzej nie będzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane 🙂 dzis u mnie zaczał sie strasznie - rozstałam się z moim ukochanym autkiem 😞 przyjechał kupiec i zabrał mi je 😞 i teraz jakos mi tak smutno 😞 😞

wczoraj chcialam zaktualizowac tabelke ale niestety padlam 😁 po poludniu pojechalam na zakupy (mam rozek i recznik) i jak wrocilam zjadlam obiad i o 18 juz spalam z przejedzenia 😁 😁 dzis juz przyzeklam sobie ze sie tym zajme 🙂 a o 16 do gina - nowego. Zobaczymy czy jednak go zmienie czy nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂
Nanusia tez mam problemy ze snem..Kupilam sobie poduszke w ksztalcie litery C ale jest ona duza i nie zawsze jej uzywam, nieraz mi poprostu przeszkadza. Ale od paru dni nie spie z mezem i widze, ze szybciej zasypiam. Moge sie rozlozyc jak mi sie podoba 😁
Jeszcze sie tak bardzo nie mecze, ale nie chce zapeszac 🙂 Chociaz lazenie po sklepach juz nie jest takie fajne :/
Monic daj znac jak tam po wizycie i czy lekarz okaze sie lepszy..A dane do tabelki podam za tydzien bo ostatnio raz USG mialam w 21 tygodniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej moje Brzuszki. Ja byłam rano na badaniach krwi i moczu. Bałam się, czy wszystko będzie ok, bo przez tą szyjkę już nic nie wiem, ale okazało się, że wyniki super. Wszystko w normie. Ale zmęczyłam się okropnie tym spacerkiem. A niby było blisko. Brzuszek ciążył, więc się położyłam po powrocie i od razu zasnęłam.
Jutro znów trochę do załatwiania. Jedziemy zapisać Miśka do żłobka i zamówić wózek. Oczywiście dostałam opieprz od rodziców, że znów gdzieś będę łaziła a lekarka kazała mi odpoczywać, ale przecież muszę to wszystko załatwić. Niby Paweł kupiłby sam wózek, ale wole jeszcze sprawdzić czy na pewno chcemy ten kolor który wybraliśmy, czy może są jakieś inne, ładniejsze.
No i muszę zacząć się pakować do szpitala. W sumie, to w połowie stycznia Maluszek będzie już donoszonym chłopcem i może się urodzić - tak nam powiedziała lekarka. Niby 38 tydzień już jest donoszony, czyli to za 10 tygodni !!!!! AAAAAAAAAAA - czy Was to też zaczęło przerażać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Dziewczyny. Myśl o świętach to juz napawa mnie obawą i radością bo bliżej bedzie do porodu i tyle wspaniałych chwil przede mna i rodzinka. C o dosamopocucia to widze ze nie tylko ja jestem w takim nastroju. Co do oslabien to fakt wejscie u mnie w domu na pietro konczy sie siedzeniem 5 minut bo nie mam sily zejsc. Zawroty glowy a co do humoru hmm? Czy macie tak ze plakac sie chce bo to co bylo wczesniej bardzo proste wydaje sie teraz przepascia ktorej nie da sie ominac? Ja juz niewiem co robic. Biore sie za sprzatanie po 5 min leze bo mi slabo. Teraz nawet mi mdlosci wrocily niestety. Gotowanie obiadu to meka. Ten zapach smarzonych potraf fuj. Ale musze sie wymeczyc bo cos trzeba jesc. Ja oczywiscie tego nie tkne. Bylam dzisaij na spacerze to znaczy w sklepie. 1 km szlam w jedna i druga strone prawie godzine. Kiedys zajmowalo mi to max pol godzinki i to jeszcze wliczone zakupy. Teraz poszlam po dwie rzeczy i godzina. Ale zmeczenie mi sie daje we znaki. A co do poduszki to tesciowa uszyla mi taka wlasnie w litere C i czasem na niej leze. Ale na boku mi nie wygodnie na plecach rowniez hehe. Spie prawie na pol siedzaco bo maly sie rozpycha. A jak u was brzuszki samopoczucie? pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja_P napisał(a):
Czesc 🙂
Nanusia tez mam problemy ze snem..Kupilam sobie poduszke w ksztalcie litery C ale jest ona duza i nie zawsze jej uzywam, nieraz mi poprostu przeszkadza. Ale od paru dni nie spie z mezem i widze, ze szybciej zasypiam. Moge sie rozlozyc jak mi sie podoba 😁
Jeszcze sie tak bardzo nie mecze, ale nie chce zapeszac 🙂 Chociaz lazenie po sklepach juz nie jest takie fajne :/
Monic daj znac jak tam po wizycie i czy lekarz okaze sie lepszy..A dane do tabelki podam za tydzien bo ostatnio raz USG mialam w 21 tygodniu.

