Skocz do zawartości

2011 lutowe dzidziusie na start!!! :D | Forum o ciąży


aallicee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
malwinka89 napisał(a):
gabb to jutro urodzisz 🙂 powiem wam co mi ciocia powiedziala i szczera prawda jak mialyscie takie bole jak na okres taki pierwszy w ciazy np jak ja w niecalym 35 tyg bo bylam w srode u gin i od tego czasu minely rowno 2 tyg i urodzilam. Moja kkuzynka w sobote 2 tyg temu poczola bole jak podczas okresu jkby miala zaraz dostac i w ta sobote urodzila. Rowno 2 tyg mijaja i rodzisz. 🙂 wie cpomyslcie jak to bylo kiedy mialyscie taki bol jak w pierwszy dzien okresu 🙂


Malwinko kiedy pokazesz zdjecie swego Filipka 🙂 Ciekawa jestem jak wyglada 🙂 wogle jak sie on miewa 🙂 ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

to tylko napiszcie mi prosze jak wstawic na forum to sie tym zajme. Filip jest jak takie male zloote dziecko wstaje jak glodny spi grzecznie w lozeczku czasem ma swoje jakies foszki ale wszyscy go kochaja wiec nawet jak marudzi to juz moj maz oczywiscie jest ten kochany rodic bo bawi i rozpieszcza a ja nie 🙂 ja wychowuje hihi. Bo klade go na boku co nie lubiale musze zeby gluwki nie przekrzywial.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malwinka89 napisał(a):
to tylko napiszcie mi prosze jak wstawic na forum to sie tym zajme. Filip jest jak takie male zloote dziecko wstaje jak glodny spi grzecznie w lozeczku czasem ma swoje jakies foszki ale wszyscy go kochaja wiec nawet jak marudzi to juz moj maz oczywiscie jest ten kochany rodic bo bawi i rozpieszcza a ja nie 🙂 ja wychowuje hihi. Bo klade go na boku co nie lubiale musze zeby gluwki nie przekrzywial.


http://www.206club.net/showthread.php?t=35145
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://img641.imageshack.us/i/umiechj.jpg/][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/7866/umiechj.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Filip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://img641.imageshack.us/i/umiechj.jpg/][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/7866/umiechj.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Filip Józef 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla Ewci i Evek 🙂 Doczekałyście się swoich szkrabów. JEszcze kilka brzuszków do rozpakowania! Jeszcze troszkę i będzie komplet 🙂
Słuchajcie mam wieści od Agulli. Urodziła 6 lutego synka! 3250 i 52 cm! Niestety są dalej w szpitalu, bo mały miał ostrą żółtaczkę i niski poziom cukru, podłączony był do kroplówek, ale już się poprawiło! Dzisiaj lekarz z nim jedzie do lublina na konsultacje z chirurgiem bo pępowina jest bnardzo duża i nie wiedzą czy odpadnie, czy coś tam w srodku jest. Jest dobrej myśli a my jesteśmy razem z nią!!!! Trzymamy kciuki aby szybko wyszli do domku!!

Dziewczyny tak rzadko do Was zaglądam, bo moja Blanka coś ostatnio marudzi, budzi sie i płacze tak wrzeszcząco 😞 chwilę ją utulam i przestaje, za chwilę znowu i tak ze 3 razy, aż się uspakaja i dalej spi..nie wiem co jest grane. Do tego powyskakiwało jej pelno wyprysków najpierw wokól oczu, pozniej szyja, teraz za uszami:/ Nie wiem czy to potówki czy alergia, już przestałam jesc mleczne produkty. Ale dalej się pojawiają, więc sama nie wiem co robić. Jutro wizyta położnej moze ona coś powie, jak nie to pierwszy spacer bedzie do lekarza 😞
Achhh zycie mamy jest bardzo stresujące. Będzie cięzko, ale poradzimy sobie!!!
Pozdrowionka dla Was!

Edzia ja też dostałam pełno rozstępów po porodzie! Wcześniej ich nie było 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

Gratulacje dla Ewci i Evek 🙂

Gorące buziaki ode mnie i Pawełka z okazji Walentynek 🙂

No mamusie i brzusie w końcu dochodzimy do siebie i docieramy się z naszym szkrabkiem. Muszę Wam powiedzieć, że cudowne jest to nasze maleństwo, nie mogę się na niego napatrzeć 🙂
A i wiecie co, wywalczyłam ten pokarm. Co prawda Pawełek nie je z piersi, bo tak jak wam pisałam przez tą butelkę nie potrafi, ale ściągam laktatorem i tak codziennie ma jedną lub dwie pełne porcje od mamusi 🙂 Największym jak na razie wyzwaniem jest dla nas kąpiel. Przygotowujemy się do niej jak do jakiejś ceremonii. Ale na szczęście jak tylko już wkładamy Pawełka do wanny uśmiecha się i uspokaja, lubi też jak się go czesze po kąpieli.I to jest też dobry moment, żeby maluszka dokładnie pooglądać. Tak właśnie znalazłam odparzenie pod paszką. Boże aż się popłakałam, że jak mogłam nie zauważyć i że jestem beznadziejna. Ale mąż mnie uspokoił, zaczęliśmy smarować sudocremem i schodzi ... ufff. Ile jeszcze nas takich rzeczy spotka, pewnie mnóstwo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po wyjsciu ze szpitala jak mlaego kapalismy to sie okazalo ze ze w pachwinach i pod paszkami to juz skora zeszla mu calkiem platami odchodzila takie mial odparzenia tez bylam przerazona a ws zpitalu jak go pokazala to byl zasmarowany sudokremem i nie bylo widac ale teraz mam na to bepanthen i pieknie sie wygoilo. Ale tez plaakalam zeby tak dziecko doprowadzic jeszcze pod okiem lekarzy. wrrr. a on jak mu tam wymywalismy woda to plakal az krzyczal to byly otwarte razy. Wczoraj ogladalismy go i pod paszkami schodzi piekniew pachwinach sie zagoilo na szcescie ale smarujemy jeszcze zeby wygoic ta skorke do konca.