ok, wiec czekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malamyszka- mnie to przeraza 🙂 coraz blizej konca. Wczoraj uswiadomilam mojemu ze do konca 32 tc dobrze byc juz spakowanym do szpitala. Wiecie co mi odpowiedzial?? "No, mamy jeszcze czas, przeciez to dopiero u ciebie 25 tc" 😮 😮 to go uswiadomilam ze z usg wychodzi mi koniec 28 tc - za kilka dni (2 dni) zaczynam niby 29 tc.....
a jeszcze tyle do zrobienia. Dzis wybralam sobie na allegro posciel i bede zamawiac wieczorem (no chyba ze namowie Tomka by podwiozl mnie potem do sklepu - przeciez ja juz auta nie mam 😜)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie brzuchatki 🙂
Ja dzisiaj pospacerowałam z godzinkę po parku ,a teraz odpoczywam
Myszka jaki wózek zamawiacie i jaki kolor?Ja się jeszcze waham nad wózkiem ,musi byc lekki i w miarę mały.Tutonia ma lekkie wózki,ale ta cena.............
Idę jutro na wizytę do ginekologa , to zgloszę dane do tabelki.
Dziewczyny -a wy jakie planujecie kupić wózki???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 😉
Co do pokoju swietny ale nawet dalibysmy rade z kasa ale stwierdzilismy ze w maju robilismy remont calego mieszkanka i z pokojem dla maluszka poczekamy troszke 😉
Co do spania to musze powiedziec ze lepiej spie w nocy niz przed tym jak mialam brzusio. Klade sie i odrazu padam. Budze sie na skiu lub napic w nocy ale pozniej odrazu zasypiam. Nie chwale jednak dnia przed zachodem slonca 😉 zobaczymy jak to bedzie ale jak na chwile obecna to jest oki 🙂
My ciagle mamy dylemat co do lozeczka i ogladamy prze rozne i decyzja jeszcze nie zapadla 🤔
Wozek mamy wybrany tylko musimy jechac do sklepu i zamowic sobie ktory model. My kupujemy firmy TAKO kumpeli sie sprawdzil. Jest lekki, dobrze odszyty i ogolnie ma dobre opinie. Tylko mamy dylemat czy kupic model jamper czy warrior. Nam napewno sie spisze bo jest na duzych kolach a my mamy do domu polna utwardzona droge wiec taki terenowy musi byc 😉
Jesli chodzi o kolejne badania to ja mam 24 listopada i wtedy Monic ci wszystko podam 😉
Dobra uciekam na spacerek bo szkoda marnowac taka pogode 🙂
Pozdro 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mania161287 napisał(a):
Hejka 😉
My ciagle mamy dylemat co do lozeczka i ogladamy prze rozne i decyzja jeszcze nie zapadla 🤔
Wozek mamy wybrany tylko musimy jechac do sklepu i zamowic sobie ktory model. My kupujemy firmy TAKO kumpeli sie sprawdzil. Jest lekki, dobrze odszyty i ogolnie ma dobre opinie. Tylko mamy dylemat czy kupic model jamper czy warrior. Nam napewno sie spisze bo jest na duzych kolach a my mamy do domu polna utwardzona droge wiec taki terenowy musi byc 😉

Ja też chcę kupić Tako tyle że mamy już wybrany model - warrior. Jest podobno lepszy od jumpera. Znamy 2 osoby które mają te wózki, więc mamy porównanie.
A kolor? Teraz weszły nowe kolory, których za chiny ludowe nie mogę znaleść na necie a widziałam je już w sklepie. Chyba weźmiemy taki czarny z motywem ptaszków - i proszę się nie śmiać. Naprawdę ładnie wygląda, ale jak jutro będziemy w sklepie, to na 100% się zdecydujemy i wpłacamy zaliczkę.
Łóżeczko mamy wybrane "od zawsze". Ma być z firmy Klupś model Safari - ten z żyrafką. Pasuje nam do mebli, bo w sumie to komodę i półki zostają te które mieliśmy jeszcze bez dziecka w pokoju. Tylko dokupowaliśmy dodatki typu abażur na lampę, nowy dywanik, zasłonki (jeszcze do kupienia). Naklejki na ścianę kupi nasza przyjaciółka, bo jej firma zajmuje się drukowaniem takich. To ma być prezent dla Miśka od Cioci Asi 🙂 My mamy tylko wybrać wzory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuszki, widzę, że wszystkie tak mamy z tymi zakupami i kolejkami. No jakoś musimy sobie radzić :/ludzie niestety to zwierzęta i brak u nich zrozumienia!
dzisiaj byłam na pobraniu krwi, kolejka z 15 osób i nikt nie zadeklarował,żeby mnie puścić i musiałam czekać na swoją kolej, plecy to myślałam, ze mi wysiądą zaraz :/dp tego na czczo :/ najgorsze co dla nas może być.
Co do wózka to ja niestety nie miałam wyboru, dostałam od cioci używany i zabrudzony. Dzisiaj część motywów poprałam - teraz ledwo siedzę tak plecy bolą :/, jeszcze wyczyścić muszę główne komory i stelarz cały. Kolor wózka czerwony. W sumie uniwersalny i dla chłopca i dziewczynki. mam nadzieję, że się sprawdzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wózka my tez bedziemy miec przechodzony od mojego brata. Ale nie martwie sie tym bo dzieki temu na mebelki do pokoiku bedzie wiecej kasy. Szukam kasy gdzie tylko mozna bo niestety ciezki czas. Mania w tym samym dniu bedziesz u lekarza co ja 🙂 fajnie. Zobacze wkoncu mojego tygryska 🙂 bo widzialam go ostatnio 6 tyg temu. A lubie patrzec na niego. Mam nadzieje ze bedzie wszystko ok. 🙂 Milego wieczorku zycze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oo widzę, że w tym tygodniu poruszamy temat spania - wysypiania się i temat wózków

noo właśnie ja juz od 3 dni nie śpię z mężem .. o niebo lepiej .. wysypiam się... choć czasem jakos tak smutno 😮 hehhe

a wózek.. słyszałyściw o wózkach ANMAR

http://allegro.pl/anmar-hilux-3w1-kpl-absolutna-nowosc-super-cena-i1316216817.html

cena jest fajna i wózek wydaje sie byc przyzwoity. Oglądałam tez wózki, są naprawdę fajne.. tylko cholerka nie mogę znaleźć żadnych o nich opinii !
słyszałyście o nich może ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...