Gratulacje dla dziewczyn lutowych mamusiów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki i przyszłe 😘 .
Jesteśmy od piątku w domu , próbuje to wszystko jakoś ogarnąć 🤨; jak wy znajdujecie czas na komputer przy tych małych Głodzillach . Na razie mam małą depreche (karmienie , piersi) , ale myślę że jeszcze z tydzień i nabierze wszystko pewnej systematyczności . Gratuluję Wszystkim maluchów 😁 są wspaniałe czyż nie 😁 odezwę się za jakiś czas , bo do nadrobienia mam mnóstwo stron
całuski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na poczatku gratulacje dla Aguli 🙂 3mam kciuki zeby z malutkim wszystko bylo okej i zebyscie szybko wrocili do domku 🙂
Malwinko Filipek jest wspanialy 🙂 Super !!!
Ojjj to prawda bycie mama nie jest latwe podejrzewam, ze jest duzo trudniejsze niz samo bycie w ciazy 😉 no ale cuz zawsze bedziemy za wszystko wynagradzane tymi slodkimi usmieszkami i innymi rzeczami 🙂 Takze Joanna 3maj sie tam 🙂
Kasia z ta kompiela to u mnie tez bedzie ciezko, ja wogle nie wiem jak sie 3ma noworodki :P moze z 4 razy w zyciu trzymalam heheh takze to bedzie wyzwanie dla mnie i dla mego meza tez
Dziewczyny to juz jutro. Jutro juz bede w szpitalu i wszystko sie zacznie 🙂 jejjj juz nie moge sie doczekacz mojej kruszynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla nowych mam Ewci, Evek i Aguli 🙂 SUPER!! 😁

Alwo śliczny synuś, fajnie, że choć na chwilę zajrzałaś 🙂 😘

Malwinko Twój aniołeczek też piękny 🙂 Tak to z nami mamusiami chyba będzie, że my to te od wychowywania...

Oj chyba to jednak ja będę ta ostatnia, będę miała najmłodszą lutową dzidzię 🙂

nanusia trzymam kciuki za Twój jutrzejszy wielki dzień, oby wszystko poszło jak najlepiej 😘 I będziesz tulić już swoją księżniczkę wyczekaną 🙂

Ech... zaczynam Wam wszystkim coraz bardziej zazdrościć 😜 Ale i ja się doczekam 🙂

PS. Trzymajcie i za mnie troszkę kciuki jutro, bo od 10 mam egzamin na prawko, podejście nr2...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nanusia powodzenia!!!!! Bądź dzielna i myśl cały czas o córeczce!!!!!!!!!
Asiula powodzenia na egzaminie!!! Oby się tym razem udało, trzymam kciuki!!!!

Alwo masz rację cięzko znalezc czas na forum! Moja skrzynka mailowa zawalona reklamami jak nigdy, nawet nie mam czasu jej wyczyscic, wole tu zaglądnąć do Was!
Wogole zapomnialam wam napisac ze w piatek bylam u gina jakiegos sciagnac te szwy, taki stary dziadek ale dal rade i teraz jest o niebo lepiej, w koncu moge siadac normalnie, juz nie boli ale czuje tą blizne, jeszcze się goi.... macica jeszcze sie nie obkurczyla, jest na wysokosci pępka wierlkosci grejpfruta moze.... ale przynajmniej mieszcze się w swoje ciuchy i płaszcz 🙂)) hehe ciezko bedzie wrócic do figury, chociaz przy takiej diecie powinno pojsc szybko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joanna dziekuje mam andzieje ze dam rade 🙂 jak narazie sie jeszcze nie boje, ale poweni to zacznie sie jutro kiedy wszystko stanie sie realne 🙂
Co do brzuszka to jak karmi sie z piersi to macica szybciej wraca do swoich ksztaltow. Wczoraj Evek mi mowila, ze jak karmila malego i jak sal to czola skorcze macicy takie lekko bolace. Czyli juz pierwsze ssanie sprawia, ze macica sie zmienijsza 😁 heheh ah ta natura tak wspaniale wszystko zaplanowala 😁
Asiul powodzenia na egzaminie !!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gabb napisał(a):

No i zostałyśmy już tylko my malamyszko, przeterminowane mamuśki 😁


Gabb a Ty już coś czujesz, że się zbliża poród? Bo u mnie zero jakichkolwiek oznak. Dziś jedziemy do szpitala na kontrolę u położnej, to się może czegoś dowiem i wieczorem napiszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sama już nie wiem. Ciągle mam bóle w podbrzuszu i krzyżu. Zakłuwa mnie też taki nisko..Czop ciągle odchodzi... Już z 1,5 tygodnia, albo i lepiej..
Przestałam się już ekscytować czymkolwiek z wyżej wymienionych.
Czekam na odejście wód lub bóle takie, że będę chodziła po ścianach ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to widzę, że masz tak jak ja. Tyle tylko, że czop mi odszedł szybko już ponad tydzień temu i nic więcej się nie dzieje. Nawet nie mam jakiś specjalnych bóli. Czasem tylko brzuch twardnieje i to wszystko. Plecy czasem zabolą, ale zmienię pozycję siedzenia i już jest lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja miewałam takie w mare regularne bóle, ale po kilku h zanikały...
A z tym czopem to nie wiem, strasznie go dużo, już z tydzień temu myślałam ze się skończył, a tu nie ;p I za każdym razem kiedy mam bóle, ciągle odchodzi, ale już mało..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...